Советничаю тут• 10 января 2021
Ілон Маск продає все майно заради колонізації Марса
Про це пише видання Business Insider.
Повідомляється, що Ілон Маск, якого в четвер назвали найбагатшою людиною в світі, має грандіозні плани витратити свій статок, що становить приблизно 188 мільярдів доларів.
“Насправді, у мене практично не буде власності, що має грошову вартість, крім акцій компаній. Якщо на роботі сильно завантажений, мені подобається просто спати на фабриці або в офісі. І мені явно потрібно місце, якщо там мої діти. Так що я просто зніму житло або щось подібне”, – сказав Маск.
У травні минулого року Маск оголосив, що планує продати майже все своє майно і що у нього не буде будинку. З тих пір підприємець продав кілька будинків зі свого портфеля нерухомості, які колись коштували більше 100 мільйонів доларів.
У 2020 році Маск продав кілька дорогих об’єктів нерухомості, в тому числі три сусідні будинки в районі Бель-Ейр в Лос-Анджелесі і маєток, яке раніше належав акторові Джину Уайлдеру.
Цілком можливо, що Маск розлучиться зі своєю нерухомістю в Каліфорнії, бо збирається переїхати до Техасу, де немає податку на прибуток. Але мільярдер також сказав Insider, що основна причина, через яку він збирає багатство, полягає не в матеріальних цінностях, а в фінансуванні колонії на Марсі.
“Я думаю, що людству важливо стати космічної цивілізацією і міжпланетним видом. І потрібно багато ресурсів, щоб побудувати місто на Марсі. Я хочу внести якомога більший вклад у розвиток міста на Марсі. Це означає, що потрібен величезний капітал. Я також просто намагаюся дати зрозуміти, що я серйозно ставлюся до цього. І справа не в особистому споживанні. Тому що люди нападуть на мене і скажуть: “О, у нього є всі це майно. У нього є всі ці будинки. Добре, тепер у мене їх більше немає”, – сказав Маск.
Засновник SpaceX заявив, що до 2050 року планує відправити на Марс 1 мільйон людей і побудувати флот з 1000 зорельотів, щоб переправити їх туди.
Космічна компанія Ілона Маска SpaceX завершила установку 9-го прототипу міжпланетного багаторазового космічного корабля Starship для польотів на Марс.
Советничаю тут
• 10 января 2021
Ответ дляГлубоководная селедка
Я туда и не собираюсь. Один человек без денег и связей точно не спасет планету. Со своей стороны, не использую пластиковые пакеты, но продукты все продаются в пластике, что лично я могу изменить в этой индустрии? Нихе..а, к сожалению...
Могу ли я уменьшить выбросы заводов-нет, могу ли я остановить войны-нет. Были бы деньги лишние, как у него, то делала бы все посильное для своей планеты и не лезла бы загрязнять другие... Человек паразит, который природе причиняет только зло-убивает ее, куда ему лезть на другие планеты?
чого замість того щоб строчити пішли б полиетилен на вулицях позбирали.
мимАпроходила• 10 января 2021
Ответ дляТут надолго
Псих .С ума сошел от успеха в космической отрасли
Психи двигают прогресс. Если бы не они, у человечества даже колеса бы не было. Скорее всего и тогда масса крутила пальцами у виска. Зачем прикладывать усилие и сгибать, если можно толкать и тянуть. И та же масса радостно улюлюкала, когда сжигали на костре Джордано Бруно.
Глубоководная селедка• 10 января 2021
Ответ дляСоветничаю тут
Я это и делаю каждую весну, с группой активистов, возле парка, которого живу, и, кстати мусор на природе я не оставляю, а убираю за другими
Шумелка Мышь• 10 января 2021
Ответ дляДама_с_коготками
Инфо из википедии : за один-два дня космонавт на поверхности Марса получит такую же эквивалентную дозу облучения, какую на поверхности Земли он получил бы за год. Скорость дующих при этом ветров составляет 10—40 м/с, иногда до 100 м/с.Плюс меньше сила тяжести, чем на земле. То есть просто ходить по планете не получится.Будут строить ангары, укрытия. А еще там нет кислорода. А чем будет дышать 1 млн людей , которых он вывезет туда? Кислородом , который спи*дят с земли? да ? надеюсь, до этого этапа ему самому кислород перекроют.если до этого дойдет.
кислород можно получать путем расщепления кислородосодержащих молекул
Советничаю тут
• 10 января 2021
Ответ дляГлубоководная селедка
а зараз стільки часу витратили даремно а пакетики лежать.
Глубоководная селедка• 10 января 2021
Ответ дляСоветничаю тут
Вам бы тоже не мешало поубирать хоть раз за другими срач на природе
Шумелка Мышь• 10 января 2021
Ответ длямимАпроходила
чтобы двигать прогресс, нужно сначала побороть олигархов. Ведь они не дают внедрять изобретения, позволяющие передвигаться без нефти
Глубоководная селедка• 10 января 2021
Ответ дляСоветничаю тут
Так вперёд и с песней, вас это тоже касается и беспокоит, как я посмотрю
Советничаю тут
• 10 января 2021
Ответ дляГлубоководная селедка
і вам також, гайда
Советничаю тут
• 10 января 2021
Ответ дляГлубоководная селедка
мене хвилює колононізація Марсу
Шумелка Мышь• 10 января 2021
Ответ дляСоветничаю тут
вы не с того начинаете. Не с простых граждан нужно начинать. Идите под Верховну Раду и там требуйте
мимАпроходила• 10 января 2021
Ответ дляШумелка Мышь
Кто-то ищет возможности, кто-то ищет оправдание. Каждый занимается своим, и Маск в том числе.
Советничаю тут
• 10 января 2021
Ответ дляШумелка Мышь
так це не мені моему опоненту пишіть.
Шумелка Мышь• 10 января 2021
Ответ дляСоветничаю тут
так це не мені моему опоненту пишіть.
нет, это именно вам . Вы же считаете себя умнее всех
Гладковыбритый шишун• 10 января 2021
Ответ дляСоветничаю тут
А что сделали полезного конкретно вы?
Советничаю тут
• 10 января 2021
Ответ дляШумелка Мышь
так може ви діалог спочатку почитаєте, як роблять розумні люди, перш ніж свої 5 копійок вставити. Жіночка не задоволена що Маск не ощищує океани, я запропонувала їй це робити а не вказувати що робити Маску.
Советничаю тут
• 10 января 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
А что сделали полезного конкретно вы?
прочитала гарні новини.
Гладковыбритый шишун• 10 января 2021
Ответ дляСоветничаю тут
прочитала гарні новини.
Вы оочень помогли миру! Спасибо!
Советничаю тут
• 10 января 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
Вы оочень помогли миру! Спасибо!
та я якось і не збиралась сьогодні світу допомагати.
НамСвоюРобити• 10 января 2021
Ответ дляДама_с_коготками
е*анько.на земле порядку нету, зато марс решили покорить. ну ну . пусть летят, на земле меньше дуриков будет.и соответственно меньше мусора от них
Гадаю, що все буде якраз навпаки.
На Марс полетять активні, рішучі, прогресивні люди. Як у свій час до нинішніх Штатів.
НамСвоюРобити• 10 января 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
Кто там куда полетит?) вы правда в это верите?
Так раніше біля скроні крутили на його заяви про ракети багаторазового використання.
НамСвоюРобити• 10 января 2021
Ответ дляГлубоководная селедка
Про людину-паразита повністю погоджуюсь.
Про вашу неспроможність - ні.
Ніхто не народжується зі зв´язками і грошима.
Навіть діти багатіїв. То лише старт, який можна запросто проср-ти.
Про вашу неспроможність - ні.
Гладковыбритый шишун• 10 января 2021
Ответ дляНамСвоюРобити
Скоро все увидим. Он обещал в 2026 запустить туда людей. Даже сказал постарается в 2024. Вот и увидим вскоре, кто был прав.
НамСвоюРобити• 10 января 2021
Ответ дляДама_с_коготками
Рекомендую Si Fi серіал Експансія.
Там і Марс заселений, і навіть астероїди. Та й багато чого іншого.)
Знятий по книжній серії (не 100500 різних авторів лабали). Наразі найкращий науково-фантастичний серіал останніх років.
НамСвоюРобити• 10 января 2021
Ответ дляСоветничаю тут
Тому що це задача Ілона Маска.
НамСвоюРобити• 10 января 2021
Ответ дляГлубоководная селедка
Теж це робимо з чоловіком. Але цього замало. Потрібні системні зміни. На кшталт заборони тонкого пластику і просвітницької роботи для бидло-населення.
Бритоножка• 12 января 2021
Просто близок грандиозный обвал мировой экономики и он продает все по максимальным ценам