02 декабря 2020

Вы бы вышла замуж за араба?

показать весь текст
Результат:
вже голосів: 926
831 (89.74%) Нет
95 (10.26%) ДА!
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Замужем 15 лет за таким. В чем проблема....
Я також)
Але люди тут фантазують. І придумують різні історії собі.
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляРябушка Ку
Я мягко говоря в шоке с этого опроса, думала будет хоть 10 девушек, которые за! Видимо только я и одна девушка лол.
Автор, якщо ви готові бути мусульманкою. Виконувати закони Корана і шаріату. То на 90% ваш шлюб буде успішним.
Якщо ваш чоловік так буде як ви.
Нюансів є море.
Перше, скільки вам років? Араби не одружуться на старших жінках.
Друге, де ви познайомилися. Хто його сімя?Яка освіта в них. Чи знають вони про вас? Це дуже важливо.
Чи буде у вас весілля?
Якщо ні, я б не радила.
Я рекомендую вам шлюб офіційний, і махр. Золото як отримують інші дівчата.
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляРябушка Ку
В Омане живет, там вроде не бедствуют люди. К себе приглашает.
Скільки років йому?
Дюагональ 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
Я вийшла заміж за араба. В шлюбі 8 років.
Мені дуже дивно читати дану тему.
Чому? Більшість тут писали, що за раба не вийдуть по причині релігії. Яка релігія в жінок які ведуть статеві стосунки без шлюбу? Церква відкрито називає таких блудницями і перелюбодійками.
Тому не потрібно обманювати себе і інших.
Так для таких жінок, араб не підійде. Точніше не араб, а мусульманин.
Звичайно він неприйме те, що його жінка буде ходити в трусах по пляжі, або в шортах трішки довших за труси по вулиці. Він не прийме жінку яка буде зневажати його.
Тому краще не створювати такі сімї.
Така вільна жінка має жити з європейцем атеїстом.
Де вони двоє ходять на ліво. Можуть пити, можуть іти в клуби, і тд.
Де чистота і мораль не на першому місці.
Я стала мусульманкою після 4 років шлюбу.
Я безмежно рада.
Для моїх дітей я б не хотіла жінок іновірних.
Дівчат які від 16 років ведуть статеве життя, вживають алкоголь, роблять аборти.
Мені щиро жаль мусульман які мають дружин іншої релігії. Там все важко. Тут писали про іншу ментальність.
Якщо ви двоє мусульмани то ви однакові.
І у вас суперечок не буде.
ПС пишу з повагою до всіх.
В цьому світі мільярди людей і в кожного буде своя пара.
Просто навмисно одружуватися з мусульманином, а хотітити жити по європейським стандартам не правильно. З цього добра не буде.
Це не зовсім вірне твердження, що люди однієї релігії не мають суперечок і живуть в цілковитій гармонії. Серед мусульман теж багато розлучень.
Я вже не одноразово говорила, що не має значення ні релігія, ні національність. Важливою є особистість людини, рівень освіти (важливо однаково думати, дивитися в одному напрямку).
Я рада, що у вас все добре!
Якщо не секрет, то в якій ви країні?
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляДюагональ
Це не зовсім вірне твердження, що люди однієї релігії не мають суперечок і живуть в цілковитій гармонії. Серед мусульман теж багато розлучень.
Я вже не одноразово говорила, що не має значення ні релігія, ні національність. Важливою є особистість людини, рівень освіти (важливо однаково думати, дивитися в одному напрямку).
Я рада, що у вас все добре!
Якщо не секрет, то в якій ви країні?
Ми на даний час в Україні. Чоловік з Йорданії. Можливо ви праві. Але серед мусульман менше розлучень.
Особливо серед тих які віруючі.
АнтиТроль 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
Я вийшла заміж за араба. В шлюбі 8 років.
Мені дуже дивно читати дану тему.
Чому? Більшість тут писали, що за раба не вийдуть по причині релігії. Яка релігія в жінок які ведуть статеві стосунки без шлюбу? Церква відкрито називає таких блудницями і перелюбодійками.
Тому не потрібно обманювати себе і інших.
Так для таких жінок, араб не підійде. Точніше не араб, а мусульманин.
Звичайно він неприйме те, що його жінка буде ходити в трусах по пляжі, або в шортах трішки довших за труси по вулиці. Він не прийме жінку яка буде зневажати його.
Тому краще не створювати такі сімї.
Така вільна жінка має жити з європейцем атеїстом.
Де вони двоє ходять на ліво. Можуть пити, можуть іти в клуби, і тд.
Де чистота і мораль не на першому місці.
Я стала мусульманкою після 4 років шлюбу.
Я безмежно рада.
Для моїх дітей я б не хотіла жінок іновірних.
Дівчат які від 16 років ведуть статеве життя, вживають алкоголь, роблять аборти.
Мені щиро жаль мусульман які мають дружин іншої релігії. Там все важко. Тут писали про іншу ментальність.
Якщо ви двоє мусульмани то ви однакові.
І у вас суперечок не буде.
ПС пишу з повагою до всіх.
В цьому світі мільярди людей і в кожного буде своя пара.
Просто навмисно одружуватися з мусульманином, а хотітити жити по європейським стандартам не правильно. З цього добра не буде.
У вас не было добрачного секса. Вы вышли замуж за араба девственницей?
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляАнтиТроль
У вас не было добрачного секса. Вы вышли замуж за араба девственницей?
Я на даний час мусульманка.
Все що в мене було до Ісламу не рахується.
Які і для любої іншої людини яка приймає Іслам.
Для моїх дітей я рекомендую тільки мусульман партнерів для сімї.
І не просто мусульман, а тих які притримуються релігії.
Тобто молитва, піст і тд.
Дюагональ 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
Автор, якщо ви готові бути мусульманкою. Виконувати закони Корана і шаріату. То на 90% ваш шлюб буде успішним.
Якщо ваш чоловік так буде як ви.
Нюансів є море.
Перше, скільки вам років? Араби не одружуться на старших жінках.
Друге, де ви познайомилися. Хто його сімя?Яка освіта в них. Чи знають вони про вас? Це дуже важливо.
Чи буде у вас весілля?
Якщо ні, я б не радила.
Я рекомендую вам шлюб офіційний, і махр. Золото як отримують інші дівчата.
Ми з чоловіком одружилися вже немолодими. У обох другий шлюб. І дорослі діти. Тож бувають виключення)
І приймати іслам не є умовою. Мусульманам не заборонено одружуватися з християнками.
АнтиТроль 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
Я на даний час мусульманка.
Все що в мене було до Ісламу не рахується.
Які і для любої іншої людини яка приймає Іслам.
Для моїх дітей я рекомендую тільки мусульман партнерів для сімї.
І не просто мусульман, а тих які притримуються релігії.
Тобто молитва, піст і тд.
Удалено администрацией...
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляДюагональ
Ми з чоловіком одружилися вже немолодими. У обох другий шлюб. І дорослі діти. Тож бувають виключення)
І приймати іслам не є умовою. Мусульманам не заборонено одружуватися з християнками.
Ви праві. У вас зовсім інша ситуація.
Ви в нього дома були? Ви там живете?
Я описала мою історію. Яка є в 98% випадків.
Тобто одруженя в молодому віці.
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
В нас бізнес в Україні. Ми жили там 2 роки.
На даний час ми тут.
Ми спокійно можем жити на дві країни.
Я дуже задоволена тим. Як ви пишете, що мене зомбували.
АнтиТроль 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
В нас бізнес в Україні. Ми жили там 2 роки.
На даний час ми тут.
Ми спокійно можем жити на дві країни.
Я дуже задоволена тим. Як ви пишете, що мене зомбували.
Гражданство Украины муж будет приобретать?
Раздражевская 02 декабря 2020
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
Она так аккурат обкакала всех европейцев, якобы брак с европейцем это хождение на лево. Верующая, знаем таких, плавали.
Завтра киданет ее благоверный, она быстро переобуется.
У меня сестра замужем за европейцем, 10 лет, конечно это ещё не такой большой срок,но тем не менее, лучшего человека и представить трудно. И никаких хождений на лево и никаких религиозных заморочек. Религиозные мусульмане - это тот ещё треш.
Дюагональ 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
Ви праві. У вас зовсім інша ситуація.
Ви в нього дома були? Ви там живете?
Я описала мою історію. Яка є в 98% випадків.
Тобто одруженя в молодому віці.
Я живу у нього. В Омані, до речі. Тому і зацікавилася темою, адже автор пише, що її потенційний чоловік із цієї країни.
Так, я знаю, що мусульмани в більшості не одружуються на старших жінках. Але знаю виключення і не лише це моя історія. Доречі, я завжди і навіть тут відстоюю права жінок і викликаю захоплення навіть в свого чоловіка)))
Дюагональ 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
В нас бізнес в Україні. Ми жили там 2 роки.
На даний час ми тут.
Ми спокійно можем жити на дві країни.
Я дуже задоволена тим. Як ви пишете, що мене зомбували.
А можна запитати на кого оформлений бізнес і чи берете ви активну (чи хоч якусь участь) у ньому?
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляДюагональ
А можна запитати на кого оформлений бізнес і чи берете ви активну (чи хоч якусь участь) у ньому?
Бізнес наш двох. Участь беремо ми двоє.
Коли приїхали, чоловік просив щоб оформити на мене. Але я відмовилася. Чесно мені було страшно. Зі сторони податкової і тд. Бо в мене є моя нерухомість. За яку ПП відповідає. А в першому бізнесі є його друг з ним.
Другий бізнес наш суто. На ньому і 3 ми оформлятимемо на мене. Там є нюанси деякі.
З кведами і групами. Нам так буде вигідніше.
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляДюагональ
Я живу у нього. В Омані, до речі. Тому і зацікавилася темою, адже автор пише, що її потенційний чоловік із цієї країни.
Так, я знаю, що мусульмани в більшості не одружуються на старших жінках. Але знаю виключення і не лише це моя історія. Доречі, я завжди і навіть тут відстоюю права жінок і викликаю захоплення навіть в свого чоловіка)))
Успіху вам. І ваші сімї. Якщо ваш чоловік вже розлучений то ситуація інша.
Я просто знаю як буває. Що студенти зустрічаються зі старшими. З цього добра не буде. Батьки не дозволять. А ваш чоловік сам собі господар і він тато і дозволу непитає. Ту всюди свої нюанси.
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляАнтиТроль
Гражданство Украины муж будет приобретать?
Можливо. Але нам на даний час посвідки достатньо.
АнтиТроль 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
Можливо. Але нам на даний час посвідки достатньо.
Зачем вам, мусульманам, гражданство страны, погрязшей в грехе?
Злюка-закусюка 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
Я на даний час мусульманка.
Все що в мене було до Ісламу не рахується.
Які і для любої іншої людини яка приймає Іслам.
Для моїх дітей я рекомендую тільки мусульман партнерів для сімї.
І не просто мусульман, а тих які притримуються релігії.
Тобто молитва, піст і тд.
Вот и вся двойная мораль вашей религии. Вам жалко мусульман которые женились на европейке, вы хотите для ваших детей только верующих целомудренных половинок. Но мама сама то... Но сами до свадьбы были девственница? Не целована? Ваш ответ что сейчас я мусульманка все до було раньше не считается. То есть я так понимаю вы были далеко не девственница как полагается женщине любой веры. Потому что церковь любой веры против до брачных отношении.
Хитрушка-чекушка 02 декабря 2020
Ответ дляКарамбОлька
Про яких прислуг ви говорите? В наші країні мільйони жінок обслуговуючий персонал на роботі і в дома. Зранку наші жінки просинаються і йдуть працювати за копійки. До вечора обслуговуючи, як дешева робоча сила людей. Потім приходять до дому і ще там, готують, перуть, вчать дітей, і засинають змучені.
Тут жінки навіть на ринках працють, носять важкі пакети, тягнуть на собі сімї.
Але головне у вас є 8 березня.
Прийміть мої вітання.
Тут у нас есть выбор.Наши женщины сами себе такую жизнь выбирают. И рожать у нас не обязаны, а там это даже не обсуждается. В моем окружении есть девушки 30+, которые без детей и рожать не собираются пока. Мужчины их на руках носят. Есть такие, кто на бабушек детей постоянно оставляе и гуляет или работает себе спокойно. Ну, и у нас есть достаточно семей, где жена не работает, имеет кучу техники, облегчающей ей бытовую работу.
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляАнтиТроль
Зачем вам, мусульманам, гражданство страны, погрязшей в грехе?
В ці країні дуже багато мусульман. Які живуть по нормах шаріата. Окремі особистості мене не цікавлять. Їх життя їх вибір.
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляЗлюка-закусюка
Вот и вся двойная мораль вашей религии. Вам жалко мусульман которые женились на европейке, вы хотите для ваших детей только верующих целомудренных половинок. Но мама сама то... Но сами до свадьбы были девственница? Не целована? Ваш ответ что сейчас я мусульманка все до було раньше не считается. То есть я так понимаю вы были далеко не девственница как полагается женщине любой веры. Потому что церковь любой веры против до брачных отношении.
Я дала відповідь. Ви розумійте як захочете. Моя мораль не подвійна. Я не винна, що в нас матері не виховують правильно дочок. Треба розірвати цей круг.
Давайте не сперечатися. Я вам не навязую свою думку. Ви живіть як хочете.
КарамбОлька 02 декабря 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
Тут у нас есть выбор.Наши женщины сами себе такую жизнь выбирают. И рожать у нас не обязаны, а там это даже не обсуждается. В моем окружении есть девушки 30+, которые без детей и рожать не собираются пока. Мужчины их на руках носят. Есть такие, кто на бабушек детей постоянно оставляе и гуляет или работает себе спокойно. Ну, и у нас есть достаточно семей, где жена не работает, имеет кучу техники, облегчающей ей бытовую работу.
Вибір? Не обманюйтеся.
В мусульманок також він є. Але вони самі люблять народжувати.
Наші жінки самі вибирають продавати на ринку в холод? Або стояти на касах в супермаркетах 12 годин? Смішно.
То порадьте їм вибирати роботу кращу. Наприклад лікарів і тд. Хоч достойно оплачувану.
Дівчино я прожила тут 19 років до зустрічі з чоловіком. Не вам мене обманювати. Я ж знаю ситуацію з середини. Я не приїхала з Африки, що ви мені пишете, що жінка при свому розумі піде на мороз пахати або на мінімалку.
А де сенс суперечки?
Я піду краще з теми.
Ви живіть так як вам комфорт і я також. Головне, що всіх все влаштовує.
Хитрушка-чекушка 02 декабря 2020
Причем тут, кто где работает? Речь именно о замужестве. Почему вы решили, что я вас обманываю или спорю с вами? Совсем нет. Я говорю, что думаю, исходя из общения с мусульманами. Не знаю, какой у мусульманок выбор, если многих из них фактически продают замуж чуть ли не с рождения. И о верности мужа там можно даже не мечтать. Они этого даже не скрывают - им официально можно. Сами мусульмане рассказывали. Выпало счастье с ними учиться в универе. Если у вас другой опыт, то делитесь)
Дюагональ 02 декабря 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
Причем тут, кто где работает? Речь именно о замужестве. Почему вы решили, что я вас обманываю или спорю с вами? Совсем нет. Я говорю, что думаю, исходя из общения с мусульманами. Не знаю, какой у мусульманок выбор, если многих из них фактически продают замуж чуть ли не с рождения. И о верности мужа там можно даже не мечтать. Они этого даже не скрывают - им официально можно. Сами мусульмане рассказывали. Выпало счастье с ними учиться в универе. Если у вас другой опыт, то делитесь)
Мусульманских стран очень и очень много. Но это не значит, что во всех одинаковый уклад жизни и законы. Согласидеть, равнят Йемен, Судан, Пакистан и страны Персидского Залива будет глупо.
Это как ровнять Украину и Норвегию. А ведь эти 2 страны христианские (в большинстве).
Дюагональ 02 декабря 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
Причем тут, кто где работает? Речь именно о замужестве. Почему вы решили, что я вас обманываю или спорю с вами? Совсем нет. Я говорю, что думаю, исходя из общения с мусульманами. Не знаю, какой у мусульманок выбор, если многих из них фактически продают замуж чуть ли не с рождения. И о верности мужа там можно даже не мечтать. Они этого даже не скрывают - им официально можно. Сами мусульмане рассказывали. Выпало счастье с ними учиться в универе. Если у вас другой опыт, то делитесь)
А верность - это вообще личный выбор. И я могу с уверенностью развенчать миф о верных и покорных мусульманках, так как живу, общаюсь и работаю с ними очень давно.
ПуФФынка_мисс 02 декабря 2020
Ответ дляРябушка Ку
В Омане живет, там вроде не бедствуют люди. К себе приглашает.
привезти ему свою зю-зю погостить))хахаха
Я_на_кожухе 03 декабря 2020
Ответ дляДюагональ
А верность - это вообще личный выбор. И я могу с уверенностью развенчать миф о верных и покорных мусульманках, так как живу, общаюсь и работаю с ними очень давно.
Ви вже колись створювали теми тут? У вас дочка? Як справи зараз?