Куплю орехи• 04 декабря 2013
Вам би сподобався подарунок?
Хочу привітати куму з Днем народження! Вибрала таку оригінальну рамку! Як Вам, сподобався б такий подарунок? Може хтось бачив вживу? Мені вона подарувала орхідею.
Бюджет 250 грн, ідей немає, підкиньте хтось, буду вдячна!
Куплю орехи
• 04 декабря 2013
Ответ дляtushka123
Второй вариант рамки интересней.
справді, бо мені по ціні краще 2, а вигляд 1!
Чебураха с перцем• 04 декабря 2013
Вот посмотрите еще, я когда-то подписывалась на такое объявление:
https://www.kidstaff.com.ua/tema-2249568.html
Может это более памятное будет?
Куплю орехи
• 04 декабря 2013
Ответ дляЧебураха с перцем
Может это более памятное будет?
мені до суботи , не встигну! але ідея класна!дякую
Куплю орехи
• 04 декабря 2013
Ответ дляЧебураха с перцем
тогда, лично мне все-таки 1-ая рамка больше понравилась!
просто перша акрил, я не знаю що це за матеріал, якась пластмаса чи шо...а друга дерево, надійніше як буде виглядати!
olgaigorevna• 04 декабря 2013
Автор, у меня тоже есть рамки - мультирамки. И еще бижутерия ручной работі - заходите - смотрите