Гадаю_По_шнуркам• 12 ноября 2020

Проблеми з вчителем і адміністрацією в школі

Протягом кількох років у дитини були не зовсім адекватні вчителі з хореографії і музики. 5 клас
Вчитель з музики ще мене вчив , завжди бив дітей і був агресивний. Вчитель з хореографії не займається дітьми , не справляється , всі батьки незадоволені нею . місяць тому діти всі стояли на сцені І абсолютно нічим не займалися , син сказав що вона не могла з ними справитися тому що вони говорили. Він вийняв телефон на сцені і вона відібрала . В кінці уроку він попросив її з сльозами вона повернула. Оскільки протягом усіх років вони не займаються хореографією і вчителька дуже дивна, уроки фактично ніколи не проводяться я вирішила що після цього інциденту ми не будемо ходити на хореографію. вчителька звернулася до класного керівника що мій син не ходить на географію і не буде атестований. Я сказала що я не проти. Але вони наполягають що потрібно ходити хоч іноді. вчора я звернулася до директора сказала що вчителька пограбувала мого сина забрала в нього телефон. Директор не бачить в цьому ніякої проблеми і сказала що син порушив внутрішній порядок от вона і забрала. я запитала і яку норму вона має порушити щоб дало мені право забрати її телефон. Також я сказала що ми не ходимо не ходимо на музику тому що вчитель агресивної і одного разу він виганяв кількох дітей на вулицю я не хочу щоб моя дитина знаходилися в небезпеці. Директор написати заяву на те що він буде відвідувати ці уроки щоб зняло з нею відповідальність. Яна це погодилась звичайно.

Сьогодні класний керівник зустріла мене і попросила не писати заяви тому що директор хоче ініціювати перевірку в яких умовах проживає моя дитина якусь комісію скликати і ходити на уроки перевіряти не знаю навіть що. вона сказала щоб домовиться з вчителями музики і хореографії щоб він туди не ходив.
Але така поведінка директора мене обурює. Це все звучало як шантаж . якщо справді вони мають право перевіряти в яких умовах проживає моя дитина І абсолютно цього не боюся моя дитина проживає в чудесних умовах. Я не боюся що мою дитину будуть цькувати вчителі . Він вчиться добре він скромний і не конфліктний . Це превзяте відношення директора до мене.
скажіть чи справді директор має право проводити будь-які провірки, і не хочу створювати проблеми нашому керівнику.
Точная копия плова• 12 ноября 2020
Не очень понятно. Но телефон на уроке я бы тоже отобрала. У нас все утром сдают телефоны, после уроков забирают

неДодекаэдр• 12 ноября 2020
Вы не в адеквате. Избавьте школу от своего ребенка, переведите его в другую школу.
И да, вынимать телефон на сцене... - как минимум неуважение к педагогу. Странно, что вы не видите проблемы в отсутствии воспитания у ребенка.
ЗаведУющая• 12 ноября 2020
Пограбував вчитель- 🤦🏼‍♀️
З вами все ясно
Чучело-Мяучело• 12 ноября 2020
Боже, когда уже учителям дадут право таких неадекватных детишек и их родителей просто выгонять из школы
Праздничный сервиз• 12 ноября 2020
Бідна дитина з такою мамкою... Навіщо Ви створили йому стільки проблем?
Чучело-Мяучело• 12 ноября 2020
Если с музыкой и хореографией столько проблем, я представляю, что там с математикой и английским творится.
Мудрецыха мира сего• 12 ноября 2020
Учитель сына вашего не грабил. Ограбить - это стукнуть по голове в темном переулке и отобрать телефон. Она его забрала на уроке и не из портфеля. (Мой бы ребенок ещё и от меня бы получил за то, что на уроке телефон достал, даже если аргумент - ему было скучно). Про проверку сказал вам кто-то через кого-то... По сути это сплетня. Проверьте её для начала, а не кипишуйте
постою_послушаю• 12 ноября 2020
Автор, они подозревают, что Вы не совсем адекватны, потому что ограждает ребенка от изучения нескольких дисциплин в школе. И да, они могут оповестить об этом службу по защите детей и те обязаны будут все выяснить и проверить.
Праздничный сервиз• 12 ноября 2020
Автор, Вам не сюди, а в БатькиСос! Там таке полюбляють.

ТигрЛьвович• 12 ноября 2020
Автор, я думаю вы можете инициировать проверку учителя на профпригодность в таком случае.
А директор пусть пишет куда хочет, у вас же все нормально дома, вам нечего бояться.
КтоЕслиНеЯ• 12 ноября 2020
А я вообще не понимаю зачем в 5 классе музыка и хореография. Бесполезные уроки, считаю что на эти уроки дети должны ходить по желанию , у кого к этим дисциплинам есть талант. Я тоже хотела бы исключить эти уроки . Моей дочке они не интересны. К тому же учителя глубокие пенсионеры.
автор Гадаю_По_шнуркам • 12 ноября 2020
Ответ дляпостою_послушаю
Дитина ходить в музичну школу. На уроки музики ходити нема потреби. Був прийнятий закон.
Каркуша Клара• 12 ноября 2020
Легче перевести в нормальную школу
мадамГрицацуева• 12 ноября 2020
Вот мне реально странно, что по поводу профнепригодности учителя, никаких заявлений, зато какой-то бред по поводу кражи телефона учителем.
автор Гадаю_По_шнуркам • 12 ноября 2020
Ответ дляЗаведУющая
Пограбував вчитель- 🤦🏼‍♀️
З вами все ясно
Так. Це називається пограбування . Відібрання особистих речей під фізичним або психолохічним примусом .
Якщо б йому сказали заховати телефон цього було б достатньо.
автор Гадаю_По_шнуркам • 12 ноября 2020
Ответ длянеДодекаэдр
А хто казав що цього вчителя діти поважають. Повагу треба заслужити.
Борисфенка• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А якщо дитина ходить до репетитора з математики, то на уроки математики також ходити не треба?
У вас погано з логікою і ви неправі. Дайте дитині спокійно вчитися в школі, вимога про телефон правильна, на уроках доставати заборонено.
Одни_мысли• 12 ноября 2020
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Для общего развития
Любовь Калистратовна• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Какой закон?

автор Гадаю_По_шнуркам • 12 ноября 2020
Ответ длямадамГрицацуева
З приводу телефона - це лише вагомий привід не ходити на цю дисципліну.
А заяву я хотіла написати з приводу того що я дозволяю не відвідувати моєю дитиною ці уроки .
Одни_мысли• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Если бы вы зантмались воспитанием ребенка, он бы знал, что на сцене телефон не достают.
Походе, директор права в плане организации проверки вашей семьи относительно условий жизни ребенка. Сейчас орго аны опеки довольно активно стали изымать детей из семьи, когда условия жизни вредят
Любовь Калистратовна• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А какое отношение ваши разрешения имеют к учебному процессу? Вы можете перейти на домашнее обучение и составить план и формат обучения какой вам подходит, а если в школе то как все...ещё не придумали у нас выбирать предметы по желанию
автор Гадаю_По_шнуркам • 12 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Є закон який дозволяє не відвідувати уроки з фізкультури якщо дитина ходить в спортивному школу , музикою якщо ходить в музичну школу і т.д.
І так моя логіка підказує те саме. Моя дитина сейчас потратити ефективніше щоб здобути знання а не для того щоб протирати штани і дивитися на істерики ідіотів
Одни_мысли• 12 ноября 2020
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Какой закон?
Закон о среднем образовании прелусматривает, что профессиональные занятия музыкой, спортом МОГУТ!!! засчитываться как зачет по соответствующим предметам.
КтоЕслиНеЯ• 12 ноября 2020
Ответ дляОдни_мысли
Для общего развития
Для общего развития у них была музыка в начальной школе. Я не знаю как проходят уроки музыки в других школах, но у нас они рисуют рисунки к песням которые учили. Такое впечатление , что не музыка а урок рисования.
Любовь Калистратовна• 12 ноября 2020
Ответ дляОдни_мысли
А модно ссылочку на этот закон? Я искала, для физры, не нашла ничего подобного и в школе только посмеялись
Одни_мысли• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
В школе вы ничего не можете ’РАЗРЕШИТЬ’. Разрешает директор. Вы можете в заявлении лишь ПОПРОСИТЬ разрешения не посещать уроки. Но с ’неаттестован’ он у вас выпуститься со справкой ’прослушал курс’
Одни_мысли• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Научитесь правильно читать законы!
Одни_мысли• 12 ноября 2020
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Погуглите. Сохраненной ссылки у меня нет.
Меня много• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Так и ваши ребёнок должен заслужить хорошее отношение к себе