Солнечный зайчик• 05 ноября 2020

Чому не дають направлення на безкоштовний тест?

Якось дивно і образливо. Я місяць тому хворіла, всі симптоми ковід. Сімейна лікар сказала, що схоже, але на тест вона може мене направити безкоштовний тільки якщо зроблю за свій рахунок кт і тамюуде пневмонія. Я не стала робити одразу кт, за свій рахунок робити тест теж не стала, бо сама з Броварів, треба було іхати в Киів. Відповідно не хотіла в громадському транспорті додатково розносити вірус. Та і це тільки для статистики було б. Нічого в зоді лікування моєму не поміняло б. Тобто я повинна платити, щоб держава мала статистику, при цьому держава в мою сторону не може навіть оцей безкоштовний тест забезпечити. На днях захворів друг. У нього інший сімейний. Прийшов і розказав симптоми, його одразу на безкоштовний тест відправили. Чого так? Одних відправляють, а інші не достойні. Просто із цікавості, бо все ж в глибині турбує чи то був ковід.
Невидимка• 05 ноября 2020
Зараз відправляють по мінімуму, бо реальна кількість хворих вдвічі більша

автор Солнечный зайчик • 05 ноября 2020
Це місто Бровари.
Якось образливо, що я лох який може заплатити 1000 грнза тест, а комусь без проблем
ПоэтеСССа• 05 ноября 2020
Ответ дляНевидимка
це Ви скромно якось
автор Солнечный зайчик • 05 ноября 2020
Ответ дляНевидимка
То виходить місяць тому невідправили, хоча запара була менша, а тепер будь ласка
Невидимка• 05 ноября 2020
Ответ дляСолнечный зайчик
Хіба що друг ваш має ризик ускладнень, тоді мабуть простіше
Докладная• 05 ноября 2020
Ответ дляСолнечный зайчик
Может друг дал врачу 50-100 грн чтоб бесплатно направили
90x60x90• 05 ноября 2020
У нас тоже врачи просят 100 грн

Идууу--уууу блин• 05 ноября 2020
Ответ дляСолнечный зайчик
Це місто Бровари.
Поменяйте врача на того, к кому друг ходит
Красота неземная• 05 ноября 2020
В моей поликлинике почти всем с симптомами ОРВИ делают тесты, правда если если есть один подтверждённый в семье, то контактным которые болеют уже тесты не делают.
Смайлик• 05 ноября 2020
Меня тоже направляли дважды без проблем. Но я зарегистрировалась в частной клинике и врач там мужчина. Женщины всегда более жлобики, согласитесь.
60 метров сметаны• 05 ноября 2020
Автор, сходите посмотрите на очередь на бесплатный. Вам перехочется 3-4 часа стоять. Причём на улице очередь заканчивается.
Я вчера даже платно не смогла сдать в Синево. На улице стоят. По одному пускают, на каждого 7-10 минут.
Головная• 05 ноября 2020
Ответ для60 метров сметаны
Тоже не понимаю смысла этого теста, если нужно стоять по 3-4 часа - даже если НЕ болен, то за 3 часа можешь там подхватить все что угодно.

Наша власть даже проведение тестов не может организовать.

За границей и на улице тестируют и вообще очень много мест устроено для тестирования.
Детектор лжи• 05 ноября 2020
Лаборантів в державних лабораторіях примушують половину ковід-зразків викидати в смітник та писати «-« результат. Бо позитивний тест на руках пацієнта це привід визвати швидку допомогу та зайняти ліжко в лікарні навіть з температурою 37. Якщо ж Ви викличете швидку з температурою 37 без теста, Вас по телефону делікатно пошлють. Тому якщо погане самопочуття, здайте в приватній. Але дотримуйтесь рекомендацій щодо утримання від пиття, чистки зубів, крапель в носа перед тестом
Лыжи со вспышкой• 05 ноября 2020
Ответ дляКрасота неземная
Нам тоже дали только один тест на семью, первому заболевшему, с формулировкой ’у вас же все равно одинаковый результат будет’. А, и результат ждать 2 недели, уже 9-й день ждем.
мадамГрицацуева• 05 ноября 2020
У меня тоже такая ситуация. Ребенок заболел, его врач без проблем дала направление на тест. Он положительный.
Я звоню своему, говорю, я контактная, такие же симптомы, а она мне говорит, что мне направление не положено.
Врачи работают в одной амбулатории, сидят в соседних кабинетах, а инструкции у всех разные.