09 ноября 2020

коли чоловік тисне щодо машини морально

У мене більший дохід, ніж у чоловіка. У 1,5 рази.
У сукупності - - у 2, бо він залежний від погоди і сезону. Зима - простой.
Машину Део Ланос купила я, старенька, але живенька, з часом встановили газову установку. Чоловік дуже багато їздить по роботі.
Ремонтували тепер - капіталка двигуна і ходової. Вийшло у 1500 уе.
Сьогодні кричить, що знайомий своє Део продав за 2500 уе і доклав 1500, вклав після покупки ще 300-400 і має Сітроєн.

Як на мене, то якщо ти не може купити ДЕО, утримувати її (на ремонт скидалися!), то про яку КРАЩУ машину може бути мова?
при цьому що мова йде про те, що у нього грошей немає, тобто купівля нової у будь якому випадку НА МЕНІ.
і ЩОРАЗУ як десь їду з ним - то втирає мені про кращу машину і скільки ця забрала, корч нещасний, драндулєт і тд...
Я вже по різному казала: зароби, купи кращу. Я ж не проти. Не вимагай від мене іншої машини. Не маніпулюй.
На раз-два плїхати десь вистачає і знову - наша пісня хороша, починай спочатку....

Що порадите, крім змінити чоловіка - бо саме так почнете.
Як бі ви відповідали? Я спочатку мовчу, але починаю кипіти капец, мене це дістає за живе...скандал виходить.
показать весь текст
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляДуняша
Я вибачаюсь, але навіщо Ви витрачали такі гроші на ремонт старого авто ?
Якщо Ви плануєте жити з Вашим чоловіком - необхідно було такі моменти продумати, і обговорити. Ви живете однією родиною? Чому тоді виключаєте можливість купівлі кращого авто для СВОЄЇ сім’ї ?
Почему она должна купить мужу машину если ее эта устраивает?
котопёс 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
отож бо й воно!
він починав мені ліпити, що поїде на півроку закордон і купить машину.
Я кажу - Агов! А ці півроку я буду далі сама платити за все? Будь добрий, бери участь, купи дров, вугілля на 2 роки наперед (як робила це я), вдягни нас всіх (і не з інсайтів, а так як себе - в магазині, я теж хочу подивитись, поміряти і купити!). А тоді купуй машину! Нема питань!
Ой автор) хочется Вас обнять и пожелать Вам всего самого хорошего! Пусть Бог Вас услышит и пошлёт нормального мужа или направит на путь истинный этого...
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
Люблю???? За что?
думаєте летів так на підстанцію швидкої, що мотор добив, коли я свідомість втрачала при короні і плакала що вмирати не хочу, що у мене діти маленькі - то геть нема любові до мене?
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
та не купую я машину другу
він думає, що я втечу від нього.
і не такі то великі гроші, як ви собі думаєте, щоб за мене триматися.
Так у него и таких нет . Я понимаю никаких суммах речь но считаю что мужчина должен мамонта добывать
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляКракадэ
б/у 25 лет, б/у 10 лет и б/у 5 лет - это три большие разницы...
Да. Чем новее, тем дороже ремонт и запчасти, и при этом не факт, что он потребуется не скоро.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ длякотопёс
Ой автор) хочется Вас обнять и пожелать Вам всего самого хорошего! Пусть Бог Вас услышит и пошлёт нормального мужа или направит на путь истинный этого...
я вам дуже вдячна від усього серця!
котопёс 09 ноября 2020
Ответ дляДона Ко Ко
это рубрика ’вдно’. не представляю такого для себя. т к у нас наоборот
это я выклянчиваю домик купить...вроде почти дозрел. муж мамонта добывает. а я разделываю)))
Так оно так и должно быть. Так природой устроено
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляРозавенная
Так у него и таких нет . Я понимаю никаких суммах речь но считаю что мужчина должен мамонта добывать
ну, так. я теж так йому кажу...
що він і того немає....
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Да. Чем новее, тем дороже ремонт и запчасти, и при этом не факт, что он потребуется не скоро.
100%
і от як це донести до 40річного ....?
хай собі думає як хоче, хай мене не довбе
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ні, Део не хоче новіше. Хоче мінівен, якийсь б/у кроссовер.
А кормить его кто будет? Он жрет в два раза больше вашей...или муж резко перестанет содержать ребенка от первого брака и начнет содержать кроссовер?
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ну, так. я теж так йому кажу...
що він і того немає....
Говорите без упреков . Включайте уже дуру что ли фею итд. Выключайте режим конины или он вас загонит .
Лошади сами знаете для чего и куда их списывают . Я не говорю что б вы перестали зарабатывать . Поймите .вы как дровосек рубите . Видите же что он непробиваемый но все ему свою правду доказываете . Включили дуру и вперёд , дорогу любимому к успеху и богатству
ПАЦАНКА О 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
думаєте летів так на підстанцію швидкої, що мотор добив, коли я свідомість втрачала при короні і плакала що вмирати не хочу, що у мене діти маленькі - то геть нема любові до мене?
У Вас с самооценкой огромная беда? Почему? Вы же не глупая я думала, что это ВЫ его любите...поэтому и удивилась. Такое чудо за что любить? А оказалось, что это он Вас любит ну так, конечно! Ещё бы ему Вас не любить Вы ж его содержите полностью. Если с Вами не дай бог , что случится, он же с голоду умрет и машину некому будет заправить. А вторую такую дурочку надо поискать.
Курс капусты 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
о так... якось видав мені - що соромно на Део їздити, з 2 місяці тикав що лиш таксисти на Део і ми.
Перекладає на мене, бо я маю постійну роботу і вищу з/п.
Каже, що хто більше заробляє - той більше тратить.
так скажите ему прямо, что вам машина выше классом не нужна пока - вы не считаете это оправданным (почему - он уже слышал, я так понимаю). Если он считает иначе - запретить купить ему желаемое вы не можете. Но на этой будете ездить сами после - вас она устраивает и вы точно знаете, что сможете ее тянуть пока.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляЯ такая наивная
А кормить его кто будет? Он жрет в два раза больше вашей...или муж резко перестанет содержать ребенка от первого брака и начнет содержать кроссовер?
я деколи думаю, що розмовляю з придурком чи з дитиною відсталою...
Як део нема як заправляти, бере у мене гроші, то як таку???
мовчить, або заводить ту ж пластинку

ви знаєте, він має прикольну особливість - тупо вирубає вуха, як я говорю...
я вже пробувала і мовчати, і повторювати... так ніби мене нема, я пусте місце
котопёс 09 ноября 2020
Ответ дляМамОмужа
Так Ситроен за 4000 ещё тот джекпот.
Тем более была сделана капиталка, значит, в теории, больших затрат в ближайшее время не предвидеться.
И чем «круче» и технологичнее машина, тем дороже ее содержание
Ситроен б/у это вообще джек пот как и все французы) ещё не встречала кто бы был доволен ими.
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
то не форма не красива...
а навколо одні іномарки !
я не знаю що з ним відбувається.
Хоче машини - зароби і купи!
Я мусила при його батьках виступати, що цю машину він не купляв і продавати не має права. А ремонтувати я її не маю за що, тож хай стоїть поки у мене будуть гроші.
Бо він хотів продати як є, без ремонту.
І то тиснув так.
Потім тиснув щоб ремонтувала.
Кажу, що якийсь раз з цим карантином викличу таксі, або свекра попрошу.
Знаєете що казав: Але ж я без машини працювати не зможу!
Казала - так зроби!!!
отак і вийшло що він вклався у ремонт. Інакше б все на мені було.
Смотри, и деньги нашлись. Трутень и крыса, которая крысит от вас деньги и паразитирует на вас.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
У Вас с самооценкой огромная беда? Почему? Вы же не глупая я думала, что это ВЫ его любите...поэтому и удивилась. Такое чудо за что любить? А оказалось, что это он Вас любит ну так, конечно! Ещё бы ему Вас не любить Вы ж его содержите полностью. Если с Вами не дай бог , что случится, он же с голоду умрет и машину некому будет заправить. А вторую такую дурочку надо поискать.
я вас зрозуміла...
я люблю, і мені хочеться щоб і мене любили
тих почуттів немає що були, є море розчарування і розбитих надій.
і це не стерти вже...
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну. я казала, що хай купляє собі кращу. А мені цю.
І всі задоволені.
Але тут починається, що за кордон він не має до кого їхати, на будь що він не піде і за будь що . І взагалі що я лиш чекаю, щоб він десь поїхав, а я тут буду жити на його гроші, а він там пахати. Фу
Ну он же не стесняется сейчас на ваши жить, а то поживете на его. Все честно. Он реально мерзкий. На моей подруге такое чудо паразитировало 5 лет. Пока ее инсульт в 42 не хватил. Только тогда зашевелился...
Барышня_Смольный 09 ноября 2020
Як є любов, то можна й домовитися чи змиритися. Поступитися у чомусь.
До того як ви відповіли, щось не дуже було помітно любові. Напевно дуже вже вас вхурделила остання розмова на тему машини.
Мій чоловік хоче не машину (він до машин так собі і машина у нас теж так собі), а телевізор. У нас телевізор, як у вас машина (і по ціні в т.ч.). Заробляє у нас він, а не я. Але я все рівно поставила умову, що спершу зробити обіцяне, а потім купувати черговий телевізор. Він уже й так і сяк крутить, он період знижок скоро, але я поки непохитна. Має бути прогрес у важливих справах, перед тим як купувати витрибеньки.
Тобто вам потрібно зрозуміти і дати зрозуміти чоловіку, що є витрибенькою, навіть статусною, а що ні. Хоче він про це вас нудити, знайдіть якусь свою тему і нудьте його у відповідь. Щоб зв´язок утворився, яку тему підіймати не добре. Не найкращий вихід, звісно, але якщо нормальні розмови ні до чого не приводять і любов - то доведеться вдаватися до маніпуляцій. Або мрійте з ним разом, от так буде добре, візьмем нову таку то, от тільки перше 1-2-3, а там і машина нова буде. Дивіться, що вам краще піде.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Смотри, и деньги нашлись. Трутень и крыса, которая крысит от вас деньги и паразитирует на вас.
він на роботу вийшов тоді якраз
перший тиждень пінився що має робити (не робив десь півроку, доробляв вдома ремонт, а там зима).
потім, що далеко їхати. Я казала. а як ти думав? і ще далі буде!!!!!! або змінюй вид роботи! я причому?
знаєете що каже:
ЗНАЙДИ МЕНІ РОБОТУ
а то взагалі анекдот, як я не захотіла склад купувати. то він так театрально - що я його не підтримую і палки в колеса кладу.
блін
то напевно розводитись треба
чим більше в ліс, тим більше дров
ПАЦАНКА О 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
я вас зрозуміла...
я люблю, і мені хочеться щоб і мене любили
тих почуттів немає що були, є море розчарування і розбитих надій.
і це не стерти вже...
Именно. А зачем жить единственную жизнь с судаком, который не ценит свою женщину вопрос риторический....смотрю на свою маму и понимаю, что она с таким же мудаком жизнь прожила...он сейчас в старости чай ей не сделает, когда она с температурой 39 лежала.
Курс капусты 09 ноября 2020
Ответ длякотопёс
Ситроен б/у это вообще джек пот как и все французы) ещё не встречала кто бы был доволен ими.
мой муж доволен Ситроен как слон - вторая у нас уже. Первая отпахала верой и правдой у нас 14 лет, и до нас еще 3 года. Ездили на ней такие марафоны по расстоянию, что самим не верится, как вспоминаем. И состояние у нее очень и очень сейчас ,потому что муж холил и лелеял, вовремя чинил и менял все (даже ругались из-за машины с ним).
Тут больше все таки зависит все от ухода за авто - можно что-угодно убить за 5 лет в хлам, если нифига не делать и ездить ’пока ездит’
Розавенная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ну, так. я теж так йому кажу...
що він і того немає....
Не говорите чего у него нет Не упрекайте !!!
Говорите чего он достигнет хвалите за любое достижение . Хоть попу вытер хвалите . Принёс картошку хвалите .
Тогда у него выработается новое поведение . Но это длительный процесс. Даже собаку дрессируют долго не то что людей
Но при этом ничего не вкладывайтесь финансово в него ни копейки !!!!! Но это долгий процесс . Если у него психотип ребенка.
Вам придётся постараться его воспитать . Можно но долго и сложно .
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляБарышня_Смольный
Як є любов, то можна й домовитися чи змиритися. Поступитися у чомусь.
До того як ви відповіли, щось не дуже було помітно любові. Напевно дуже вже вас вхурделила остання розмова на тему машини.
Мій чоловік хоче не машину (він до машин так собі і машина у нас теж так собі), а телевізор. У нас телевізор, як у вас машина (і по ціні в т.ч.). Заробляє у нас він, а не я. Але я все рівно поставила умову, що спершу зробити обіцяне, а потім купувати черговий телевізор. Він уже й так і сяк крутить, он період знижок скоро, але я поки непохитна. Має бути прогрес у важливих справах, перед тим як купувати витрибеньки.
Тобто вам потрібно зрозуміти і дати зрозуміти чоловіку, що є витрибенькою, навіть статусною, а що ні. Хоче він про це вас нудити, знайдіть якусь свою тему і нудьте його у відповідь. Щоб зв´язок утворився, яку тему підіймати не добре. Не найкращий вихід, звісно, але якщо нормальні розмови ні до чого не приводять і любов - то доведеться вдаватися до маніпуляцій. Або мрійте з ним разом, от так буде добре, візьмем нову таку то, от тільки перше 1-2-3, а там і машина нова буде. Дивіться, що вам краще піде.
я пробувала другий варіант.
не катить....
от з першим - спробую...

навіть не знаю що вам сказати... лиш помрію щоб і в мене так було
Я такая наивная 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ні, в машину за 5-6 тис. треба буде 1500 лиш у ходову всунути.
Не фаааакт. Мы в течение года коробку поменяли и турбину, а друзья купили за 5, а влетели еще на 5 в ремонте.
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляРозавенная
Не говорите чего у него нет Не упрекайте !!!
Говорите чего он достигнет хвалите за любое достижение . Хоть попу вытер хвалите . Принёс картошку хвалите .
Тогда у него выработается новое поведение . Но это длительный процесс. Даже собаку дрессируют долго не то что людей
Но при этом ничего не вкладывайтесь финансово в него ни копейки !!!!! Но это долгий процесс . Если у него психотип ребенка.
Вам придётся постараться его воспитать . Можно но долго и сложно .
ви праві
він веде себе як дитина
це модель поведінки його мами
мені треба думати, чи варто це того....
Пацелуйнитуда 09 ноября 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
думаєте летів так на підстанцію швидкої, що мотор добив, коли я свідомість втрачала при короні і плакала що вмирати не хочу, що у мене діти маленькі - то геть нема любові до мене?
Ну рабочих лошадей тоже лечат и машину ремонтируют,кто будет о нем заботиться,если с вами все
Пацелуйнитуда 09 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
У Вас с самооценкой огромная беда? Почему? Вы же не глупая я думала, что это ВЫ его любите...поэтому и удивилась. Такое чудо за что любить? А оказалось, что это он Вас любит ну так, конечно! Ещё бы ему Вас не любить Вы ж его содержите полностью. Если с Вами не дай бог , что случится, он же с голоду умрет и машину некому будет заправить. А вторую такую дурочку надо поискать.
Меня всегда удивляет ,как такие женщины умудряются много зарабатывать
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Не фаааакт. Мы в течение года коробку поменяли и турбину, а друзья купили за 5, а влетели еще на 5 в ремонте.
це лотерея
і по декількох машинах, які ми міняли вже разом - я зрозуміла - ЩО КРАЩОЇ він не купить! буде *авно в обгортці, і вилізе куча проблем!
то треба бачити ЯК він купує машину
Пропускає кучу днів робочих - бо треба машину подивитись і попутньо вліво-право всюди де ще є хоч якісь!
Потім дивиться, думає, нічого краще не знаходить і те не дуже. навуть дуже не дуже.
але час йде і він зривається і хапає, бо он тУ, що вже дивився вчора купили!
а хапає *авно!
автор Заюшка_хозяюшка 09 ноября 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну рабочих лошадей тоже лечат и машину ремонтируют,кто будет о нем заботиться,если с вами все
він міг отримати у спадок мою частину будинку.
Нє?