Все возможно• 14 октября 2020
Що можна спекти щ 1л. Йогурту?
Є літр домашнього йогурту, куда його можна використати, моде якийсь медовик чи кекси. Бліни мої не їдять.
Тут как тут• 14 октября 2020
Зробіть желе . Е колись робила, правда, рецепт загубився , або йогуртовий торт
Тут как тут• 14 октября 2020
Ой, спішила , не замітила , що зробила помилку. Ще, дійсно, як радять. , оладки можна з яблуками .
БезПаспортаНеПродаю• 14 октября 2020
Пироги с яблоками , пирог заливные яблоки но вместо сметаны йогурт. Пицу на сковороде тесто на йогурте. Кексы. И торт желе с фруктами и печеньей вкуснятина. Даже запечь курицу, или лосось в йогурте можно.