Борец за справедливость• 03 ноября 2020
Офшори офшори
Щойно слуги з голосом, опзж і батьківщиною проголосували за неоподаткування офшорів. (4065) До 2023 року
Бамбарбия! Кергуду.• 03 ноября 2020
звичайно, краще самозайнятих защемити, малий бізнес, а гереги, коломойський і ахметов хай жирують. та й в самого зе гроші в оффшорах.
Аристократка-тунеядка• 03 ноября 2020
на сайті ВР написано:заслухано.та знято з розгляду, що це означає?
Борец за справедливость
• 03 ноября 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
03.11.2020 Прийнято за основу із скороч. строку підготовки
Аристократка-тунеядка• 03 ноября 2020
Ответ дляБорец за справедливость
в якому саме пункті за офшори почитати? бо змін багато
Борец за справедливость
• 03 ноября 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
Аристократка-тунеядка• 03 ноября 2020
Ответ дляБорец за справедливость
ясно, що про офшори, але ж це приваблива позиція для іеоз.інвесторів, Зе обвцяв, ВР відпрацювала
Борец за справедливость
• 03 ноября 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
Аристократка-тунеядка• 03 ноября 2020
Ответ дляБорец за справедливость
я розумію, що Ви маєте на увазі, але як бачите, це аудиторіі сайту виявилося не цікавим.