Эт вернячОк• 24 октября 2020

Чи є антитіла,скажіть будь ласка.

Здала аналіз,скажіть,що значать цифри,чи є антитіла,всім здоров´я
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Цифра 6.85

соева-сысоева• 24 октября 2020
думала эти
Кто крайний?• 24 октября 2020
Простите, но что Вам не ясно?
Кидстаффовна• 24 октября 2020
Есть,поздравляю! На какой день сдавали? Сильно болели?
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Ответ дляКидстаффовна
Температура 33 була,дикий упадок сил,з кроваті не могла встати,захворіла 2гого жовтня,вчора здала на антитіла.13жовтня пцр-був негативний,кт-пневмонія і ураження легень 25відс.
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Ответ дляКто крайний?
Простите, но что Вам не ясно?
Вибач е,я вже з глузду їду,пцр був негативний,тому все перепитую
Кто крайний?• 24 октября 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Ваш результат больше, чем 1,4. Антитела есть.
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Ответ дляКто крайний?
Дякую,бо дуже хвилююся,за роботу,там люди,за оточуючих,пцр був негативний,тому здала на антитіла,щоб розуміти,чи був ковід.
Ашотакова)))• 24 октября 2020
Ответ дляЭт вернячОк
А кашель задышка были? Я понять не могу как можно не замечать повреждение легких на 25%? Сама сейчас болею, кт не делала

КокошинЭль• 24 октября 2020
Ответ дляЭт вернячОк
это такой пцр по качеству, пцр я так поняла у нас в стране можно не делать, у меня пцр плюс
КокошинЭль• 24 октября 2020
Ответ дляАшотакова)))
у меня кашля и отлышки не было все три недели а на кт пневмония вот так, но спина болела сверху
Ашотакова)))• 24 октября 2020
Ответ дляКокошинЭль
Поправляйтесь 🌻
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Ответ дляАшотакова)))
Я другого почала валитися з ніг ,в прямому сенсі,з 8го почала задихатися і сильно потіти,19кашель,що кашляла на колінах,температура всі дні була 33,сімейна сказала,що низька температура,це гірша,ніж висока,організм не боровся ,сил йому на боротьбу нема
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Кашель з 10того жовтня
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Ответ дляКокошинЭль
Отож,тим паче це безкоштовний був,
Просто Филя• 24 октября 2020
Ответ дляКокошинЭль
А температура была? Что у вас было не так, как обычно?
Кидстаффовна• 24 октября 2020
Температура 33????Это вы ртутным такую намеряли или электронным?
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Ответ дляКидстаффовна
Трьома різними
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Тому від низької температури такий упадок сил

Там-тарарам• 24 октября 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Или плохо взяли ПЦР или не придерживались правил подготовки к сдаче анализа.
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Ответ дляТам-тарарам
Все робила як слід,зранку здавала всього дотрималася,це ж було в моїх інтересах
КлараЦеткин• 24 октября 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Трьома різними
У меня ртутный от 35 показывает, как вы на нём 33 увидели?
КлараЦеткин• 24 октября 2020
А сколько такой анализ в Синево стоит?
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Ответ дляКлараЦеткин
А сколько такой анализ в Синево стоит?
КлараЦеткин• 24 октября 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Спасибо, уже посмотрела.
автор Эт вернячОк • 24 октября 2020
Ответ дляКлараЦеткин
Ну невже мені цікаво тут маячню писати....написала як є,може кому в пригоді буде,щоб люди заертали увагу на все в своєму стані.Я щаслива,що одужую і ворону не побажаю,як я вмирала...не жила місяць..а вмирала на кроваті...до 30лікарнчний,бережіть себе,не чіпляйтеся до слів,бо пишуяк було