АсобеннАя• 10 декабря 2020
Як лікувати бронхіт? Сиропи таблетки??хто розбирається КОВІД
Томатико• 10 декабря 2020
Вопрос у вас странный... Ни жалоб, ни других вводных, просто бронхит, ковид. Ковид протекает по-разному - у кого-то ОРВИ в лёгкой форме, а кому-то нужеа реанимация.
В мене був бронхіт ковідний. Муцитус дуже гарно допоміг. Зразу стала відкашлювати мокроту. Ну і регідрон пила, бо розлади кишківника при ковіді. Вітамін Д. Багато рідини, але ви і самі захочете пити. Дуже хотілось води з лимоном. Ще мені зараз порекомендували і я вживаю борсучий жир. Там купа плюсів. Ні в якому разі не пийте бронхолітин від кашлю. Ковід дає ускладнення на серце, а бронхолітин цьому сприяє. Маю сумний досвід. Виздоровлюйте.