Коварная Зая• 15 октября 2020
Отзыв на мейкапе поднял настроение на весь вечер
Веселая моль• 15 октября 2020
ого, ее нереально штырит, что он там еще выпивает? а что с ней сделает еще заказанный вибратор из сексшопа

Коварная Зая
• 15 октября 2020
Ответ дляМатрёна
А средство сколько стоит?
Больше 2 тысяч точно
Коварная Зая
• 15 октября 2020
Ответ дляИсправлялочка
Скільки коштує той засіб? Що для неї дорого
Больше 2 тысяч
Снегопадка• 15 октября 2020
Ответ дляСижу на стуле
Капець, ото коментаторка видумщиця. Написала цікаво
Обычный юморной копирайтер, пишущий на заказ
Вы думаете какая-то клиентка реально бы такое написала? Конечно, нет.
Поросенка• 15 октября 2020
Ответ дляСнегопадка
Перестаньте фантазировать, полно волшебных
Капризуля• 15 октября 2020
Ответ дляZaRaZa
И не лень было это писать
Что значит лень, человек душу излил)
Одна_на_всей_планете• 15 октября 2020
Ответ дляИсправлялочка
2000 за 500 мл
Исправлялочка• 15 октября 2020
Ответ дляПоказушница
Больше понравились комменты к телеку за лям на Розетке.
Скиньте сюди будь ласка
Ламборджини• 15 октября 2020
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Не видно ничего
Вітаю! Треба почати з того шо цей засіб занадто дорогоий для мене, але обставини такі склались шо я його купила. Почнем з того звідтки в мене гроші, так склалось шо чоловік мене покинув і прийшлось їхати на заробітки. Потрапила я в Польщу на гриби, і там в технології вирощування присутня велика кількість хімікатів. і моє волосся мені дякую не сказало. Стан був жахливий. якшо бачили фільм ’Володар перснів’ і персонажа Смегола, то от я могла б зіграти його. Та й ще це повязано з психологічним станом моїм після розставання. Він ше не знає шо мене трудно найти, лєгко потєрять і невохможно забуть. Але я це все пережила, поїхала заробила грошей в Польщу, купили девятку, і зараз кадрю всякіх лохів і розбиваю їм серця. Це дуже ізі з моїм то нинішнім волоссям. і все це завдяки цьому чудо засобу він не просто відновив і укріпив моє шовковисте волосся, а ще зробив мене сильною і незалежною, заставив повірити в себе і у власні сили. Волосся стало густим як суп з галушками і міцним як пиво Арсенал. Всім рекомендую цей чудо засіб. Він не перевершений, я ціную той день коли ми зустрілись. Наша зустріч краще що ставалось зі мною за останні 25 років( да мені саме стільки років). От шо я зрозуміла за своє життя засіб для догляду за волоссям не буде тобі в любові клястись а потім піде до кращої подруги, він інший. і ладно вже відкрий маленький секретик з власного досіду, його можна добавити в салат замість соєвого соусу. ну все прощаюсь, люблю вас кітики мої))))
Ламборджини• 15 октября 2020
Ответ дляИсправлялочка
2090 грн