Скорая помощь• 16 ноября 2020
Дівчата 130на 100 тиск ,погано
Болить потилиця ,головокружіння від любого звуку аж вивертає.що випити?
Ксюша-говоруша• 16 ноября 2020
Ляжте відпочиньте. Не трагедія явно. Навіть якщо Ваш «робочий» тиск 90/60. Просто відпочиньте і все буде ок
НаливайКа• 16 ноября 2020
Ответ дляКсюша-говоруша
Как раз если рабочее давление 90/60,то 130/100 это трагедия
Элька-Карамелька• 16 ноября 2020
маленькое расстояние между верхним и нижним. а обічно какое у вас?
Скорая помощь
• 16 ноября 2020
Ответ дляКсюша-говоруша
Робоче 110 на 90
Ксюша-говоруша• 16 ноября 2020
Ответ дляНаливайКа
Не трагедія у любому випадку. Це не якийсь близький до критичного тиск
Скорая помощь
• 16 ноября 2020
Ответ дляЭлька-Карамелька
А мене завжди маленька різниця ,ще є тахікардія
лаМпочка• 16 ноября 2020
Ответ дляСкорая помощь
Барбовал и валерьянку пару таблеток, успокоиться, послушать молитвы, мантры или симфонию и вообще то что благодатно влияет
лаМпочка• 16 ноября 2020
Мне нравится этот хор, если причащаетесь и ходите на исповедь, рекомендую, частоты неимоверные
Боюсь признаться• 16 ноября 2020
Корвалол,полную столовую ложку,и горячую бутылку с водой до ног и до рук и полежите,никакой каптлпрес не принимайте,давление не высокое.....
Бабушка мороз• 16 ноября 2020
Ответ дляСкорая помощь
Підвищене діастолічне значення АТ може бути при тахікардії. Спочатку потрібно нормалізувати пульс. Спробуйте Кратал.
Бабушка мороз• 16 ноября 2020
Ответ дляСкорая помощь
Шийний остеохондроз у Вас є?
Тахікардія може провокувати підвищення діастолічного значення АТ.
Емоційне напруження може підвищувати діастолічне значення АТ.
В період з 17 до 24 листопада будуть магнітні бурі, доволі сильні, пік яких припадає на 19-21 листопада.
Погіршення самопочуття метеочутлива людина може відчувати не тільки в самий день настання магнітної бурі, а також за добу до настання магнітних бур, а іноді на наступний день після дати магнітної бурі. Із симптомів можуть виникати головні болі, слабкість, нудота, запаморочення, болі в серці, стрибки АТ.