Ганцю в кєдах• 25 января 2021
Чи повинен ФОП на єдиному щороку здавати декларацію про майновий
стан і доходи? 2 група. Дякую.
Юлия Крамарева• 25 января 2021
ФОП на єдиному податку не здає декларації про майновиий стан і доходи. Звітність фоп на 2 групі -декларація платника єдиного податку за рік та додаток 5 (звіт з ЄСВ) за себе.
Ганцю в кєдах
• 25 января 2021
Ответ дляЮлия Крамарева
Дякую
Спасатель Малибу• 25 января 2021
Если есть ещё доход , кроме доходов от предпринимательства на едином налоге, то надо подавать декларацию о майновом стане...