Лукава_Кiшка• 09 ноября 2020
Як Вам кухня і не тільки? Фініш
Закінчили монтувати, лише кран залишилось. Кран чорний.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляОно само купилось
Нічого не дешивить. Я теж не в Україні. Не бачилаще нормальних, красивих інтер´єрів без плінтуса, якщо є перехід кольору між стіною і стелею. Це нереально зробити ідеально. Є люди, які не помічають дрібних недоліків, а є, кому це муляє, у такому випадку виручає плінтус. Він приховує всілякі дрібниці і робить картинку цілісною, завршеною.
У мене є кімнати з плінтусом і без, є там де ремонт робили майстри, є там, де ми самі робили. У нас поки в один колір (стеля і стіни) пофарбовані два приміщення. У одному плінтус, у одному без. Мені подобається обидва. Всі приміщення, де колір стіна-стеля відрізняються закриті плінтусом, або будуть закриті, бо мені дуже не подобаються стики. Все рівно видно мінімальні нерівності. Спершу мучитися виставляти світло, а потім зміниш лампу з теплого на холодне чи переставиш у інший кут і... привіт, заглибинка на стику. З плінтусом виглядає значно краще і акуратніше.
Мені теж і так, і так нормально.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляOlga18.10
у меня тоже будет белая кухня .духовка нужна газ
Найшла плиту, тільки в мене біла
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ длянеДодекаэдр
кухня шикарная!единственное что озадачило-2 холодильника.уже надо было брать вот тот широкий с 2 дверцами.у вас так много еды хранится?
Так, багато. Широкий в 2-3 рази дорожчий.
Блoшка-матрешка• 09 ноября 2020
Ответ дляЛукава_Кiшка
І не дорого, нижче середнього ринку.
А ск, если не секрет, мне сейчас актуально. Фасады мдф?
Оно само купилось• 09 ноября 2020
У мене кухня без ручок. Не знаю, хто це вигадав, але куховарити на такій кухні, як і перебувати - це суцільне жахіття. Я просто не змогла цього витерпіти і повністю переробляю зараз фасади, прикручую ручки.
ПоэтеСССа• 09 ноября 2020
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не вистачає.
Это дом или квартира?
Сколько людей?
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляЛера+Тимур
По вашей кухне всё классно. Очень красиво сочетание столешки и белого.
У нас уже третья кухня в разных местах белого или молочного цвета. Это беспроигрышный вариант, он никогда не надоест, как и столешница под дерево.
Муж занимается деталировкой кухонь, сказал первое что бросается в глаза, это не соосность верхних и нижних модулей и печка не по центру модуля.
Все гонятся за фасадами без ручек, профилями gola. Но когда начинают пользоваться, понимают как не хватает этих 10 см в ящиках, которые съедают эти ручки.
Вот он заканчивает сейчас нашу кухню, спроектированную под размерную сетку фасадов ИКЕА.
Дякую, я не профі, тому я робила, щоб зручно було, а мало хто з моїх гостей профі. А не помітив несиметричну варильну.?
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Так, МД Ф , 53 тис.
Кокосиха• 09 ноября 2020
кто ж вам так вытяжку испоганил? верхний короб ужасен. испортили такую изящную вытяжку этим верхним гармыдором. могли б уже в один уровень зашить ее.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляПоэтеСССа
Это дом или квартира?
Сколько людей?
Будинко-квартира ))), 2+2, і їмо ми мало, але робимо запаси великі, і не люблю готувати кожного дня.
Планшетница• 09 ноября 2020
Автор, поздравляю, напейтесь от радости ))
Кухня не моё, как раздевалка в фитнес центре или камера хранения
Блoшка-матрешка• 09 ноября 2020
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так, МД Ф , 53 тис.
Цена класс, если крашеный) Где заказывали, если Киев?
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляОно само купилось
Мені візуально і подобається, я прожила пару днів у родички з фасадами без ручок глянцевими, зрозуміла, що собі не хочу, ще й скрита шухляда для приборів столових.
Каменная Фрося• 09 ноября 2020
Ответ дляЛукава_Кiшка
В мене 9 років все чорне, захотіла біле.
Ну, я говорю именно с дизайнерской точки зрения. Немножко у вас цветовой балан нарушен. Все-все светлым делать нельзя, оно сливается, обязательно нужны темные пятна.
Вот пример кухонь, где все очень гармонично по цвету.
Лера+Тимур• 09 ноября 2020
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я и написала по поводу печки, тоесть варочной поверхности относительно модуля с ящиками
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляЯйцеголовая
подскажите ручки какой фирмы?
кухня супер!! Вы молодец
Ракушки на Віярі, а кнопки треба глянуть.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Фарбований, Київ, майстер приватний.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляКаменная Фрося
Холодильник такий же жах, як у мене