Platin• 27 ноября 2020

Золотий ланцюжок

Підкажіть, де зараз реальні знижки на золоті прикраси? Хочу придбати собі золотий ланцюжок.
Можливо у когось є додаткові промо-коди на знижку.
Буду вдячна за поради )
Shalimar• 27 ноября 2020
Gold.ua посмотрите

КицюняЯ• 27 ноября 2020
Ответ дляНенька наша
Gold.ua посмотрите
У них по скидке в районе 2000 за грамм! Почти как и в любом ювелирном. Не вижу смысла таким акциям. Развод да и только(((
Альсинка• 27 ноября 2020
Ответ дляКицюняЯ
Тим більше золото купувати через інтернет, я б не наважилась
автор Platin • 27 ноября 2020
Ответ дляАльсинка
На жаль, поки особливо часу по магазинам ходити немає, а на вихідних - цей карантин (((
Приходиться експериментувати з онлайн покупками
автор Platin • 27 ноября 2020
Ответ дляНенька наша
Gold.ua посмотрите
Дякую
Ірина Вон• 27 ноября 2020
Подивіться тут кілька днів назад дівчина скидку на укр золото дарувала.