Анка-пулемётчица• 17 ноября 2020
Школа.6 или7. Есть разница ?
На своих примерах. Есть ли она.
Сын пошел в 6.5
И я чётко вижу, что ему было бы хорошо дозреть эмоционально. Вот эти полгода были бы, жкм, хороши. Эмоциональный ребенок, чувствительный, трудно концентрирует внимание. Но ждать до 7.5 я не стала, и не стала бы точно
А свекровь мне доказывает что все это ерунда. И ее сыновья пошли один в 6, другой в 7. И разницы она не ощутила.
Видимо, намекая что дело в ребенке моем, а не в возрасте.
Поделитесь своим мнением на этот счёт
Сын пошел в 6.5
Поделитесь своим мнением на этот счёт
Анка-пулемётчица
• 17 ноября 2020
Ответ дляТак буває
У більшості сучасних дітей наявний певний дефіцит уваги і сенсорна перестимуляція.
Можливості саме навчати у вчителів з такими дітьми дууууже обмежені, дуже великий ресурс вони мають витрачати на те, аби діти були просто живі і відносно не травмовані.
Чим більший відсоток таких дітей у класі - тим менший відсоток власне навчальної діяльності.
Вольова сфера в 6 і 7 таки відрізняється, як і можливості самоконтролю.
Але. В сучасних умовах, коли немає можливості обрати у більшості ані вчителя, ані клас, при відсутності співбесід з дітьми і формування класів хаотично, можна сісти в калюжу і в 6 - якщо більшість 7-річок підбереться, і в 7 - якщо більшість недозрілих шестирічок.
Тому краще вести в 7, але добре б подбати про відповідне середовище, приміром, деякі школи таки формують класи, де більше діток одного віку.
Вести в 7 розвинену адекватну дитину в загальний загон рандомного підбору на 30 осіб виснаженим нересурсним вчителем - ну маємо, що маємо.
А почему у большинства такие проблемы с вниманием?
Каковы причины ?
Ресничный червь• 17 ноября 2020
Ответ дляОмлетик
У меня был выбор 5.10 ( еще успевали ,когда можно было до 6 идти в первый класс) в 6.10 ну или в 7.10 . Пошли в 6.10 ,не жалею ,наши одногодки пошли в 5.10 многие - дети не готовы ,разница в год в этом возрасте огромна
6,10 хорошо, но те два месяца до 7 лет сложно прошли.
У меня оба сына октябрьские :)
Если б родились весной-летом, шли б в полные 7 лет.
У меня оба сына октябрьские :)
Гл. Амурная• 17 ноября 2020
Ответ дляАнка-пулемётчица
Это да.
А если про 6.5 и 7 говорить ?
И почему она не заметила разницы между детьми ?
А если про 6.5 и 7 говорить ?
Не известно. Может она не хотела замечать, а может они развивались одинаково.
Анка-пулемётчица
• 17 ноября 2020
Ответ дляРесничный червь
У меня оба сына октябрьские :)
Ну вот, дале 2 мес играют роль , это правда )
Моя младшая Октябрьская
Анка-пулемётчица
• 17 ноября 2020
Ответ дляГл. Амурная
Ну да. Причин может быть несколько
Неугомонная• 17 ноября 2020
Ответ дляАнка-пулемётчица
Идеально - в 7. Об этом скажет любой психолог, откровенно говоря. Ну и учителя многие тоже
Ни один хороший психолог такого не скажет.
Да будет так• 17 ноября 2020
Ответ дляАнка-пулемётчица
Я перед принятием решения в 6,2 или в 7,2 вести водила ребенка к психолога. Сказала, не сомневаться и идти в 6,2, готов.
Ответ дляАнка-пулемётчица
Каковы причины ?
Це комплексна проблема), якщо коротко:
1. Дітей не можна надурити, діти усвідомлюють, що важливим і цінним є те, на що спрямована увага батьків, тому в багатьох змалку цифрова залежність.
2. Цифровий світ дає дитині в одиницю часу дуже багато стимулів і задоволень: досить тицьнути пальцем і все виходить! і все робиться яскравим, шумним, рухливим.
На фоні цього реальний світ - нудний і нецікавий, а основа дитячого пізнання - пізнання оточуючого середовища через всі 5 почуттів.
3. Сучасна реальність суспільства споживання.
Для того щоб ви купили певний товар, виробник товару зобов язаний викликати вашу до товару увагу.
Тому стільки іграшок, які навантажують всі аналазітори мозку: і слух, і зір, і тактильно.
Особливо зараз в дітей перекачаний, перегружений зоровий аналізатор, з усіх боків на малу дитину валиться купа яскравої інформації = одні бігборди чого варті, мозов має аналізувати все те і ресурсу на нудненькі цифри, букви тощо лишається геть мало.
А от наприклад, значна кількість дітей не сприймає інструкцію на слух, тобто, не здатні усвідомити і зрозуміти умову задачі, яку читає вчитель чи інш.учень, все вимагає презентації чи наглядного показу, тобто зорової опори, відповідно сприйняття інформації з слухового каналу значно гірше.
І з приводу пункту 2. Доступність успішного оперування цифровою технікою формує в дітей шаблон, що все має бути легко. Кнопку натиснув - і все вийшло, все працює. Тому коли діти зіштовхуються з труднощами, мають невдачі, щось не виходить - дуже швидко впадають у фрустрації, істерики і відмовляються робити додаткові спроби, а ми ж знаємо, від одного прописаного гачка навичка письма не сформується, не можна навчитися писати не пишучі.
А в дітей розрив шаблона - все цікаве було легким і виходило зразу, там де треба терпіти і мучитися і докладати зусиль і тренувати волю - складно і нецікаво, піду туди де легко, відповідно в сучасних дітей часто несформована емоційно-вольова сфера, і будь яка невдача позбавляє душевної рівноваги і головне! мотивації робити щось далі в складнішому за натискання кнопок напрямку.