Стетоскопуло• 12 декабря 2020
Яка прекрасна новина!
Гаага підбирається до Путіна.
11 грудня Міжнародний кримінальний суд в Гаазі завершив попереднє вивчення матеріалів, що підтверджують факти російської агресії на Донбасі і в Криму, військового злочину Путіна проти української держави, після чого Судова палата Офісу Прокурора МКС повинна прийняти рішення про відкриття повноцінного розслідування скоєння Росією військових злочинів і злочинів проти людяності в умовах збройного конфлікту.
Це те, чого всіляко намагалася уникнути Москва аж до розгортання безпрецедентної інформаційної кампанії проти військово-політичного керівництва України, проти Петра Порошенка і членів його команди.
І ось чому.
Історія з підготовкою міжнародного трибуналу над Росією почалася з того, що в травні 2014 року, на той момент ще поки кандидат в президенти України П. Порошенко, будучи інтегрованим в дипломатичні процеси заявив, що Україна готує позов до Міжнародного кримінального суду в Гаазі проти РФ, в підготовці якого брали участь європейські юристи та американські партнери.
З того моменту почалася активна міжвідомча робота, в тому числі і зі збору доказів злочинів Російської Федерації проти України і українців.
Після, вже в листопаді 2016 року українська делегація на чолі з генеральним прокурором Юрієм Луценком зустрілася з прокурором Офісу Міжнародного кримінального суду, на якій докази військових злочинів Росії проти України, надані Україні, були визнані досить вагомими і юридично обґрунтованими. Це вже був величезний успіх. Але далі були вибори президента України ...
Йшов час, йшла фінішна робота в цьому напрямку і після передачі влади в 2019, і ось сьогодні ми маємо перші серйозні висновки Суду, на якому, сподіваємося, будуть судити кремлівських військово-політичних злочинців.
Звісно ж, це, як і будь-які інші досягнення попередньої влади будуть присвоєні Зеленським і Ко, але ми то дуже добре пам´ятаємо, хто, кого і як атакували з телеекранів, ким, як і чому збиралися підписи за відставку Луценка, ким, як і чому висміювалися виступи Президента Петро Порошенко на світових майданчиках, що демонстрував докази россагрессіі - паспорта російських терористів, фотографії, обшивку обстріляного під Волновахою автобуса і інші докази російської агресії саме для того, щоб наблизити день сдуа над Кремлем.
А тому і ... А потім і будемо дивитися. Зараз же головне зробити все можливе і неможливе, щоб справа була доведена до логічного завершення і агресор постав перед трибуналом.
Павло Нусс.
І ось чому.
Павло Нусс.
ДаЗдраПерма• 12 декабря 2020
Ответ длядама_из_декрета
Вам плохо?
Кому нужна эта политинформация?
Може людям які постраждали
ЗлойанОним• 12 декабря 2020
Ответ дляMashaizDusha
’нам’ контрибуції - это кучке семей и кумовей у власти и на схемах? Или вы ждете, что простым людем что-то перепадет?
Что бы там ни было с Путиным, а проблемы у страны гораздо глубже, они были до Путина и после него никуда не денутся. И точно так же были и при Порохе и есть при Зеле. Потому что кланы у власти никуда не деваются.
так що, не засуджувати їх, не називати речі своїми іменами, не боротися?
да, я з вами згодна, ц нас є ще проблеми крім росії і путіна і це олігархічні клани. з ними теж треба боротися. і теж називати речі своїми іменами. і принаймні мати мету - побудову розвинутої країни, в якій діє закон, однаковий для всіх.
Чупокабра• 12 декабря 2020
Ответ дляЗлойанОним
Супер. І по Боїнгу суд уже іде. І Байден попризначав на ключові посади правильних людей.
Тут на цьому форумі повно російських ботів, зараз пригорить у них.
Але правда все одно переможе. Росію визнають країною-терористом, РФ розпадеться, злочинці всі сядуть і кремль ще нам буде виплачувати контрибуції.
Но сначала её додушат санкциями - процесс идёт ! И Слава Богу для Украины всё складывается хорошо
Сорока-ворона• 12 декабря 2020
Ответ дляИванка Бур
Удалено администрацией...
Если вы лично не пострадали от агрессии путина, это не значит что все остальные живут беззаботной жизнью и не хотят, чтоб он понес ответственность за свои кровавые дела
РозаФиалковна• 12 декабря 2020
Ответ дляНеуловимый Джо
Да, реально, что ему сделают? Приедут в Москву и поведут в наручниках? Автор, вы серьезно? О воображении России знаете? Кто его приедет арестовывать?))
Та ніхто не прийде його заарештовувати). Притиснуть рашку ще більше санкціями, і вона змушені будуть думати про власне виживання, а не про втручання у внутрішні справи інших країн. А якщо витзнають винними в тероризмі, то ще й платитимуть нам за Донбас, як свого часу Німеччина... Далі підтягнуться й інші країни, що постраждали від рашкинських орків.
Женамужная• 12 декабря 2020
Меня больше впечатлило сравнение по медицине. Что в год в Украине на одного человека тратится 100$ , в Беларуси 400$ , в России 700$
Больше добавить нечего.
ДаЗдраПерма• 12 декабря 2020
Накинулись на автора ті ,яким цікаві теми про труси, коханок, чеки і т.д.
Нащо читати теми, які не цвкавлять і яд свій бризгати, це від щастя у вас?
ЗлойанОним• 12 декабря 2020
Ответ дляЧупокабра
і це теж)
і нафтодолари вже не ллються рікою
і північний потік ніколи не буле завершений
бєшєна бензоколонка ось-ось збанкрутує
і нафтодолари вже не ллються рікою
бєшєна бензоколонка ось-ось збанкрутує
MashaizDusha• 12 декабря 2020
Ответ дляЗлойанОним
та её и сейчас никто не мешает строить, хотя бы в Киеве, раз не в Крыму и Донецке.
Я бы тоже порадовалась если б Путина засудили, или если б он отчалил в мир иной, но не питаю иллюзий, что это из Украины сделает хотя бы Польшу в ближайшие годы. Да и ничего Путину не сделают, они если его засудят то посмертно, мне кажется.
Штора с кисточкой• 12 декабря 2020
Ответ дляМая твая не панимать
А над парубийом и поро тоже будет расследование? И по Одессе 2 мая
Вот-вот, и мне интересно...
Женамужная• 12 декабря 2020
Боюсь, рано радуется втор. Когда дойдет до реального рассмотрения в Гааге не факт, что Украина не будет выглядеть большим агрессором по отношению к своим гражданам.
Чупокабра• 12 декабря 2020
Ответ дляДиверсификация
Читаю советчиц, которые срочно требуют песок, всех посадить и заняться с утра прекрасными делами и вспоминаю анекдот
’Папа-программист сидит за компьютером. Рядом стоит маленький сын и жует яблоко. Вдруг он спрашивает:
— Папа, а почему, если укусить яблочко, оно потом становится коричневым?
Отец, не поворачивая головы от компьютера:
— Видишь ли, в яблоке содержится железо. После того, как плод лишается кожуры, железо окисляется под воздействием кислорода, образуется оксид железа, который имеет темную окраску.
Пауза минут на десять, после чего сын робко спрашивает:
— Пап, а с кем это ты сейчас разговаривал?’
Автор, новость прекрасная)
Пусть бухтят, караван все-таки идет)
Автор, новость прекрасная)
Пусть бухтят, караван все-таки идет)
Это их уровень развития !
Какая Гаага, какая дипломатия ... если в голове одна пусто - и какаяразница их единственный аргумент
ЗлойанОним• 12 декабря 2020
Ответ дляMashaizDusha
війна і російський тиск - це одна велика проблема
відсутність реформ, олігархи і вороги при владі - це друга велика проблема
але у нас є шанси, ось навіть Царьов так вважає)))
ЗлойанОним• 12 декабря 2020
Ответ дляДаЗдраПерма
та вони тут на роботі, їм по 11 рублів за комент платять, і у них тут розсадник.
Штора с кисточкой• 12 декабря 2020
Ответ дляДайте подуться
женщина, идите выпейте валерьяночки, у вас такие истеричные посты, что вас сейчас удар хватит
Библиотекарь• 12 декабря 2020
Ответ дляДедуськина бабуська
смішно
що вам той Путін поперек горла
піском вулиці Києва також Путін не посипав
дивіться, що твориться під носом
а в Росії якось самі роберуться
що вам той Путін поперек горла
дивіться, що твориться під носом
а в Росії якось самі роберуться
пусть разбираются у себя дома , только к нам в страну не лезут. Еще скажите , что рашистских военных нет в моем родном городе Донецке.
Библиотекарь• 12 декабря 2020
Ответ длятянитолкайка
та в шо?прям умирает?
а я вчера в центре донецка была и не заметила умирания никакого.
может это какой то ваш личный донецк умирает.
ага, расскажите))) нищий, серый и убогий город. Покупательская способность на НУЛЕ, все медленно вымирает. Куча квартир на продажу, по несколько квартир одновременно в оном доме продают и не могут продать.
дама_из_декрета• 12 декабря 2020
Ответ дляДаЗдраПерма
Може людям які постраждали
Пострадавшим нужна реальная помощь, а не суд где то там когда то там в Гааге
Особенности международной политики объяснять не стану
Чупокабра• 12 декабря 2020
Ответ дляЖенамужная
Тем, которым выплачивают пенсии и пособия, как переселенцам ?
Утренняя зорька• 12 декабря 2020
А когда будут судить тех, кто устроил госпереворот в 2014 году и загнал страну в такую ...опу?
Штора с кисточкой• 12 декабря 2020
Ответ дляЗлойанОним
Сказал анонимный троль... Ну, относительно того, кому и сколько платят, видимо вам виднее...
дама_из_декрета• 12 декабря 2020
Ответ дляРозаФиалковна
А яка інфа потрібна вам? Дєцкіє вже прийшли...
Это весь арсенал знаний или ещё блеснете?
Миссис Буркул• 12 декабря 2020
За смерть наших граждан под луганской ога, ответят преступники и за сожжение людей в Одессе. Или там кондиционер загорелся, которого небыло, и вообще, то сепаратисты, автор? А?
Женамужная• 12 декабря 2020
Ответ дляЧупокабра
Тем, которые бомбили Донецк.
Библиотекарь• 12 декабря 2020
Ответ дляЗлойанОним

Чупокабра• 12 декабря 2020
Ответ длядама_из_декрета
Т.е. нужно бесконечно помогать новым и новым жертвам путинской политики, а виновника не наказывать ?