Мстящий за Зайца• 12 декабря 2020
Маркетинг і правда))
Тема просто поговорити, понити. Продаю постільну білизну, таку, як всі, бязь голд люкс, тканина у всіх однакова, беруть її всі в одному і тому ж місці. Склад тканини офіційно 50/50 бавовни і поліестру. Але багато продавців пише 70/30,80/20, а дехто і 100%бавовна,що абсолютна брехня. Я зробила невеликий експеримент, да простять мене всі, на кому я тест проводила. Ті, кому казала склад 80/20 брали постіль, потім дякували, повертались і брали ще. Постіль дійсно якісна, сама такою користуюсь. А тим, кому казала правду, відмовлялись і купували в іншому місцв те саме, тільки з неправдивим складом і дорожче. Отже, висновок, кому та правла потрібна? В мене в асортименті є і 100%бавовна,але там ціна не три копійки.
Мстящий за Зайца
• 12 декабря 2020
Ответ дляПышечка
Откуда вы знаете где покупали те, кто отказывался?
Бо всі ми на одному ресурсі продаємо. І відгуки почитати можна, я ж кажу, проводила експеримент, і відслідковувала лише кілька чоловік, тому, кому казала правдивий склад.
Курс капусты• 12 декабря 2020
Тому ніде і не купую, окрім провіреного роками Ярослава. Склад тканини має бути на етикетках, а не зі слів продавця.
Каркуша Клара• 12 декабря 2020
Автор! Проблема в том, что люди не разбираются ни в чем, но упорно просят состав.
Продаю одежду.
Была у меня одна клиентка, которая купила свитер, за 280 гривен, спросила это кашемир? Я говорю на какой это кашемир, это синтетика конечно. Свитер на ощупь пушистый, мягкий. Что тут началось. Вы что, хотите скащалать что я ща 280 гривен синтетику купила? Да нафиг мне ваша синтетика нужна , я там то и там беру за 200 гривен чистый кашемир. Забирайте свою синтетику обратно.
Ну вот что тут сказать? Кому та правда нужна? Скащала бы я ей что чистый кашемир реально она бы осталась довольная. Люди понятия не имеют какой тот кашемир и сколько он стоит. Поэтому , тем кто не разбирается кагемир, кто разбирается полиэстр
Продаю одежду.
Каркуша Клара• 12 декабря 2020
Ответ дляКурс капусты
А этикетка это гарантия? Этих этикеток можно нашить каких хочешь! На всех носках написано 80% хлопок и 20% полиамид. Только одни трешат в руках , а другие нормальные. А этикетка с составом везде одинаковая.
Курс капусты• 12 декабря 2020
Ответ дляКаркуша Клара
Тому я і написала, що купую лише провірену фірму,в якості якої впевнена. А про етикетки, це до слів автора, що одним каже один склад, іншим інший склад. А де етикетки на тій білизні? І що це за білизна така, хто її робить, якщо навіть склад тканини не вказаний?
Мстящий за Зайца
• 12 декабря 2020
Ответ дляКурс капусты
Ото вже насмішили, Ярослав продає теж самісіньке) етикетка наше фсьо) я ж кажу, маркетинг вирішує все.
Мстящий за Зайца
• 12 декабря 2020
Ответ дляКаркуша Клара
Продаю одежду.
От Ви мене розумієте, як ніхто))
Курс капусты• 12 декабря 2020
Ответ дляМстящий за Зайца
В них є бязь голд, яку я не купую, бо там поліестр в складі. А я інші гарні тканини з котону. Не треба всіх по собі рівняти
Каркуша Клара• 12 декабря 2020
Ответ дляКурс капусты
Вот по вам сразу видно, что вы потребитель, и втюхать вам, что то не составит труда. Без обид. Но этикетка это ничем.
Я за автора вам отвечу, можно? Ткань импортируется из Турции или Китая, шьется в цеху постель, какую этикетку производитель нашёл таким и будет состав. Вот вам ответ на ваш вопрос. И лучше доверяйте своим тактильным ощущениям чем этикеткам.
Курс капусты• 12 декабря 2020
Ответ дляКаркуша Клара
Я не купую постіль з поліестру. При чому тут втюхати? І хоч на ній напишуть 100% котон, по ній все одно видно, що там склад не натуральний.
Каркуша Клара• 12 декабря 2020
Ответ дляМстящий за Зайца
От Ви мене розумієте, як ніхто))
Я уже всерьёз задумываюсь, что бы штопать эти этикетки к изделиям. Люди хотят верить, что ори берут 100% хлопок, кашемир, махер и т. Д. За 3 копейки.
Про переработку пластика в нитку никто не хочет верить.
Каркуша Клара• 12 декабря 2020
Ответ дляКурс капусты
В 100% видно, с составном нет.
Мстящий за Зайца
• 12 декабря 2020
Ответ дляКаркуша Клара
О, дякую, влучно написали, так, тканини всі від одного виробника. Пошив весь місцевий. А етикетки роблять на свій смак))
Мстящий за Зайца
• 12 декабря 2020
Ответ дляКурс капусты
Лише сертифікат тканини дасть гарантію 100%бавовни.на дотик це дуже важко зробити. Треба знати добре виробника.
Курс капусты• 12 декабря 2020
Ответ дляКаркуша Клара
В 100% видно, с составном нет.
Ну дивіться, ви продаєте якісь дешеві речі з поліестру, і той , хто дійсно вірить, що купує за 280 грн кашемір, чи за 400 грн постіль з котону, ’сам обманываться рад’. Це як купити вершкове масло за 20 грн пачку, думаючи, що там дійсно молоко у складі. Але часто ж ту саму річ продають втриччі дорожче, і ще через інтернет, з чужими відфотошопленими фото, з неправдивим складом на етикетці.
Мстящий за Зайца
• 12 декабря 2020
Ответ дляКурс капусты
То про що ж і річ, що, люди думають, що реально купують бавовну за 1500 грн, хоч за рогом те саме продається за 500,але з правдивим складом. В тому то вся біда, що правда не потрібна, а продавцю якось треба жити.
Я пишу правдиву інформацію на етикетках, бо маю в асортименті різні тканини. В рамках свого дослідження, прибрала склад.
Пупуговка• 12 декабря 2020
Ніколи не купую в неті комплекти. В мене в місті є текстильна фабрика, при якій магазин з тканиною, плюс ще тканина є імпортна. Там купую, все можна пощупати, побачити на власні очі. Тканину потім даю на пошиття свекрусі. Набагато вигідніше, ніж купувати готові комплекти.
Мстящий за Зайца
• 12 декабря 2020
Ответ дляПупуговка
Ну, що можна сказати, молодець)
Курс капусты• 12 декабря 2020
Ответ дляМстящий за Зайца
Але до Вас і наступного разу звернуться, якщо їм сподобалась за помірну ціну така якість. А от до тих, хто втридорога продає навряд чи підуть знову. Бо якщо, як ви кажете, на дотик не видно, що то за тканина, то все одно в процесі експлутації вилізуть ’бока’: чи кошлатиться, чи сідає дуже сильно, чи швидко втрачає свої характеристики. В мене є комплект, якому вже 4 роки, і він як новий. А недавно подарували (поплін заявлено), який через три місяці був весь в катишках.
Мстящий за Зайца
• 12 декабря 2020
Ответ дляКурс капусты
Бязь голд вічна тканина, деяким комплектам 10 років, чи й більше, колір виправся трохи, а самій тканині нічого не стається, завдяки отому ненависному поліестру в складі, а 100%бавовна трохи капризна в догляді.