Завтра не пью• 13 декабря 2013
Краснуха
Дівчата можливо хтось здавав аналіз на наявність щеплення від краснухи. Як він називається, та де можна його здати бажано в західній Україні або Києві. Дякую.
P.S. Плануємо другу вагітнісь і хочеться бути впевненим що проблем з цього боку не буде.
Пенек Возмездия• 13 декабря 2013
этот анализ входит в стандартный ’ТОРЧ пакет’, делают в любой частной лабалатории. Синево например.
Аноним_608
• 13 декабря 2013
Ответ дляПенек Возмездия
я зверталась до них сказали що не роблять такі аналізи. тому і звернулась до вас
Царь-Матушка• 13 декабря 2013
Девочки правильно говорят- сделаете анализ на ТОРЧ, с результатами к грамотному гинекологу, а там если он посчитает нужным от краснухи можно привиться. Вы ж пока только планируете беременеть!