Я-ваш шанс• 15 января 2021
Порадьте ліжко та матрац для 2 річки
Порадьте ліжко, щоб гарної якості та матрац.
Довжина 145 см максимум або роздвижне Ikea дивлюся. Які відгуки про ці ліжка? Донечці 2.5 роки хочу ліжко, але не знаю яке обрати. Та і на що звертати при виборі матрацу? Дуже всім дякуб
Я-ваш шанс
• 15 января 2021
Ответ дляВся такая растыкая
На кокосовом сын спал до 4 лет с рождения в одной кровати.
У нас зараз кокосовий. Наче нічого. Але донечка стрибнула у ліжкк і воно надломилось, тому терміново шукаю заміну
Электричка• 15 января 2021
У мене обоє сплять на роздвижних Міннен. Я дуже ними задоволена. Одному вже 7 років.
Каркас і матрас їхні, щоб підходили до ростучого ліжка. З ламелями все ок, я сама там постійно тусуюсь з дітьми - ніяких претензій. Матрас норм, дешевий не беріть (так само як і найдешевше роздвижне - теж може бути з сюрпризами)
Электричка• 15 января 2021
До речі донька переїхала у ікеївське ліжко до 2х років. Ніколи не падала, бортики добре виконують свою функцію
Бибер-анонимер• 15 января 2021
С 2х до 6 дочка спала на Энрановской кроватке, серии Гном. С бортиком. Ламели. Матрас с кокосом. Отлично было.