Божий одуванчик• 08 декабря 2020

А с чем связано снижение заболеваемости на Ковид?

На прошлых неделях было по 15000, сейчас 8-10 000.

Это хорошо, но как то странно в период сезонных простуд))))
viter33• 09 декабря 2020
Ответ дляРа ру ра ру ра
Вы нас и Англию то не сравнивайте))))))))
Завжди треба прагнути до кращого!!

Скомуниздила• 09 декабря 2020
Ответ дляviter33
Ге з нашими людьми !!
Наші люди розуміють лише жорстке покарання, по-доброму ні до кого нічого не доходить!!
Тому не допускати нікуди не вакцинованих + драконівські штрафи, якщо ’вилізе’ підробка (купили довідку про вакцинування)
Тоді МОЖЕ дійде.
Колективний імунітет формується, якщо вакцинованих понад 60-70%
Мрія ідіотів: не допускати нікуди невакцинованих. Колективний імунітет це міф. Краще собою займіться. Ви вже отримали свої 3 дози вакцини від гепатиту Б?
А найбільший % вакцинованих в країнах, де вакцинація абсолютно добровільна + держава оплачує лікування ускладнень від щеплень. Просто тому, що люди довіряють державі і не задумуються, що таке щеплення і чи варто їх робити.
Ромашкинная• 09 декабря 2020
Ответ дляАфродитаПетровна
В последнее время с положительным тестом перестали ставить диагноз covid. Тест НЕ равно диагноз
Такого не встречала, а кучу негативных - да. Потому, что не всегда на ПЛР направлять нужно, а на антитела. Меня на 9 день отправили ПЛР сдавать, понятно, что он негативным будет. А антитела показали ковид, сдала сама через пару дней.
viter33• 09 декабря 2020
Ответ дляСкомуниздила
Наша бідна держава не потягне таку вартість мед.послуг, як Швеція чи США.
І наші люди здатні щось робити лише з-під палки, навіть турбуватися про своє здоров’я.
Тому альтернативи примусовій вакцинації ( і максимального обмеження невакцинованих) не бачу , інакше в Україні цей коронавірус житиме роками.
Скомуниздила• 09 декабря 2020
Ответ дляviter33
Примусово стерилізувати всіх тих, хто за примусову вакцинацію.
viter33• 09 декабря 2020
Ответ дляСкомуниздила
Краще огородити колючим дротом тих, хто проти .
Скомуниздила• 09 декабря 2020
Мой_ужин• 10 декабря 2020
Ответ дляviter33
В Англії вже почали вакцинувати.
Якщо гори трупів не валятимуться по Лондону до кінця тижня - вакцинуватися можна.
Але персонально ви можете почекати років 20 (якщо доживете), чи не вилізуть побічні ефекти.
вам горы трупов не покажут по телевизору в любом случае. ну или скажут, что это от ковидла, а не от вакцины

viter33• 10 декабря 2020
Ответ дляМой_ужин
Так-так, всесвітня змова, ковіду нема, смертності від його наслідків нема, це примусове чіпування усіх,....