Ясамаякрасивая)• 20 января 2021
Египет на початок березня бронювати зараз чи соже ще подешевшає?
Ціни високі((
Почемучка• 20 января 2021
Ми забронювали на другу половину березня. Але у нас велика компанія з дітьми, тому не чекали, що щось буде горіти
Ясамаякрасивая)
• 20 января 2021
Ответ дляУкраиночка
Подешевеет, уже пошло немного на спад
Вчора мій тур коштував 44 500, сьогодні 46 200((
Ясамаякрасивая)
• 20 января 2021
На іншому сайті є ще за 44 500 і безкоштовні тести, от я і думаю, може бронювати?
Ясамаякрасивая)
• 20 января 2021
Ответ длябЭйбА
Мій турагент каже чекати)
А які в нього аргументи?
Пенять на зеркало• 20 января 2021
Ответ длябЭйбА
Мій турагент каже чекати)
как долго ждать? может маякнете нам,хотя врядли, набежим все раскупим, мне надо на конец апреля тур ..буду ждать
Алина_select_travel• 20 января 2021
Вирішувати Вам, але я поки бачу тенденцію до зростання цін. Декілька днів назад рахувала для клієнтів тури на квітень - була одна ціна, сьогодні +2000+4000 грн. на турі.
Цыбулька• 20 января 2021
Мониторю с начала января.
Цена сначала была 44 тыс
8.01 стала 56 тыс.
Вчера стала 49 тыс.
Один и тот же отель, один и тот же оператор, одни и те же даты.
Смотрю середину апреля. Даты под возврат на самолет тот, который будет везти туристов на майские туда.
Цена сначала была 44 тыс
8.01 стала 56 тыс.
Вчера стала 49 тыс.