27 ноября 2020

Можливо у вас є можливість подарувати

Доброго вечора. Можливо у вас є можливість подарувати одяг для сина в школу. На зріст 146 см. Курточку зимову. Прошу,будь ласка,не осуджуйте
показать весь текст
Кнопус 28 ноября 2020
Ответ дляДайте подуться
Куда Вам отправить?
Напишіть автору в особисті повідомлення
Дайте подуться 28 ноября 2020
Ответ дляКарусель-весель
Доброго вечора. Лише пару світерочків прошу і курточку. Щиро усім дякую.
Я Вам могу ещё к куртке два реглана положить)
Агент Пинкертона 28 ноября 2020
Дівчата, пишіть автору в лічку.
А то не може так бути, все рівно хтось поскаржиться і автора заблокуюють.

Ви молодцв
автор Карусель-весель 28 ноября 2020
Ответ дляДайте подуться
Куда Вам отправить?
Якщо можливо, напишіть,будь ласка в особисті.Чи можна вам?
Люблю кетчуп 28 ноября 2020
Автор, миленькая, напишите мне в личку. У вас новая почта есть?
Люблю кетчуп 28 ноября 2020
Ой это я забыла гюаноним снять
Alice_Sherman 28 ноября 2020
Ой еще раз забыла
автор Карусель-весель 28 ноября 2020
Щиро усім дякую. За чуйність,за людяність,за допомогою,за доброту. Мені багато не потрібно.Дівчатка написали в особисті.Дякую, дякую,дякую.Дякую за допомогу.