КрейсерАвроровна• 11 января 2021
Посоветуйте пожалуйста!Вопрос к посредникам.
Купила у США телефон,у сестри айфон 11 б/у,она телефон отправила,а meest задержал посылку і хочет чеки на всю посылку(там не только телефон),где мне тепер чек им найти?(((((
КрейсерАвроровна
• 11 января 2021
Ответ дляКупи слона
у сестры же есть . чек просто покажите им что он покупался он бу
Но купила она его дороже намного,чем я купила у нее,как назовут мне сумму
за розтаможку.
Купи слона• 11 января 2021
Ответ дляКрейсерАвроровна
за розтаможку.
ну так им докажите что он б\у и сестра его подарила вам ..чек пусть она даст а вы напишите что это подарок от сестры
КрестьянинДиор• 11 января 2021
На що є чеки, виписки по карті, те хай сестра вам передасть. ’Подарунки’ без чеків порахують по ринковій ціні, митники мають для цього спеціальний інструментарій. Звісно, цей розрахунок буде не на вашу користь. Тому є сенс знайти чеки,виписки по максимуму.
Кожен подарунок має свою ціну. Тому, на майбутнє, легше і безболісніше купити річ ніж ’дарувати’ посилку секондхенду. Якщо є потреба висилати б.у у бідним родичам, хай сестра пошукає місії. Там теж без гарантій доставки, зате не будете мучитися з митницею.