Остановщица• 12 октября 2020

Дівчата гінекологи, або хто знає -Кіста яєчника(КОК

Може серед нас є гінекологи, ситуація ось яка-були порушені 2 останні цикли, один-21 день(подумала внаслідок сильного тривалого стресу), перед цим за 6 днів робила УЗД, все норма, зрів пізній фолікул розмір 16 мм, потім знову, але вже через 17 днів, знову почалося, щось зновупо типу критичніх днів((знову УЗД, кіста яєчника 40 мм×20мм, я в шоці((моя гінеколог на карантині, заочно проконсультувала і сказала пити КОК, 3 місяці!!я ще зате лефонувала маминій лікарці, вона зробила таке ж призначення!біль в правому боку помірний, залишається, п´ю 7 день Ярину, з´явилися рожеві виділення((сказала своєму лікареві, вона сказала що це норма!питання ось в чому-чи дійсно КОК будуть ефективні при кісті яєчника?чи нормально, що я їх почала пити на 17 день циклу!чи варто взяти консультацію ще одного гінеколога!!??
Результат:
вже голосів: 10
6 (60%) Лікуватися по вказаній схемі
4 (40%) Взяти ще одну консультацію
Пушап Ми• 12 октября 2020
Ви вже п´єте і бажано 21 таб допити, як для мене не вистачає аналізів, Ярину пила 2 роки , все норм, був не регул.цикл
Сегодня на диете• 12 октября 2020
у меня киста была 4х3, прописали кок на 3 месяца, уменьшилась до 2х2 см. Пью дальше. Тоже первый месяц были выделения, мазало, потом нормализовалось.
Киста эндометриоидная
автор Остановщица • 12 октября 2020
Ответ дляСегодня на диете
Киста эндометриоидная
Дякую за відповідь)Це дуже добре))мені лікар сказав, що ніби звичайна фолікулярна, а в результатах написав кіста(серозна) яєчника((Лікар УЗІ у мене точно профі, по ньому питань немає)
Сегодня на диете• 12 октября 2020
Ответ дляОстановщица
не переживайте, все будет хорошо. Здоровья Вам
БлинчикБезСметанки• 12 октября 2020
Все будет хорошо..Я тоже Ярыну пила долго на фоне кист..Она подавляет о ВЦ уляцию и кисты не возникают..
У вас небольшая киста..она скорее всего после первых месячных рассосётся сама..
Сделаете узи после КД..
автор Остановщица • 12 октября 2020
Ответ дляСегодня на диете
І Вам обов´язково багато-багсто здоров´я!)))і якщо можна, ще два питання, у Вас живіт потягу іноді?і якщо можна питання іеюнтимне, Вам лікар статеве життя дозволяв, бо мені скащала-можна, а я так боюся(((дякую Вам ще раз)
автор Остановщица • 12 октября 2020
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Сделаете узи после КД..
Дякую)))Я Вас уже впізнаю, Ви завжди в темах гарні поради даєте)))
Сегодня на диете• 12 октября 2020
Ответ дляОстановщица
в первый месяц немного тянуло, потом нет. Интим разрешала, но не усердствовать типа резких движений, чтоб не было разрыва. Это же касается и спорта - бег запрещен, резкие выпады и все подобное тоже, про йогу спросила, сказала можно. А в остальном все как обычно)
автор Остановщица • 12 октября 2020
Ответ дляСегодня на диете
Дякую
БлинчикБезСметанки• 12 октября 2020
Ответ дляОстановщица
Вам нельзя париться в ванной и сильные физические нагрузки..тяжести нельзя поднимать..
Секс можно..но не жёсткий.
Тянуть низ живота будет-при кистах так бывает.
Если сильно болит можно использовать свечи типа Биострепта
автор Остановщица • 12 октября 2020
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Секс можно..но не жёсткий.
Та просто трошечки тягне, але я думаю це ще на рівні психології, в мене просто останні півроку дуже сильний стрес, то морально я просто на нулі!до всього прислухаюся)))я трошки емоційна(П´ю заспокійливі((А Вам дякую за підтримку, і здоров´я Вам і Вашим рідним))))
nataliya123• 12 октября 2020
Кок не препарат для лечения кист, тем более функциональных. А пить их три месяца неправильно изначально .
Это в первую очередь средство контрацепции и должно использоваться по назначению . Но если вы уже начали и нуждаетесь в контрацепции как таковой, то продолжайте их принимать длительно , пока не запланируете беременность . В этом случае они будут профилактировать появление функциональных кист , если эта ваша частая проблема. Для лечения Кист в современном мире КОК не используют. Киста в любом случае пройдёт и сама .
автор Остановщица • 12 октября 2020
Ответ дляnataliya123
Я не потребую такого виду контрацепції, тим більше у мене фіброзно-кістозна мастопатія(((проблем з кістами у мене взагалі не було, а це за останні півроку-кіста +міома матки(6мм))лікар сказала, що потрібно відрегулювати гормони(((
nataliya123• 12 октября 2020
Ответ дляОстановщица
Это неправильный подход
Голубая устрица• 12 октября 2020
Якщо кіста і справді серозна, то іі тільки оперувати, ніякими гормонами вона нажаль не лікується( у мене була по узд серозна, а після лапароскопіі по гістологіі виявилось, що муцинозна
автор Остановщица • 12 октября 2020
Ответ дляnataliya123
Это неправильный подход
От я і раджуся, тут багато хороших дівчат)просто не знаю іти ще до одного лікаря чи ні(((
автор Остановщица • 12 октября 2020
Ответ дляГолубая устрица
А за скільки вона утворилася???в мене просто УЗі було майже кожного місяця((
nataliya123• 12 октября 2020
Ответ дляОстановщица
Вы наверно читали инструкцию к Кок, так вот те все страшные вещи, которые там написаны, с наибольшей частотой встречаются в первые три месяца приема, затем риски становятся минимальны . Принимать кок на три месяца - изначально подвергать себя риску побочных действий без доказанной эффективности в лечении кисты.
nataliya123• 12 октября 2020
Ответ дляОстановщица
Саша киста спорее всего или фолликулярная , или желтого тела. Пройдёт самостоятельно. Всегда есть риск апоплексии, потому лучше поберечься - без лишних физ нагрузок и акробатики в интиме
Голубая устрица• 12 октября 2020
Ответ дляОстановщица
Випадково, я всі узд робила в першій фазі циклу і ставили два домінуючі фолікули, а коли зробила фолікулогенез, вже виявилось, що то кіста невелика, 24мм, три роки ходила з нею, вона не росла, узд переробляла у різних клініках-все сподівалась, що розсосеться)) але тягнути скащали не варто, щоб не переродилась і лиш при операціі виявилось, що вона не серозна, дякувати, що доброякісна. Але самі толкові гінекологи сказали одразу -істині кісти гормонами не лікуються, тільки оперативне втручання. Функціональні, параоваріальні і дермоідні ще можливо, а серозні-ні
Голубая устрица• 13 октября 2020
Поспостерігайте за нею-чи не росте, зробіть ще за пару місяців узд- чи справді вона серозна, чи якийсь інший тип кісти. І не панікуйте-все можливо виправити, якщо не запускати і контролювати. Будьте здорові🙂
автор Остановщица • 13 октября 2020
Ответ дляГолубая устрица
В мене надія тільки на мого лікаря УЗІ, він сказав що повинна пройти, але якщо я хвилююся, то сходити до гінеколога, нехай порадить лікування!!краще б у нього запитала, що попити((він ну дуже-дуже хороший лікар!!!виню себе, ото дурепа
Ух_ты_какая_я• 13 октября 2020
Ответ дляnataliya123
Не совсем так. КОК профилактируют разрыв кисты и появление новых кист. И да, в рекомендациях и международных протоколах есть назначение КОК с коротким БГИ или в пролонгированных режимах
автор Остановщица • 13 октября 2020
Ответ дляГолубая устрица
Дякую Вам за підтримку))і Ви будьте здорові
Ух_ты_какая_я• 13 октября 2020
Ответ дляnataliya123
Это неправильный подход
Почему? Есть 3 дисгормональных результата. Вполне логично назначить КОК
автор Остановщица • 13 октября 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Тобто лікування не зовсім неправильне??якщо чесно, то в мене до мого гінеколога небуло ніяких скарг, вона мені вагітність зберегла, та і лікування завжди результативне!!!зараз у мене уже просто паніка з приводу здоров´я, мені здається ці результа ти, мені ще психосоматика дає(((
nataliya123• 13 октября 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
На три месяца? Что Кок исправит за это время, кроме профилактики апоплексии и новых кист в этих трёх месяцах?
nataliya123• 13 октября 2020
Тем более назначена Ярина -21 таблетка
Ух_ты_какая_я• 13 октября 2020
Ответ дляnataliya123
Я больше чем уверена, что назначение было на 3 месяца с последующим УЗИ- контролем и продолжением приема. Понятное дело, что нельзя пить КОК такими короткими курсами тем более при склонности к образованию кист
Ух_ты_какая_я• 13 октября 2020
Ответ дляОстановщица
Правильно назначено. Просто если у вас не будет получатся посетить врача и/или сделать УЗИ по окончании третьей упаковки не бросайте пить, начинайте четвёртую упаковку