Черпак_для_фантазий• 08 января 2021

Дупа росте, а все жую і жую.)

автор Черпак_для_фантазий • 08 января 2021
Ответ дляоксюморон
Какое желе берете? Мне оно все почему-то с каким-то привкусом неприятным.
Сільповське Премія.З тих всіх мені найкраще.

СноваЗдорова• 08 января 2021
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ну а шо...Я 55 важу.
Ну так дело ж не в цифре на весах
фрау Гитта• 08 января 2021
а фото опы хде?
Ответ дляКривая спроса
я так и думала- больше всех орут,те кто похвастаться хочет..
Ви жартів зовсім не розумієте?Звичайно що важу трохи більше .
Дерево береза• 08 января 2021
Как можно такое есть. Я исключила сахар из рациона полностью
И.О. человека• 08 января 2021
Пробовала на НГ такой торт в гостях. Не понравилась, привкус химический в магазинном желе
Ответ дляфрау Гитта
а фото опы хде?
Не буде.Я не готова до такого експеременту.Налетять зараз красавИці.
Дівчата хто не розуміє жартів ,невже Ви думаєте що я не знаю що це хімія одна?Думаю ви також вживаєте інколи шось хімічне.Чи такі всі правильні?
В каждой бочке...• 08 января 2021
И я ем)))
Ну очень вкусно)

Ответ дляВ каждой бочке...
И я ем)))
Ну очень вкусно)
А що це таке смачне?
В каждой бочке...• 08 января 2021
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А що це таке смачне?
Это Киевский из Гудвайна. Называется Киянка.
Офигенный!) Рекомендую.
Пушистый Пельмень• 08 января 2021
Можете мне отдать
Ответ дляПушистый Пельмень
Можете мне отдать
Ви далеко?
Мишка-шалунишка• 08 января 2021
И я ем, жопа не толстеет, но и не худеет, задолбала уже меня, обросла жиром, болтается сзади и хоть бы что ей(
Ответ дляМишка-шалунишка
це що у вас морква,з чим ?
Мишка-шалунишка• 08 января 2021
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
це що у вас морква,з чим ?
С кусочками сыра
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2021
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Потім буде тема як скинути кг до літа.
ну то хіба ц юе проблема:.харчові волокна на допомогу, питний режим.

Це нормально.

Зараз читаю не дуже нову книжку про харчування (як висівки, пектині діють на травлення), то навіть неправильне харчуванея, автор називає терміном 《дієта》.
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2021
Ответ дляДерево береза
всі види цукрів? чи лиш рафінований
і його різновиди?
Железный коготь• 08 января 2021
Ответ дляЄдина Країна
Ртом))) это если вы про хавальник. А ’ротом’ неизвестное слово)))
вчіть мову!!!! країни в якій живете!!!