ЛижТолько• 01 октября 2020
Зп у обласному центрі
Пропонують зп 10 к, передбачені %, скільки не відомо, офісна робота, 5 днів в тиждень. Мені здається, це зовсім не велика зп, з огляду на те, що робота на 80% пов´язана із іноземною мовою. Ваші думки
Результат:
вже голосів:
20 (51.28%)
Нормально
19 (48.72%)
Мало
Уравнобешенная• 01 октября 2020
Ну если вы стоите больше - то ищите . Как по мне 10т сидеть в офисе , спокойно работать без лишней головной боли - отлично .
ЛижТолько
• 01 октября 2020
Ответ дляУравнобешенная
Безумовно. Я за таку суму готова 3 рази на тиждень в офісі працювати.
Ноги от ушей• 01 октября 2020
все в этом мире относительно. я вчера встретила свою одногруппницу. она работает мед сестрой в инфекционном отделении. непосредственно с больными ковидом. ее зар плата 5400
Наездница• 01 октября 2020
Живу в Херсоне
Тут работу с таким графикои вообще тяжело найти
И все вакансии 5-7000 грн, 10000 грн днём с огнём не найти
ЛижТолько
• 01 октября 2020
Ответ дляНаездница
Живу в Херсоне
Тут така зп, на мій погляд дуже розповсюджена. А місто дорогенька
Сливочная пенка• 01 октября 2020
Ответ дляЛижТолько
Чернівці, регіон ще той
та де ж.Чернівці дорогі? не дорожчі за Полтаву чи Хмельницький.
ЛижТолько
• 01 октября 2020
Ответ дляСливочная пенка
Ні там, ні там не була. Гуртки, послуги- це не дешево тут. Та і на роботу просто жесть з окраїни добиратися. Але суть у тім, що це робота абсолютно на мові побудована із іноземними клієнтами.
Алгонавт• 01 октября 2020
Сама иду на такую зпл.
Но мне язык не нужен.
Со знанием языка считаю мало.
Но мне язык не нужен.
Со знанием языка считаю мало.
ЛижТолько
• 01 октября 2020
Ответ дляАлгонавт
Сама иду на такую зпл.
Но мне язык не нужен.
Со знанием языка считаю мало.
Но мне язык не нужен.
Со знанием языка считаю мало.
Отож, не те, щоб я применьшувала чиюсь роботу чи знання, але мова йде про ринок збуту закордон
Алгонавт• 01 октября 2020
Ответ дляЛижТолько
Поддерживаю ваше мнение
Сливочная пенка• 01 октября 2020
Ответ дляЛижТолько
в мене чоловік чернівчанин, а обїздили ми всю Україну і не лише, тому можу стверджувати, що Чернівці порівняно з іншими обл.центрами досить бюджетні.
Мовою зараз володіє велика кільксть молодого населення , мені 43 і я вільно спілкуюсь на англійській(відпочивала в UK декілька років підряд, тому впевнена у своїх можливостях), мова зараз то дрібнички .
ЛижТолько
• 01 октября 2020
Ответ дляСливочная пенка
Ви знаєте, я теж багато де була і не лише в Україні теж і роблю висновки, що цей зачарований регіон дорожче ніж Чернігівська обл, по харчуванню співвілношу із Києвом, де можна обрати різні ціни.
На рахунок мови, давайте відверто: знати і використовувати в роботі, у мене ще одна іноземна мова вільна і три роки закордону
Суть в оплаті за конкретні вміння та знання. Підсумовуючи, я вважаю, що 10 к це мало. Тут офіціантам стільки зі старту платять