Ms. Откровенность• 28 января 2021

Поділіться рецептом смачної тушеної квашеної капусти, або бігуса

Дуже дякую
Белая и пушистая• 28 января 2021
на мій погляд смачно коли поєднуєшь 50на50 квашену та свіжу капусту. але то діло смаку)
а також смано виходить із жирненькими компеностями, хоча можна і куряче філе копчене)

рецепт простий: капуста, цибулинка, морквинка, сіль, цукор, лим.сік чи фруктовий оцет. смажи на рослинній оліі. як капусточка вже матиме золотавий колір, додати копченості.

Белая котичка• 28 января 2021
я тушу тільки свіжу. З квашеної мені якась суха здається. 50/50 не пробувала.Рецепта як такого не скажу, але краще з жирного м´яса, більш соковита виходить. Ще з качки подобається, з індика теж. М´ясо,моркву, цибулю обсмажити, покласти на дно казанка, зверху капусту. Посолити, трохи води (десь 1 стакан). Тушити так. Під кінець додати томатну пасту чи сік. І краще трохи не дотушити, чим перетушити, щоб капуста трохи тверденька була. Якщо м´ясо жорсткувате - спочатку тушу його самого трохи окремо.
Koksunya• 28 января 2021
Капусту и морковку обжарить добавить томатную пасту,лавровый лист,чуть воды и тушить до готовности,поперчить и посолить.Можно ещё и мясо добавить при желании и будет бигус)
oksana li• 28 января 2021
А я люблю капусту нарезать специальным ножом, чтобы тоненькая была

И в борщ так люблю
Летала_НаМетле• 28 января 2021
капуста морковь Лук кетчуп сметана приправы Специи Чернослив!
Воды на дно 1 столовую ложку В мультиварке в режиме тушения 1 час
автор Ms. Откровенность • 28 января 2021
Ответ дляБелая и пушистая

Напевно спробую 50/50 бо чула що смачно, а ви додаєте пиво темне, ми ж про бігос?
У кого такое было• 28 января 2021
Добре віджимаю, спочатку підсмажую, потім додаю копчені реберця, вегету натур, кмин, перець горошком, лавровий лист, заливаю львівським темним пивом, тушкую в каструлі із товстими стінками або мультиварці.
Белая и пушистая• 28 января 2021
Ответ дляMs. Откровенность
ні, пиво ніколи не додавала
для мене більш звична назва ’тушкована капуста’) бігусом ніколи не назіваю)
Ответ дляУ кого такое было
Які пропорції, скільки пива?

OGala• 28 января 2021
+ жирна свинина, чорнослив ,вино червоне. Капуста 50 на 50, квашену трохи відварюю. Підсмажити мяско, туди цибульку, ну і все разом тушкувати. Можна кмин, майоран додати
У кого такое было• 28 января 2021
Ответ дляMs. Откровенность
Які пропорції, скільки пива?
Все на око:) стакан, але обов´язково темного, потім підливаю, якщо треба.Ще забула написати, що додаю цукор трошки, коричневий.
Докладная• 28 января 2021
А я салом тушу. Вредно но вкусно-то как!
Ответ дляOGala
Ясно 50/50 а скільки граммів квашеної ви даєте?
бифидобактерияЖоржик• 28 января 2021
50 свежей ( обжариваю с луком ) и 50 вымоченной квашенной.
с ребрышками тушу
МЧСница• 28 января 2021
Та какой тут рецепт, делайте на свой вкус, в зависимости от того что есть, ее как ни приготовь - вкусно будет. Люблю и с мясом и без, с луком, морковкой, иногда добавляю чернослив, иногда сушеные яблоки, иногда без них, только свежую или с добавлением кислой капусты .....вариантов на любой вкус. Но вот кетчуп не добавляю никогда, не люблю такое
Ответ дляМЧСница
Я розумію про що ви, я просто взагалі ніколи не готувала бігос і навіть тушковану капусту, мені потрібно було хоч вловити суть.
Я вже маю ідею, буде бігос з двох видів капусти з копченою курочкою і телятиною з яблуками, чорносливом і білими грибами в пиві
OGala• 28 января 2021
Ответ дляMs. Откровенность
Наприклад на 500 г квашеної 500 г свіжої