09 ноября 2020

коли чоловік тисне щодо машини морально

У мене більший дохід, ніж у чоловіка. У 1,5 рази.
У сукупності - - у 2, бо він залежний від погоди і сезону. Зима - простой.
Машину Део Ланос купила я, старенька, але живенька, з часом встановили газову установку. Чоловік дуже багато їздить по роботі.
Ремонтували тепер - капіталка двигуна і ходової. Вийшло у 1500 уе.
Сьогодні кричить, що знайомий своє Део продав за 2500 уе і доклав 1500, вклав після покупки ще 300-400 і має Сітроєн.

Як на мене, то якщо ти не може купити ДЕО, утримувати її (на ремонт скидалися!), то про яку КРАЩУ машину може бути мова?
при цьому що мова йде про те, що у нього грошей немає, тобто купівля нової у будь якому випадку НА МЕНІ.
і ЩОРАЗУ як десь їду з ним - то втирає мені про кращу машину і скільки ця забрала, корч нещасний, драндулєт і тд...
Я вже по різному казала: зароби, купи кращу. Я ж не проти. Не вимагай від мене іншої машини. Не маніпулюй.
На раз-два плїхати десь вистачає і знову - наша пісня хороша, починай спочатку....

Що порадите, крім змінити чоловіка - бо саме так почнете.
Як бі ви відповідали? Я спочатку мовчу, але починаю кипіти капец, мене це дістає за живе...скандал виходить.
показать весь текст
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Меня всегда удивляет ,как такие женщины умудряются много зарабатывать
а це компенсація.
’Полюби меня такой... ’
я читала, що дівчинку треба хвалити просто так. А хлопчика - за те що зробив.
а мене виростили - за оцінки хвалили, вишила - моолдець, прибрала - супер - і тд....
Пацелуйнитуда 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
він міг отримати у спадок мою частину будинку.
Нє?
Ну и?о детях заботиться,всех содержать,что ему с той половины,не продашь.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну и?о детях заботиться,всех содержать,что ему с той половины,не продашь.
вай, яка я ценна)))
шучу...
счас разозлюсь, та й піду його будити і мозги парити
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
кричить що він не альфонс!
аргументує, що альфонси живуть на всьому готовому, а він працює!
И где деньги, Зин?
ПАЦАНКА О 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
він міг отримати у спадок мою частину будинку.
Нє?
И? Содержать дом как? Любой. Даже за старую однушку коммуналку надо платить? А он великовозрастный ребенок. Он Вас долбет за машину, как подростки маму за айфон. И Вы ведёте себя как мама подростка...стараетесь держаться
Пацелуйнитуда 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
вай, яка я ценна)))
шучу...
счас разозлюсь, та й піду його будити і мозги парити
Он уже привык к бубнежу,небольшая цена за содержание.Хоть пустыми макаронами начните кормить
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляЯ такая наивная
И где деньги, Зин?
за півроку він приніс 90 тис грн. Це з тими 28000 що вклав в машину.
8000 тис - аліменти (винен ще), проїзд, їжа. каже що це нормальна зарплата. ФУУУ
ПАЦАНКА О 09 ноября 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Меня всегда удивляет ,как такие женщины умудряются много зарабатывать
Ну.. понятие ’много’ у всех разное. Может, там средне..просто женщина тянет сама здорового мужика.. вот, где жесть
Пацелуйнитуда 09 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
И? Содержать дом как? Любой. Даже за старую однушку коммуналку надо платить? А он великовозрастный ребенок. Он Вас долбет за машину, как подростки маму за айфон. И Вы ведёте себя как мама подростка...стараетесь держаться
Осталось пообещать мафынку на НГ и ДР одним подарком)
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну.. понятие ’много’ у всех разное. Может, там средне..просто женщина тянет сама здорового мужика.. вот, где жесть
я з вами згідна
я ж не кажу що не знати скільки
але реально я одна навс всіх не тягну!
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Осталось пообещать мафынку на НГ и ДР одним подарком)
я не дарую йому нічого декілька років вже.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Он уже привык к бубнежу,небольшая цена за содержание.Хоть пустыми макаронами начните кормить
візьму на замітку...
Пацелуйнитуда 09 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну.. понятие ’много’ у всех разное. Может, там средне..просто женщина тянет сама здорового мужика.. вот, где жесть
Стройка и ремонт дома,отопление,всех кормить,содержать детей мужа ,зверей ,машину это немало в месяц
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
И? Содержать дом как? Любой. Даже за старую однушку коммуналку надо платить? А он великовозрастный ребенок. Он Вас долбет за машину, как подростки маму за айфон. И Вы ведёте себя как мама подростка...стараетесь держаться
ви дуже праві
ПоэтеСССа 09 ноября 2020
Ответ дляРозавенная
Вам придётся приоритеты расставить и собак пристроить ну или ублажать этого мужика
Не ублажать. Просто игнорить его хотелки и в ус не дуть
Пацелуйнитуда 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
я не дарую йому нічого декілька років вже.
Задолжали вы мальчику)
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Стройка и ремонт дома,отопление,всех кормить,содержать детей мужа ,зверей ,машину это немало в месяц
раніше було більше робти, тепер криза, карантин... реально треба виходити на роботу денну, і цим вже підробляти(
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Задолжали вы мальчику)
і не кажіть))))
за всі днюшки
прям ждЬот машинку під вікном з червонми бантом
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Задолжали вы мальчику)
він мені теж
тому і я перестала
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
думаєте летів так на підстанцію швидкої, що мотор добив, коли я свідомість втрачала при короні і плакала що вмирати не хочу, що у мене діти маленькі - то геть нема любові до мене?
Кормильца спасал...
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ви праві
він веде себе як дитина
це модель поведінки його мами
мені треба думати, чи варто це того....
В нем есть плюсы но вам придётся реально поработать чтоб его трансформировать .
ПоэтеСССа 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
за півроку він приніс 90 тис грн. Це з тими 28000 що вклав в машину.
8000 тис - аліменти (винен ще), проїзд, їжа. каже що це нормальна зарплата. ФУУУ
Скільки ви тоді приносите ?
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
вай, яка я ценна)))
шучу...
счас разозлюсь, та й піду його будити і мозги парити
Походу вы не слышите . Ну да ладно .
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
я деколи думаю, що розмовляю з придурком чи з дитиною відсталою...
Як део нема як заправляти, бере у мене гроші, то як таку???
мовчить, або заводить ту ж пластинку

ви знаєте, він має прикольну особливість - тупо вирубає вуха, як я говорю...
я вже пробувала і мовчати, і повторювати... так ніби мене нема, я пусте місце
Пойте про себя когда он на уши падает.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляРозавенная
Походу вы не слышите . Ну да ладно .
та ж я шуткую
я так робила деколи, бо несила була терпіти той шквал емоцій
але тепер розумію що треба виключати дорікання
міняти щось
раз я хочу щоб він змінився, значить і я маю мінятися.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПоэтеСССа
Скільки ви тоді приносите ?
плюс мінус порахувати можна.
раніше було більше.
тепер дуже мало роботи
15 тис грн на місяць - це зарплата людини. яка хоче машину тисяч за 10 уе? або ’Хоча Б’ за 7???
при цьому навіть з моїм внеском, більшим ніж він не на все вистачало! (я не діставала усі гроші зразу, типа все берем, я плачу, а тянула , менше давала).
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Кормильца спасал...

точно
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
він на роботу вийшов тоді якраз
перший тиждень пінився що має робити (не робив десь півроку, доробляв вдома ремонт, а там зима).
потім, що далеко їхати. Я казала. а як ти думав? і ще далі буде!!!!!! або змінюй вид роботи! я причому?
знаєете що каже:
ЗНАЙДИ МЕНІ РОБОТУ
а то взагалі анекдот, як я не захотіла склад купувати. то він так театрально - що я його не підтримую і палки в колеса кладу.
блін
то напевно розводитись треба
чим більше в ліс, тим більше дров
Да уж...он путает поддержку со сделай все за меня...Здесь девочка отписывалась - она шьет на продажу, а муж помогает продавать и поэтому великий бизнсмен...
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Да уж...он путает поддержку со сделай все за меня...Здесь девочка отписывалась - она шьет на продажу, а муж помогает продавать и поэтому великий бизнсмен...
блін
в мене нік
прям
кличе мене Зая
а хозяюшка я на всі сторони примусово
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Да уж...он путает поддержку со сделай все за меня...Здесь девочка отписывалась - она шьет на продажу, а муж помогает продавать и поэтому великий бизнсмен...
я читала за це