Томатико• 25 сентября 2020

Рефлюкс сечового міхура в дитини. Потрібно прийняти рішення.

Дитині 7 років. Дівчинка. Звернулись до лікарні щоб пройти обстеження. Так як більше року мучимось з частими інфекціями сечовивідеих шляхів. Тобто симптоми циститу, впісювання, пієлонефрити, ниркові коліки. Лікування антибіотиками , уросептиками допомагає тимчасово. Потім знову з´являються лейкоцити в сечі, збільшуються, починаються впісювання, бактерії, сліди білка і температура 40.
При обстеженні, а саме, цистографії , було виявлено закидання сечі в нирку. Показання робити урографію та корекцію гелем. Я хочу знати чи є шанси вилікувати рефлюкс без корекції, медикаментозно. Лікар каже, що лише корекція, так як ми дитину вже тривалий час лікуємо і рефлюкс є. Це лише затягування часу і ризик пошкодження нирок. Наразі по ультразвуку , патологій нирок , змін не виявлено. Чи є сенс ще з кимось консультуватись? В кого була подібна проблема?
жар-птица Нюра• 25 сентября 2020
Операция. Племяннице сделали, все отлично у крохи в 2 годика, до этого из больниц не вылезали с рефлюксом, вечные пиелонефриты были(

автор Томатико • 25 сентября 2020
Ответ дляжар-птица Нюра
Робили гелем?
жар-птица Нюра• 25 сентября 2020
Ответ дляТоматико
Робили гелем?
Точно не могу сказать. Это было уже очень давно.
Пушистый Пельмень• 25 сентября 2020
В 7 лет без коррекции шансы нулевые. Почка страдает, соглашайтесь на коррекцию.
автор Томатико • 25 сентября 2020
Ответ дляПушистый Пельмень
От схиляюсь до цього варіанту. Зараз аналізи в нормі після лікування. Тести на коввд здані, нема сопель ніяких і ми оформлені в лікарню. Потім в разі чого, через пів року знову все проходити і також всі обстеження
Пушистый Пельмень• 25 сентября 2020
Ответ дляТоматико
Вы просто задолбаетесь лечить инфекцию. Идите смело на коррекцию, она очень быстро делается, минут 20. Главное к хирургу попадите с набитой рукой.
Правильно_Валерчик• 26 сентября 2020
Посадите почки, уже давно надо было делать
Роза Амалия• 26 сентября 2020
Да , вам все правильно говорят, обязательно делайте коррекцию гелем. По поводу урографии советую не спешить, говорят это обследование не информативно и очень неблагоприятно влияет на почки. В Харькове есть очень хороший хирург-уролог детский Туренко, он специализируется на таких операциях. Дочке у него делали операцию такую. В нашем случае вместо урографии назначали КТ, но у нас кроме рефлюкса был еще и гидронефроз почки. Доктор отличный, может у вас будет возможность с ним проконсультироваться. Не затягивайте, это надо решать, почки от рефлюкса страдают