НеКонец-Света• 13 ноября 2020
Що це таке? І де можна купити?
Як називається такий набір, бачила відео в ютубі, але тільки самого процесу. Там дівчинка змішувала щось з тюбика , додавала бльостки і робила різні прикраси, браслети, кольца , тощо. Хто зрозумів про що я ?
Перемелица• 13 ноября 2020
Ответ дляНеКонец-Света
Воно швидко застигало і ставало як пласмаса
Полімерна глина
Перемелица• 13 ноября 2020
Ответ дляНеКонец-Света
Ось скрін з відео
Так це не виріб. Я мала на увазі вже готову біжутерію. Якщо змішувала два компоненти, то епоксидна смола, але вона не так і швидко застигає
Мама Карло• 13 ноября 2020
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую, вроді воно)
Вроді...... Шоб Вам гарно жилося....