Гадаю_По_шнуркам• 12 ноября 2020

Проблеми з вчителем і адміністрацією в школі

Протягом кількох років у дитини були не зовсім адекватні вчителі з хореографії і музики. 5 клас
Вчитель з музики ще мене вчив , завжди бив дітей і був агресивний. Вчитель з хореографії не займається дітьми , не справляється , всі батьки незадоволені нею . місяць тому діти всі стояли на сцені І абсолютно нічим не займалися , син сказав що вона не могла з ними справитися тому що вони говорили. Він вийняв телефон на сцені і вона відібрала . В кінці уроку він попросив її з сльозами вона повернула. Оскільки протягом усіх років вони не займаються хореографією і вчителька дуже дивна, уроки фактично ніколи не проводяться я вирішила що після цього інциденту ми не будемо ходити на хореографію. вчителька звернулася до класного керівника що мій син не ходить на географію і не буде атестований. Я сказала що я не проти. Але вони наполягають що потрібно ходити хоч іноді. вчора я звернулася до директора сказала що вчителька пограбувала мого сина забрала в нього телефон. Директор не бачить в цьому ніякої проблеми і сказала що син порушив внутрішній порядок от вона і забрала. я запитала і яку норму вона має порушити щоб дало мені право забрати її телефон. Також я сказала що ми не ходимо не ходимо на музику тому що вчитель агресивної і одного разу він виганяв кількох дітей на вулицю я не хочу щоб моя дитина знаходилися в небезпеці. Директор написати заяву на те що він буде відвідувати ці уроки щоб зняло з нею відповідальність. Яна це погодилась звичайно.

Сьогодні класний керівник зустріла мене і попросила не писати заяви тому що директор хоче ініціювати перевірку в яких умовах проживає моя дитина якусь комісію скликати і ходити на уроки перевіряти не знаю навіть що. вона сказала щоб домовиться з вчителями музики і хореографії щоб він туди не ходив.
Але така поведінка директора мене обурює. Це все звучало як шантаж . якщо справді вони мають право перевіряти в яких умовах проживає моя дитина І абсолютно цього не боюся моя дитина проживає в чудесних умовах. Я не боюся що мою дитину будуть цькувати вчителі . Він вчиться добре він скромний і не конфліктний . Це превзяте відношення директора до мене.
скажіть чи справді директор має право проводити будь-які провірки, і не хочу створювати проблеми нашому керівнику.
Любовь Калистратовна• 12 ноября 2020
Ответ дляОдни_мысли
Погуглите. Сохраненной ссылки у меня нет.
Да гуглила, но все только из разряда ’внесено предложение’, ’может быть’ и разговоры на форумах. Именно закона, принятого, утвержденного не нашла

Как нефиг делать• 12 ноября 2020
От дурной головы и ногам плохо.
Меня много• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
З приводу телефона - це лише вагомий привід не ходити на цю дисципліну.
А заяву я хотіла написати з приводу того що я дозволяю не відвідувати моєю дитиною ці уроки .
А где ребёнок будет в это время? Во время проведения этих уроков?
Борисфенка• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Є закон який дозволяє не відвідувати уроки з фізкультури якщо дитина ходить в спортивному школу , музикою якщо ходить в музичну школу і т.д.
І так моя логіка підказує те саме. Моя дитина сейчас потратити ефективніше щоб здобути знання а не для того щоб протирати штани і дивитися на істерики ідіотів
Скажіть, у вас не вистачає інших турбот у житті, ви вирішили покласти життя на боротьбу зі школою?
Так, там діти протирають штани на уроках малювання, співів, фізкультури і трудового навчання, але це все корисно для всебічного розвитку. Це раз.
А два - ви підриваєте авторитет вчителів в очах дитини, а це у наслідку дасть те, що ви через пару років також перестанете бути для нього авторитетом і він вам покаже у підлітковому віці, де раки зимують. Подумайте про це.
Зараз ви плекаєте вседозволеність у дитини і в очах суспільства виглядаєте навиженною яжематерью, до якої вже соціальні служби відправляють, бо сумніваються у вашому психічному здоров´ї.
Зупиніться і прийдіть до тями.
Це вам погляд зі сторони.
Меня много• 12 ноября 2020
А ваш ребёнок крадёт время учителя! Почему она должна вовремя урока тратить свое время на вашего ребёнка, а не на всех детей ? Почему ваш ребёнок позволяет себе доставать телефон во время урока? Что за наглость?
Одни_мысли• 12 ноября 2020
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Закон о полном среднем образовании
Елена1265• 12 ноября 2020
Ответ дляТочная копия плова
Не очень понятно. Но телефон на уроке я бы тоже отобрала. У нас все утром сдают телефоны, после уроков забирают
Вот вы грабунщиця
Точная копия плова• 12 ноября 2020
Ответ дляЕлена1265
Вот вы грабунщиця
Закидай меня камнями• 12 ноября 2020
Ответ длянеДодекаэдр
Вы не в адеквате. Избавьте школу от своего ребенка, переведите его в другую школу.
И да, вынимать телефон на сцене... - как минимум неуважение к педагогу. Странно, что вы не видите проблемы в отсутствии воспитания у ребенка.
Согласна полностью.

Федорино Горе• 12 ноября 2020
Как она преподает хореографию - это не вам судить, вы не специалист. Ваш ребенок вел себя недопустимо на уроке, вы решили подуть ему в попу, потом он будет на каждом уроке вести себя по хамски,гарантирую. Вывод такой: что ребенок, что мама и школа соответствующая.
Отвечаю всем• 12 ноября 2020
Директор ні, але може написати в соцслужбу. Вони зобов´язані перевірити умови дитини.
татоваще• 12 ноября 2020
Ответ дляПраздничный сервиз
Автор, Вам не сюди, а в БатькиСос! Там таке полюбляють.
Там дибилы дибильные вместе с админами.
Я люблю транзисторы• 12 ноября 2020
Автор, что значит ограбила?
Вы сына в школу отправляете учиться, а не на уроке в телефоне втыкать.
Ваш сын не прав. Начинайте с него. А то у вас все вокруг виноваты и грабители.

Если бы мой на уроке достал телефон - сама бы навтыкала. Это какое неуважение и к себе, и к учителю, и к учебному процессу!
Совсем берега попутали. Нон-стоп в телефонах, мало..нужно еще оборзеть в край и на уроке хвататься за тел.

Вам незачет. Вы не воспитываете, азы уже должен знать. А вы кругом врагов видите.
Я люблю транзисторы• 12 ноября 2020
Ответ дляТигрЛьвович
Автор, я думаю вы можете инициировать проверку учителя на профпригодность в таком случае.
А директор пусть пишет куда хочет, у вас же все нормально дома, вам нечего бояться.
Прекрасно.
И уйдет учитель по музыке
и по хореографии

И что?
Кто заменит?
Я понимаю, что ’неадекватные’ учителя это проблема. Но это все со слов автора. То есть необъективно

Но вот завтра эти учителя покинут школу, счастье настанет. И для автора, не нужно будет эти уроки посещать. И для сына - достал тел, втыкай и никто тебя не пограбует. Хотя совершенно не факт...без учителя могу представить что будет происходить, вполне возможно и ограбление, которое автор так хочет притянуть.
Я люблю транзисторы• 12 ноября 2020
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
А я вообще не понимаю зачем в 5 классе музыка и хореография. Бесполезные уроки, считаю что на эти уроки дети должны ходить по желанию , у кого к этим дисциплинам есть талант. Я тоже хотела бы исключить эти уроки . Моей дочке они не интересны. К тому же учителя глубокие пенсионеры.
Ну такое
Прежде чем выбрать учебное заведение неплохо бы ознакомиться с учебным планом.
Тогда и станет понятно, что в данной школе есть такие бесполезные на ваш взгляд уроки.

Вот у нас был английский каждый день. Но 50% мам были недовольны - тяжело. Отменили. Ликуйте. И да, я выбирая школу, четко выбирала кол-во уроков иностранного. Да и немецкий видите ли не всем нужен. А про русский вообще молчу - ганьба

Резюме - всем не угодишь. Кому-то англ трудно, кому-то русский не нужен, кому-то хореография бесполезна. Наверное выход или смириться или на домашнее обучение
ТигрЛьвович• 12 ноября 2020
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Прекрасно.
И уйдет учитель по музыке
и по хореографии

И что?
Кто заменит?

Так вот комиссия и определит кто неадекватен. И решит уйдет он или нет. Я бы не хотела чтобы моего ребенка учил неадекватный учитель.
Я люблю транзисторы• 12 ноября 2020
Ответ дляКаркуша Клара
Легче перевести в нормальную школу
А кому такой ученик нужен?
Попросят характеристику, окажется что он неадекватен и все...
А сарафанное радио работает, будьте уверены
Я люблю транзисторы• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Так. Це називається пограбування . Відібрання особистих речей під фізичним або психолохічним примусом .
Якщо б йому сказали заховати телефон цього було б достатньо.
Это называете иъятие на время урока.

И вполне нормальное действие учителя. Как и ненормальное действие ученика
Я люблю транзисторы• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну так пишите заявление
Но вы должны понять, что если ребенок будет освобожден от этого урока, то на это время вы за него несете ответсвенность. И вполне возможно вам придется его забирать с этого урока.

Учитель уже не будет нести за него ответсвенность. Класс рук тоже не будет из-за одного вашего ребенка менять свои планы и/или расписание.

Будет ребенок сам тыняться. Или вы его заберете.

Я люблю транзисторы• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Организуйте ребенку это процесс.
Я выше описала, как это.

Интересно будет посмотреть на это все)
Я люблю транзисторы• 12 ноября 2020
Ответ дляТигрЛьвович
Послушайте, педагоги регулярно проходят курсы повышения квалификации, какие-то сертификации и прочее
Вы думаете, что без этого учителя взяли бы в школу?

Комисси покажут все неободимые документы, подтверждающие квалификацию учителя и все. А если она сама плюнет и уйдет, автор подложет свинью всем - и своему ребенку, и другим детям
автор Гадаю_По_шнуркам • 12 ноября 2020
Ответ дляМеня много
Я його забираю до дому .
автор Гадаю_По_шнуркам • 12 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Зупиніться і прийдіть до тями.
Це вам погляд зі сторони.
Я показую дитині що негідну поведінку не можна толерувати не залежно від статусу людей які так поводяться.
Що він має мені показати ? А ви пророк ? Лікуйте голову .
Я не проти соціальних служб. У мене прекрасний будинок і прекрасна сім´я. Дитина відвідує секції плавання і професійно займається музикою. Читає щодня книги . Ніхто його вдома не ображає.
Я ні з ким не борюся. Я вирішила що ніякої необхідності всіх уроків немає і не воджу його туди. Тихо і без конфліктів до вчорашнього дня.
автор Гадаю_По_шнуркам • 12 ноября 2020
Ответ дляМеня много
Так як краде як на уроки не ходить.а вона його кличе і погрожує .
Борисфенка• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ви показуєте, що можна порушувати правила і показуєте, що в цьому можна ще й звинуватити когось, а не самого себе.
Ви підриваєте авторитет вчителя. Ви забираєте дитину посеред дня з уроків у 5-му класі. І так далі.
Ви типова яжемама з Батьків СОС.
А покаже він вам, що звикне порушувати всі правила і ігнорувати всі авторитети. Років у 15 це станеться.
Я не пророк, бувайте, радити вам щось без толку.
автор Гадаю_По_шнуркам • 12 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Ви типова яжемама з Батьків СОС.
А я і не просила порад як дитину виховувати. Ви з себе починайте .

Так я вчу дитину що правила можна порушувати . В межах розумного. Це нікому не шкодить що він не ходить на хореографію. На інших предметах телефоном не користується .

Ще раз - як виховувати дитину мене вчити не треба .я цього і не питалась
Меня много• 12 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Так а как учитель крадёт, если на уроки он не ходит?
Дюйм оф о4ка• 12 ноября 2020
Скажу одно: такое воспитание вылезет Вам самим боком
ТигрЛьвович• 13 ноября 2020
Ответ дляЯ люблю транзисторы

Знаете, мне пофигу как-то кто что проходит. Свинья в виде замены неадекватного учителя? Мне с вами не по пути.