Единорог_помог• 05 января 2021
Як ви ведете облік?
Маю невеличкий магазин . Наявність товару веду в екселі.
Але от продала товар, що робити а екселі видаляти позицію, чи навпроти писати продано?
Не можу ніяк зрозуміти як має бути логічно, лише відкрилась .
Кредитная• 05 января 2021
Є безкоштовні програми, в яких можно вносити прихід, продаж товару і зразу бачити наявну кількість. Дуже зручно продавати і аналізувати виторг.
Единорог_помог
• 05 января 2021
Ответ дляКредитная
писати кількість 0, так будете знати, що він у вас був і продався
Дякую
Единорог_помог
• 05 января 2021
Ответ дляКредитная
Дякую, погуглю