Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 января 2021
Чи варто переходити з роботи у підприємця на держслужбовця?
Живу в обласному центрі, офіційно оформлена, маю 15 тис. грн чистими. Чи вартує йти на роботу на митницю/у податкову? Там зп менше, але подейкують про суттєве підняття
всегдаДаДа• 17 января 2021
Ответ дляПультОт_БМВ
Буде 15 тис. в спеціаліста, деколи і більше
Не будет
всегдаДаДа• 17 января 2021
Ответ дляДу да ду да ду
Щоб отримувати більш-меньш високу зарплату,треба мати стаж державної служби. Може в митниці і податковій ставки вище,а в інших держслужбовців ставка на обласному рівні близько 5000 грн
5500 у главного, и Вы правы, нет выслуги - нет зп.