Коварная Зая• 15 октября 2020

Отзыв на мейкапе поднял настроение на весь вечер

Коробка с карандашандрами• 15 октября 2020
Не видно ничего
КошкинДом• 15 октября 2020
ото автор сказочница рассказочница)
Матрёна• 15 октября 2020
А средство сколько стоит?
Снегопадка• 15 октября 2020
Какой-то копирайтер-сказочник написал
Исправлялочка• 15 октября 2020
Скільки коштує той засіб? Що для неї дорого
Веселая моль• 15 октября 2020
ого, ее нереально штырит, что он там еще выпивает? а что с ней сделает еще заказанный вибратор из сексшопа
Подставка для припева• 15 октября 2020
Леся отзыв писала)
автор Коварная Зая • 15 октября 2020
Ответ дляМатрёна
А средство сколько стоит?
Больше 2 тысяч точно
ZaRaZa• 15 октября 2020
И не лень было это писать
Сижу на стуле• 15 октября 2020
Капець, ото коментаторка видумщиця. Написала цікаво
Исправлялочка• 15 октября 2020
Ответ дляПодставка для припева
Леся отзыв писала)
Яка Леся? Таня
Веселая моль• 15 октября 2020
она так и родит от этого средства
автор Коварная Зая • 15 октября 2020
Ответ дляИсправлялочка
Больше 2 тысяч
Крошечка-хаврошечка• 15 октября 2020
Дурдом на выезде
Снегопадка• 15 октября 2020
Ответ дляСижу на стуле
Обычный юморной копирайтер, пишущий на заказ

Вы думаете какая-то клиентка реально бы такое написала? Конечно, нет.
Думы мои думы• 15 октября 2020
Всьо було чудово, до соєвого соусу. От взяла и все перепоганила.
Поросенка• 15 октября 2020
Дочитала до слова ’гриби’. Это типичная советчица)))
Поросенка• 15 октября 2020
Ответ дляСнегопадка

Перестаньте фантазировать, полно волшебных
Капризуля• 15 октября 2020
Ответ дляZaRaZa
И не лень было это писать
Что значит лень, человек душу излил)
Одна_на_всей_планете• 15 октября 2020
Ответ дляИсправлялочка
2000 за 500 мл
Подставка для припева• 15 октября 2020
Ответ дляИсправлялочка
Яка Леся? Таня
никитюк)
Исправлялочка• 15 октября 2020
Ответ дляПодставка для припева
никитюк)
Не схоже
Юпитерная• 15 октября 2020
Оно походу там ело грибы, так гребет чудо, клиника!
Анонимчик• 15 октября 2020
Маркетинг-ход
VIKYSIA• 15 октября 2020
в дурке провели инет
Показушница• 15 октября 2020
Больше понравились комменты к телеку за лям на Розетке.
Исправлялочка• 15 октября 2020
Ответ дляПоказушница
Скиньте сюди будь ласка
Ламборджини• 15 октября 2020
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Не видно ничего
Вітаю! Треба почати з того шо цей засіб занадто дорогоий для мене, але обставини такі склались шо я його купила. Почнем з того звідтки в мене гроші, так склалось шо чоловік мене покинув і прийшлось їхати на заробітки. Потрапила я в Польщу на гриби, і там в технології вирощування присутня велика кількість хімікатів. і моє волосся мені дякую не сказало. Стан був жахливий. якшо бачили фільм ’Володар перснів’ і персонажа Смегола, то от я могла б зіграти його. Та й ще це повязано з психологічним станом моїм після розставання. Він ше не знає шо мене трудно найти, лєгко потєрять і невохможно забуть. Але я це все пережила, поїхала заробила грошей в Польщу, купили девятку, і зараз кадрю всякіх лохів і розбиваю їм серця. Це дуже ізі з моїм то нинішнім волоссям. і все це завдяки цьому чудо засобу він не просто відновив і укріпив моє шовковисте волосся, а ще зробив мене сильною і незалежною, заставив повірити в себе і у власні сили. Волосся стало густим як суп з галушками і міцним як пиво Арсенал. Всім рекомендую цей чудо засіб. Він не перевершений, я ціную той день коли ми зустрілись. Наша зустріч краще що ставалось зі мною за останні 25 років( да мені саме стільки років). От шо я зрозуміла за своє життя засіб для догляду за волоссям не буде тобі в любові клястись а потім піде до кращої подруги, він інший. і ладно вже відкрий маленький секретик з власного досіду, його можна добавити в салат замість соєвого соусу. ну все прощаюсь, люблю вас кітики мої))))
Ламборджини• 15 октября 2020
Ответ дляМатрёна
А средство сколько стоит?
2090 грн
Ламборджини• 15 октября 2020
Ответ дляИсправлялочка
2090 грн