Там_все_размывчато• 29 января 2021
Неочікувано переворот в житті
Розлучена 2 місяці .
До цього з чоловіком були великі проблеми і було по всякому .
Пішов.
Є людина , з якою я співпрацювала коли ще була з чоловіком. Дізнавшись , що я залишилась одна активізував свою присутність в моєму житті .
Три дні пише , сьогодні вийшла на чай.
Говорю прямо , як є що я нічого і нікого не шукаю .
Що я не відійшла від розлучення .
Що я навіть не планувала влаштовувати своє життя .
Тут з´явився ти .
Він молодший на 3 роки .
А у мене є донька .
Активно витягує мене з депресії і мені , якщо щиро це подобається .
Але для чого йому я .
Я не модель . Візуально ми різні.
191 і 160 .
На мої ні він говорить так.
Наполегливо просить зустрічі на завтра .
Що робити .
Пішов.
Три дні пише , сьогодні вийшла на чай.
Що я не відійшла від розлучення .
Тут з´явився ти .
Він молодший на 3 роки .
А у мене є донька .
Але для чого йому я .
Я не модель . Візуально ми різні.
191 і 160 .
На мої ні він говорить так.
Що робити .
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляAlenkaElena_ua
Ну так вы определитесь чего вам хочется. того, что вам искренне нравиться его внимание или вы хотите ещё побыть ребёнком/жертвой (что Окей, но на какой-то короткий период).
И не живёте ли вы чужими установками и своими придуманными, занижая самооценку
Погуляйте, развейтесь с ним, если хочется. Вас же не тянут завтра же замуж и переписать на него все движимое и недвижимое)
Я злякалася себе сьогодні .
Він на прощання обняв . А я так скучила за обіймами що чуть не впала .
Прийшла додому і злякалася себе ,того що відчуваю ,що мені післясмак зустрічі до вподоби .
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Що ризикувати , а там будь що буде ?
А якщо використає ?
Я розумію що гарантій ніхто не дасть.
А якщо використає ?
Я розумію що гарантій ніхто не дасть.
Ну як він вас використає? Ви доця Рокфеллера? Він голе босе безхатько?
Так, слухайте уважно, буду вчити поганому
Беріть усе добре, що дає чоловік- квіти, залицяння, дарунки, поміч. Навіть гроші, якщо даватиме на жіночі потреби- беріть і не дуркуйте ’а що люди скажуть’.
Не тратьте на нього власні кошти, не позичайте і завжди ’безпечний секс’. Не живіть разом до шлюбу.
Все, топайте на побачення і будьте щасливі.
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Дякую за Ваш час і поради ♥️
Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Я вирішила що раз вже другий шлюб пішов коту під хвіст то всьо . Я не правильна і не треба людям псувати життя.
Смішно те , що на тому тижні гінеколог накричав що не можна не мати партнера. Треба для здоров´я .
Сказав шукати ,а я посміялась.
А тут він з мішками компліментів і підбадьорення.
Сказав шукати ,а я посміялась.
А чего вы неправильная?
У меня второй брак официальный, был ещё посредине неофициальный. Уходила я, потому что мне некомфортно было. Но это не значит, что я какая-то не такая, просто я так жить не хочу. И это не значит, что мужья плохие. Но иногда лучше разойтись, даже любя.
Живите дальше, пробуйте. Получится что-то - хорошо. Нет, будет ещё другой.
AlenkaElena_ua• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Сказав шукати ,а я посміялась.
Вот эти советы от врача гинеколога «трахаться хоть с кем-то» это ппц, товарищи( ну 2021, когда они уже выйдут из совкового образования((((
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Дякую за Ваш час і поради ♥️
І реально не беріть в голову дурощі- ’скільки разів я ото сходила заміж’. Скільки схотіли, стільки сходили.
Хай мовчки заздрять ті, кого туди випадково після шкільного випускного 1 раз покликали по вагітності. А ви нормальна, молода цікава жінка.
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляAlenkaElena_ua
В знайомої треба срочно народжувати ,бо тільки вагітністю її проблема вирішиться .
Таке є все лікується сексом і пологами .
Не допомогло - повторити
Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Сказав шукати ,а я посміялась.
Кстати. Знакомый недавно женился. Девушке чуть за 35. Он У неё 8 официальный муж! 8 только официальный! Неофициальных там было не меньше) этот же знакомый лет 10 назад более года и в неофициальных отметился. Теперь законный муж. Вот так случайно встретились опять.
И ничего. Всё отлично.
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Можливо й так ,якщо глянути ,то значить в мені щось є сімейне 😂
AlenkaElena_ua• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Не допомогло - повторити
Какая-то русская рулетка
А вдруг повезёт, не повезло-Давай ещё разок
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
И ничего. Всё отлично.
Значить , якщо приймає мене таку яка я є - то розуміє .
Я ж не цнотлива щоб так добиватись .
Що мені втрачати.
Я ж не цнотлива щоб так добиватись .
Що мені втрачати.
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Я краще тихо промовчу, скільки у цікавих жінок буває кавалерів, коханців і законних чоловіків за життя. Бо ви автор чисто невинне дитя з своїми 2 шлюбами)
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляПростецкая
Рост 191, вес 160. Я б харчами не перебирала.
Та я не перебираю )
Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Я ж не цнотлива щоб так добиватись .
Що мені втрачати.
Я ж не цнотлива щоб так добиватись .
Що мені втрачати.
Вас стукнуть? 😁
Яку таку він приймає? Чем вы отличаетесь от тех, кто в браке не был? Женщина нравится или нет, как и мужчина женщине. Это главное. А не количество браков позади. Это прошлое, оно в прошлом, все.
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Вас зрозуміла. Дякую . Я б послухала ))
Ло Шарик• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
От і сьогодні він наполегливо весь день просив побачитись.
Я відмазувалвсь . А потім , думаю ну буду ж шкодувати. І пішла.
Він дуже інший .
Я на його фоні якась базарна баба( я стримувалась )
Мова його така правильно побудована. Стримана .
І я . Майже гопнік .
Він дуже інший .
І я . Майже гопнік .
задайте ему один вопрос:
где он был со своими ухаживаниями
до вашего развода?
боялся?
только про благородство ни слова.
классика жанра.
где он был со своими ухаживаниями
до вашего развода?
боялся?
только про благородство ни слова.
классика жанра.
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
Вас стукнуть? 😁
Стукніть )
Дякую щиро за підтримку.
Навіть не очікувала ,що тут її отримаю .
Думала , що навпаки перестану з ним спілкуватись .
Дякую щиро за підтримку.
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
задайте ему один вопрос:
где он был со своими ухаживаниями
до вашего развода?
боялся?
только про благородство ни слова.
классика жанра.
где он был со своими ухаживаниями
до вашего развода?
боялся?
только про благородство ни слова.
классика жанра.
Ми до цього бачилися один раз годину часу .
Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Я ж не цнотлива щоб так добиватись .
Що мені втрачати.
Я ж не цнотлива щоб так добиватись .
Що мені втрачати.
По поводу я ж не цнотлива, ещё смешнее.
Женщина в поиске точно не цнотлива, в отличии от женщины в браке с одним половым партнёром годами.
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Вас зрозуміла. Дякую . Я б послухала ))
Скажу так, перебуваючи в 3- му законному шлюбі, про неофіційні мовчимо) я помітила, що парочка друзів, з якими ти чисто п´єш каву, дуже стимулюють чоловіків бути нормальними мужами і батьками.
А у випадку моїх подруг- ті, що мали широке коло спілкування- вже за пару місяців після розлучення були в нових хороших стосунках з гарними мужчинами.
Ті, хто тапки в зубах чоловіку носили з 18 років- сидять біля розбитого корита і ридають. Бо ’она йому всьо, а він пішов до секретутки і не дзвонить!’
Життя одне і коротке, живіть так, щоб було приємно і щасливо.
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляЛетала_НаМетле
В кого це зріст 191? У вас, автор?
Агась я мАдель
Я той гномик )
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляКрасота неземная
По поводу я ж не цнотлива, ещё смешнее.
Я натяк зрозуміла. Таки да вже забула що в як
Там_все_размывчато
• 29 января 2021
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Конкуренція . Мудрістю рідко хто хоче ділитись . А вам дякую ❤️
Я не Тролль• 29 января 2021
Все добре! Говоріть, що почуваєте, але сильно не відштовхуйте. Він дочекається.
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Мене колись чоловік при сварці спитав: ’ну що ти будеш без мене робити, га?! Хто тебе так любитиме?’
Я ніжно посміхнулась і сказала- як завжди, вийду заміж) Нагадати, який за числом у мене шлюб?
В мене дуже хороший чоловік і я його люблю. Але якщо цей шлюб остаточно колись зламається, я знову знайду собі чоловіка, ще кращого.
Каменная Фрося• 29 января 2021
3 года это ни о чем.у моего братца жена на 10 лет старше и давно живут,лет 15 точно.совместных детей нет.
она его нянчит как сыночка,ротик наверное салфеточкой вытирает))
Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Стукніть )
Дякую щиро за підтримку.
Общайтесь. Замуж вас никто не заставляет сразу выскакивать. А общение не повредит. Вам так точно, как минимум самооценку поднять. Вспомнить, что вы женщина, желанная женщина.