Наездница• 16 ноября 2020

Щеплення від папілома-вірусу людини знижує шанси завагітніти

11/06/2018, Журнал Токсикології та Здоров’я Навколишнього Середовища,

Стаття “Знижена вірогідність вагітності серед жінок в США віком 25-29 років, що отримали щеплення від папілома-вірусу людини”

Абстракт:

Народжуваність в Сполучених Штатах нещодавно знизилась. Частота народжувань на 1000 жінок у віці 25-29 років зменшилась з 118 у 2007 році до 105 у 2015 році. Одним із чинників може бути вакцинація проти папіломавірусу людини (ВПЛ). Незабаром після того, як вакцина була ліцензована, з’явились декілька повідомлень про ресепієнтів, які зазнали первинної недостатності яєчників. Це дослідження проаналізувало інформацію, зібрану в Національному огляді здоров’я та харчування, яке стосувалась 8 мільйонів жінок у віці від 25 до 29 років, що проживали в США в період з 2007 по 2014 роки.

Приблизно 60% жінок, які не отримали вакцину проти ВПЛ, завагітніли щонайменше один раз, тоді як лише 35% жінок, що зазнали вплив вакцини, зачали. Серед заміжніх жінок 75% з тих, хто не отримав щеплення, зачали, тоді як лише 50% з тих хто його отримав, завагітніли.

Використовуючи логістичну регресію для аналізу даних, було оцінено ймовірність вагітності для жінок, які отримали вакцину проти ВПЛ порівняно з жінками, які її не отримали. Результати показують, що для жінок, які отримали щеплення, вагітність є менш імовірною, ніж для жінок тієї ж вікової групи, які його не отримали. Якби 100% жінок у цьому дослідженні отримали вакцину проти ВПЛ, дані показують, що кількість жінок, які завагітніли, зменшилась би на 2 мільйони. Подальше вивчення впливу вакцини проти ВПЛ на фертильність є обґрунтованим.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29889622

DeLong G. A lowered probability of pregnancy in females in the USA aged 25-29
who received a human papillomavirus vaccine injection. J Toxicol Environ Health
A. 2018;81(14):661-674. doi: 10.1080/15287394.2018.1477640. Epub 2018 Jun 11.
PubMed PMID: 29889622.
Я только за!• 16 ноября 2020
Известный факт.
Умный хвост• 16 ноября 2020
Опять 25
Что вы хотите доказать такими темами?
Те, кого беспокоит данный вопрос, его изучат вдоль и поперек. Кому пофиг-тот не будет вникать.
Хочется срача и тему в топчик?
No problems• 16 ноября 2020
Господи, на вас что прозрение нашло? Сто раз уже читано перечитано.
Яичница с беконом• 16 ноября 2020
Все такие умные, да сто раз читано, но научных данных не было приведено. Автор, спасибо
Зоркая Зорро• 16 ноября 2020
Вы переврали в заголовке даже эту статью, которая в свою очередь является изложением другой статьи. Здесь говорится лишь о наличии корреляции между привитыми и забеременевшими.
Яичница с беконом• 16 ноября 2020
Автор, кстати, статью отозвали из пабмеда
Ряженка• 16 ноября 2020
Гейл Делонг вообще-то профессор экономики, ну и заодно антивакс. Там и по кори есть ее чудесные перлы. Ее статья официально была отозвана, т.к опиралась на недоказательные факты. Немного подождите, она еще и по Ковиду пройдётся.
Умничка-помощничка• 16 ноября 2020
Статью отозвали, зачем вы принесли сюда эту ерунду.

Хотите похайпить? Или чего похуже?
Брехушка• 16 ноября 2020
Зато доказана корреляция с ВПЧ и раком, но то такое автору. вот идиоты онкологи родственники онкопациентов, которые поизучав кучу инфы таки делают прививки своим детям (а эти прививки сплош платные, тк не в календаре прививок).
deepeyes• 16 ноября 2020
У Австралії через те, що ця прививка обрв´язкова, вже давно забули про рак шийки матки, а у нас все з пустого в порожнє переливають. А кожна друга жінка вмирає саме від цього виду раку.
colibrie• 16 ноября 2020
Вакцина новая. Еще не прошли испытуемые полностью свой жизненный цикл, чтобы уверять помогает вакцина или нет.
Но да, я лично против этой вакцины. Должно пройти поколение, а то и два, чтобы была более точная статистика.
Здоровья всем!
Брюнетка в Мармеладе• 16 ноября 2020
Ответ дляdeepeyes
Вы живете в Австралии и занимаетесь научными исследованиями? Любая прививка подрывает собственный иммунитет, в каждом организме всегда есть ’поломанные клетки’ и вот, если у человека иммунитет хороший (а он хорошим будет тогда, когда ведется здоровый образ жизни и в него не вмешиваются никаким образом), то эта клетка погибнет. Но если есть плохая клетка и в этот момент уколоть прививочный коктель, то она может не погибнуть, а наоборот - мутировать. Результат думаю знаете..
Дело было давно• 16 ноября 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Согласна, прививка рулетка и нужно иметь очень хорошее здоровье, чтобы в неё играть