Берегу и стерегу• 10 декабря 2020
Оцените ванную. Наш ремонт)
Результат:
вже голосів:
1586 (86.24%)
Красиво, но не в моем вкусе
133 (7.23%)
Очень красиво
120 (6.53%)
Шикарно
Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Мою покритикуйте))
Все класно, сполівабсь ті полиці не над ванною.
Сфера влияния• 10 декабря 2020
Ответ дляБерегу и стерегу
Ну вот, не в вашем вкусе) вам ужасно, но остальным красиво) муж выбирал плитку,, я потолок) сама ванная не большая, но вполне вместимая
Плитка не из дешевых
Не спасает ни муж, ни цена плитки, а потолок это жесть. Редко фукаю, но тут не сдержаться просто. Отсутствие вкуса это печально.
Сфера влияния• 10 декабря 2020
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Мою покритикуйте))
Мне ваша нравится)
Скокмоно - стокнуно• 10 декабря 2020
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Мою покритикуйте))
Ваша дуже гарна
Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
Ответ дляХвостПистолетом
Плитка из разных коллекций не очень сочетается. А по одному то или иное - более менее.
Не змогла знайти такої як біла, або бордова, вона стара, їй років 10+, підібрали для дитячої те що підібрали. Було на мій смак жахливо, чорно - фото 4.
Я б такое не носила, но продаю• 10 декабря 2020
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ваша дуже гарна
Спасибо)
Ответ дляСфера влияния
Мне ваша нравится)
Спасибо,долго объясняла,как представляю.ну,почти поняли и муж и строители))
Скокмоно - стокнуно• 10 декабря 2020
Ответ дляСфера влияния
Так, якщо немає смаку, немає фаху, щоб грамотно зробити, хоча б ту плитку викласти розставити грамотно, не варто економити на дизайнері. Я недавно перл побачила не втрималась, заскрінила. Це ж треба викласти гроші на ремонт і зробити такий жах
ХвостПистолетом• 10 декабря 2020
Ответ дляMs. Анонимная
А, поняла, вы частично переделали ремонт?
Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
На кухні?
Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
Ответ дляХвостПистолетом
Так, намагалися, що можна не чіпати, хотіли і цю плитку залишити, але вона і мені, і чоловікові різала очі, а потім, коли житимемо, вже важче грязні роботи робити. І так все в копієчку влетіло.
Скокмоно - стокнуно• 10 декабря 2020
Ответ дляMs. Анонимная
На кухні?
Там умивальник агонь в санвузлі. Ну і кухня з тої ж квартири.
Скокмоно - стокнуно• 10 декабря 2020
Ответ дляMs. Анонимная
Автор, соррі, а як, дівчата, таке, жити можна? Чи теж не дуже?
Жити всюди можна. Я б дала умивальник, унітаз підвісні. Так ціна відрізняється, але і вигляд. Багети, мені також наліпили. Чоловік ремонтом займався і слухав свого друга рукожопа прораба, а не мене.
ХвостПистолетом• 10 декабря 2020
Ответ дляMs. Анонимная
Ну тогда понятно. Может, любая белая однотонная б не так броско смотрелась. Меня смутило только разноплановость коллекций. А так, и та и другая часть сами по себе вполне
Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Мені в санвузлі ок. А на кухні жахлива, і плита чому окрема?
Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Мені все підвісне подобається, але не чіпали нічого, лише в своєму санвузлі зробили підвісний, а багети були і вони закривають різні огріхи, мене вони не хвилюють, і так, і так гарно.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 10 декабря 2020
Ответ дляГравицапа
Люди, какие же вы злые... если бы каждый , кто плюнул ядом на этот ремонт, показал свой, - боюсь, плитка автора была бы верхом эстетического наслаждения) В теории тут все миллионерши, жены айтишнегов, у всех огромные ванные комнаты с правильным цветовым и дизайнерским решением.
Автор, вам нравится- пусть так и будет ещё долго)
Только не стоит все здесь показывать))
Да, мы тут все злыдни.

Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Да, мы тут все злыдни.

Не злидні, а злі, Ви хотіли сказати.
Ответ дляMs. Анонимная
Не злидні, а злі, Ви хотіли сказати.
Я имела ввиду именно то, что написала. Погуглите, что значит злыдня.
Ответ дляMs. Анонимная
Не злидні, а злі, Ви хотіли сказати.
Ладно, облегчу Вам жизнь))
Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
Прекрасно знаю, але коменти саме злі.
Ответ дляMs. Анонимная
Прекрасно знаю, але коменти саме злі.
Ну, вірно. Коменти злі, бо мі тут усі злидні.
язззззь!!!• 10 декабря 2020
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Мою покритикуйте))
Вашу можу тільки похвалити👍
Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
І в прямому, і в переносному?!?
Ответ дляMs. Анонимная
І в прямому, і в переносному?!?
Ну, хто як.
Ms. Анонимная• 10 декабря 2020
Ну, хто як.
Хто пише негативні коменти думаю, що і так, і так.