Леннон_Жив!• 08 января 2021
Є сенс їхати сьог на Софіївську площу?
Вчора планували з дітьми, але такий дощ періщив, що так і не наважились.
Чи там все буде закрито вже?
Діти мріяли про колесо огляду.
Погода хороша сьогодні
Чи там все буде закрито вже?
Діти мріяли про колесо огляду.
Погода хороша сьогодні
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 января 2021
Хоть я и не заметила хорошей погоды, но колесо работать скорее всего не будет, как и каток,и все прочее
Леннон_Жив!
• 08 января 2021
Ответ дляМорожена_курка
Колесо на Контрактовой.
Хай на Контрактовій, ми налаштовані гуляти
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 января 2021
Ответ дляПенку_Здуй
Колесо на Контрактовой.Людей мало,можно ехать.На Конт.незнаю
Все новогодние локации с сегодняшнего дня закрыты.
Морожена_курка• 08 января 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
На ВДНХ закон не писан. Говорят, все будет работать...
Леннон_Жив!
• 08 января 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Погодьтеся, проти вчорашньоі сьогодні погода прямо вау
Леннон_Жив!
• 08 января 2021
Ответ дляМорожена_курка
Вднх нам ще ближче, може туди все таки.
Апочемучка• 08 января 2021
Ответ дляМудробаба
Люди там ходят,но даже ларьки с глинтвейном закрыты,посмотрела с окна
Какой у вас вид из окна
Леннон_Жив!
• 08 января 2021
Ответ дляМудробаба
Оце у вас краєвид, клас! Дякую, що потурбувалися
ШобВам_КакНам• 08 января 2021
Ответ дляМорожена_курка
Я була на катку критому на ВДНХ, казали, що вчора працював останній день, з сьогоднішнього дня буде зачинено до 24.
Леннон_Жив!
• 08 января 2021
Ответ дляШобВам_КакНам
Як шкода що так і не попали нікуди. Така зима, що одна депресія.
Канікули не те щоб сумні, а критично сумні. Якраз час би дітям всі гірки обкатать, а ходимо калюжі міряємо. 2 мясяці сонця не бачили
ШобВам_КакНам• 08 января 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!
По прогнозу через тиждень має бути невеликий мороз і сніг.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 января 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ох, это точно. Мы тоже сегодня думаем поехать, хоть просто возле ёлки походить, но когда стемнеет, чтобы была подсветка и атмосфера.
Морожена_курка• 08 января 2021
Ответ дляШобВам_КакНам
Вот в фб заскринила пост
ШобВам_КакНам• 08 января 2021
Ответ дляМорожена_курка
Вот в фб заскринила пост
Я про криту ковзанку (льодова арена ВДНГ), на відкритій ковзанці під дощем не дуже цікаво їздити.
Я в дамках• 08 января 2021
Ответ дляМудробаба
Вот странно, на вынос же кафе работают. А эти ларьки фактически на вынос и есть. Собрались сегодня вечером поехать погулять. Надеюсь хоть кофейни те маленькие что по Крещатике натыканы будут работать. В них же только с собой можно кофе.
Мудробаба• 08 января 2021
Ответ дляЯ в дамках
Да вроде бы открыты.По крайней мере на подоле