ДА да да• 04 января 2021
Взрослые дети. Парадокс.
Совершеннолетний ребенок. Учится на бюджете. Живёт за наш счет 80% 20% - свой подработок.
Хочет вольной жизни, куда хочу, туда иду. Когда захочу, тогда приду.
Учёба нормально.
Как правильно?
Учёба нормально.
Как правильно?
Пушистый Пельмень• 04 января 2021
Ответ дляДА да да
неудачный пример.
жена в декрете не имеет право уйти в загул на 5 суток
Так жене в декрете, чай, не 19 уже. В 19, поди, тоже в загул уходила.
Автор, какие настольные игры в 19 лет? Прям не знаю, плакать или смеяться от этого.
вареный_look• 08 января 2021
Ех, ще раз переконуюсь, що в період студенства краще, коли діти живуть окремо від батьків. Треба дітей вчити самостійності і відповідальності за свої вчинки, а не контролити постійно.
Уявіть ситуацію, що Ваша донька схоче на стажування на літо закордон, наприклад за програмою work and travel. Що будете робити в такому випадку?
Адже там вона буде сама, а Ви не будете знати де і з ким дочка проводить час.
Дітей потрібно вміти відпускати