Весотехник• 28 января 2021
Похваліть, будь ласка, ВУЗи Харкова, куди поступили ваші діти.
Вибираємо ВУЗ, бажано Харків. Дивлюсь ХНУРЄ, ХНЕУ. Що краще?
Цыпка• 28 января 2021
Ответ дляВесотехник
Близько, легко їздити)))
Ми з чоловіком навчались в ХНМУ, у чоловіка друга вища освіта НФАУ, тому за інші не скажемо, одне можу сказати точно, що наш медичний чоловік дуже хвалив, каже, що найменш корумпований, все здавав сам, перевівся з медичного університету з західної, так там каже, що сам вище ніж на задовільно здати нічого не вийде, а деякі дисципліни потрібно платити за екзамен обов´язково
Путающаяся• 28 января 2021
Ответ дляЦыпка
Київ однозначно дорожче вийде
Сто процентов. Особенно жилье
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляСтатус Ква
А спеціальність яка цікавить?
186 видавництво та поліграфія.
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляЦыпка
Київ однозначно дорожче вийде
Знаю, тому й дивлюсь спочатку Харків, потім, можливо, Київ.
Патриотка• 28 января 2021
Ответ дляВесотехник
186 видавництво та поліграфія.
подруга хнурэ заканчивала, довольна
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляПутающаяся
Сто процентов. Особенно жилье
Ну, гуртожиток, для початку, не так і дорого. Окремо в квартиру 17р. дівчину також страшно. В гуртожитках хоч якийсь нагляд.
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляПатриотка
подруга хнурэ заканчивала, довольна
По цій спеціальності? Дякую!
Статус Ква• 28 января 2021
Ответ дляВесотехник
186 видавництво та поліграфія.
В хнуре на цю спеціальність зазвичай конкурс не великий, є шанс на бюджет пройти, про хнеу не знаю. Взагалі ці два вузи на мій погляд плюс-мінус на одному рівні, не сказала б що один набагато краще за інший.
Путающаяся• 28 января 2021
Ответ дляВесотехник
Вы скорее всего не жили в общаге, если и правда так считаете.
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляПатриотка
подруга хнурэ заканчивала, довольна
Жила в гуртожитку чи місцева? Цікавлять умови, те що знайшла - страшненьке)))
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляСтатус Ква
Я так і думала, можливо підкажете щось краще?
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляПутающаяся
Жила, але давно)) Спогади кращі з молодих років, купа друзів до сих пір))) Хто жив на квартирах були трішки самі по собі.
Статус Ква• 28 января 2021
Ответ дляВесотехник
А я не казала, що вони погані. Це цілком нормальні, пристойні вузи. Ремонт там більш-менш, ставлення до студентів людське. Той же хвалений Харківський Каразіна в цьому плані набагато гірший.
Мені ще Політех та Бекетова подобаються, але я не впевнена, чи є там ця спеціальність.
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляСтатус Ква
Я теж не вважаю їх поганими, просто ще вагаюсь. В Політехі є також, але там програмна інженерія, трішки інше направлення.
Статус Ква• 28 января 2021
Ответ дляВесотехник
Щодо спеціальності, то вже самі думайте. Політех дуже старий вуз, але добре тримає позиції, зараз один з найпопулярніших. Територія величезна, є свій спорткомплекс. Ставлення до студентів хороше.
А щодо гуртожитків, то вони скрізь страшненькі, треба як заселятися будете самим все до ладу приводити.
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляСтатус Ква
Дякую, в гуртожиток на все готове і не сподіваюсь, розраховую на себе.
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляПослушная
Удалено администрацией...
Можливо ви й праві, думаю ще про Львів.
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляЦыпка
Дякую, сподіваюсь на краще)))
Цыпка• 28 января 2021
Ответ дляВесотехник
186 видавництво та поліграфія.
Непогана спеціальність, в Харкові дуже велика проблема знайти достойних кадрів по цій спеціальності
Весотехник
• 28 января 2021
Ответ дляЦыпка
Дочці сподобалась, вже передивились і перечитали все що знайшли. Поки що зупинились на 186. Ще дивились архітектуру, але там творчий конкурс(( Можливо на один і сходимо, але це буде як запасний варіант.