Там_все_размывчато• 29 января 2021

Неочікувано переворот в житті

Розлучена 2 місяці .
До цього з чоловіком були великі проблеми і було по всякому .
Пішов.
Є людина , з якою я співпрацювала коли ще була з чоловіком. Дізнавшись , що я залишилась одна активізував свою присутність в моєму житті .
Три дні пише , сьогодні вийшла на чай.
Говорю прямо , як є що я нічого і нікого не шукаю .
Що я не відійшла від розлучення .
Що я навіть не планувала влаштовувати своє життя .
Тут з´явився ти .
Він молодший на 3 роки .
А у мене є донька .
Активно витягує мене з депресії і мені , якщо щиро це подобається .
Але для чого йому я .
Я не модель . Візуально ми різні.
191 і 160 .
На мої ні він говорить так.
Наполегливо просить зустрічі на завтра .
Що робити .
автор Там_все_размывчато • 29 января 2021
Ответ дляAlenkaElena_ua
Ну так вы определитесь чего вам хочется. того, что вам искренне нравиться его внимание или вы хотите ещё побыть ребёнком/жертвой (что Окей, но на какой-то короткий период).

И не живёте ли вы чужими установками и своими придуманными, занижая самооценку

Погуляйте, развейтесь с ним, если хочется. Вас же не тянут завтра же замуж и переписать на него все движимое и недвижимое)
Я злякалася себе сьогодні .
Він на прощання обняв . А я так скучила за обіймами що чуть не впала .
Прийшла додому і злякалася себе ,того що відчуваю ,що мені післясмак зустрічі до вподоби .

Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Що ризикувати , а там будь що буде ?
А якщо використає ?
Я розумію що гарантій ніхто не дасть.
Ну як він вас використає? Ви доця Рокфеллера? Він голе босе безхатько?
Так, слухайте уважно, буду вчити поганому

Беріть усе добре, що дає чоловік- квіти, залицяння, дарунки, поміч. Навіть гроші, якщо даватиме на жіночі потреби- беріть і не дуркуйте ’а що люди скажуть’.

Не тратьте на нього власні кошти, не позичайте і завжди ’безпечний секс’. Не живіть разом до шлюбу.
Все, топайте на побачення і будьте щасливі.
Ответ дляЁшки_Матрёшки

Дякую за Ваш час і поради ♥️
Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Я вирішила що раз вже другий шлюб пішов коту під хвіст то всьо . Я не правильна і не треба людям псувати життя.
Смішно те , що на тому тижні гінеколог накричав що не можна не мати партнера. Треба для здоров´я .
Сказав шукати ,а я посміялась.
А тут він з мішками компліментів і підбадьорення.
А чего вы неправильная?
У меня второй брак официальный, был ещё посредине неофициальный. Уходила я, потому что мне некомфортно было. Но это не значит, что я какая-то не такая, просто я так жить не хочу. И это не значит, что мужья плохие. Но иногда лучше разойтись, даже любя.
Живите дальше, пробуйте. Получится что-то - хорошо. Нет, будет ещё другой.
AlenkaElena_ua• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Сказав шукати ,а я посміялась.
Вот эти советы от врача гинеколога «трахаться хоть с кем-то» это ппц, товарищи( ну 2021, когда они уже выйдут из совкового образования((((
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Дякую за Ваш час і поради ♥️
І реально не беріть в голову дурощі- ’скільки разів я ото сходила заміж’. Скільки схотіли, стільки сходили.
Хай мовчки заздрять ті, кого туди випадково після шкільного випускного 1 раз покликали по вагітності. А ви нормальна, молода цікава жінка.
Ответ дляAlenkaElena_ua
В знайомої треба срочно народжувати ,бо тільки вагітністю її проблема вирішиться .
Таке є все лікується сексом і пологами .
Не допомогло - повторити
Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Сказав шукати ,а я посміялась.
Кстати. Знакомый недавно женился. Девушке чуть за 35. Он У неё 8 официальный муж! 8 только официальный! Неофициальных там было не меньше) этот же знакомый лет 10 назад более года и в неофициальных отметился. Теперь законный муж. Вот так случайно встретились опять.
И ничего. Всё отлично.
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Можливо й так ,якщо глянути ,то значить в мені щось є сімейне 😂

AlenkaElena_ua• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Не допомогло - повторити
Какая-то русская рулетка
А вдруг повезёт, не повезло-Давай ещё разок
Ответ дляКрасота неземная
И ничего. Всё отлично.
Значить , якщо приймає мене таку яка я є - то розуміє .
Я ж не цнотлива щоб так добиватись .
Що мені втрачати.
Простецкая• 29 января 2021
Рост 191, вес 160. Я б харчами не перебирала.
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Я краще тихо промовчу, скільки у цікавих жінок буває кавалерів, коханців і законних чоловіків за життя. Бо ви автор чисто невинне дитя з своїми 2 шлюбами)
Ответ дляПростецкая
Та я не перебираю )
Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Я ж не цнотлива щоб так добиватись .
Що мені втрачати.
Вас стукнуть? 😁
Яку таку він приймає? Чем вы отличаетесь от тех, кто в браке не был? Женщина нравится или нет, как и мужчина женщине. Это главное. А не количество браков позади. Это прошлое, оно в прошлом, все.
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Вас зрозуміла. Дякую . Я б послухала ))
Ло Шарик• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
От і сьогодні він наполегливо весь день просив побачитись.
Я відмазувалвсь . А потім , думаю ну буду ж шкодувати. І пішла.
Він дуже інший .
Я на його фоні якась базарна баба( я стримувалась )
Мова його така правильно побудована. Стримана .
І я . Майже гопнік .
задайте ему один вопрос:
где он был со своими ухаживаниями
до вашего развода?
боялся?
только про благородство ни слова.
классика жанра.
Ответ дляКрасота неземная
Вас стукнуть? 😁
Стукніть )
Дякую щиро за підтримку.
Навіть не очікувала ,що тут її отримаю .
Думала , що навпаки перестану з ним спілкуватись .
Ответ дляПовелительница лампочек
задайте ему один вопрос:
где он был со своими ухаживаниями
до вашего развода?
боялся?
только про благородство ни слова.
классика жанра.
Ми до цього бачилися один раз годину часу .

Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Я ж не цнотлива щоб так добиватись .
Що мені втрачати.
По поводу я ж не цнотлива, ещё смешнее.
Женщина в поиске точно не цнотлива, в отличии от женщины в браке с одним половым партнёром годами.
Летала_НаМетле• 29 января 2021
В кого це зріст 191? У вас, автор?
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Вас зрозуміла. Дякую . Я б послухала ))
Скажу так, перебуваючи в 3- му законному шлюбі, про неофіційні мовчимо) я помітила, що парочка друзів, з якими ти чисто п´єш каву, дуже стимулюють чоловіків бути нормальними мужами і батьками.

А у випадку моїх подруг- ті, що мали широке коло спілкування- вже за пару місяців після розлучення були в нових хороших стосунках з гарними мужчинами.

Ті, хто тапки в зубах чоловіку носили з 18 років- сидять біля розбитого корита і ридають. Бо ’она йому всьо, а він пішов до секретутки і не дзвонить!’

Життя одне і коротке, живіть так, щоб було приємно і щасливо.
Ответ дляЛетала_НаМетле
В кого це зріст 191? У вас, автор?
Агась я мАдель
Я той гномик )
Ответ дляКрасота неземная
По поводу я ж не цнотлива, ещё смешнее.
Я натяк зрозуміла. Таки да вже забула що в як
Ответ дляЁшки_Матрёшки

Конкуренція . Мудрістю рідко хто хоче ділитись . А вам дякую ❤️
Каменная Фрося• 29 января 2021
идти и не раздумывать долго.
клин клином...
Я не Тролль• 29 января 2021
Все добре! Говоріть, що почуваєте, але сильно не відштовхуйте. Він дочекається.
Ёшки_Матрёшки• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Мене колись чоловік при сварці спитав: ’ну що ти будеш без мене робити, га?! Хто тебе так любитиме?’
Я ніжно посміхнулась і сказала- як завжди, вийду заміж) Нагадати, який за числом у мене шлюб?

В мене дуже хороший чоловік і я його люблю. Але якщо цей шлюб остаточно колись зламається, я знову знайду собі чоловіка, ще кращого.
Каменная Фрося• 29 января 2021
3 года это ни о чем.у моего братца жена на 10 лет старше и давно живут,лет 15 точно.совместных детей нет.
она его нянчит как сыночка,ротик наверное салфеточкой вытирает))
Красота неземная• 29 января 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Стукніть )
Дякую щиро за підтримку.
Общайтесь. Замуж вас никто не заставляет сразу выскакивать. А общение не повредит. Вам так точно, как минимум самооценку поднять. Вспомнить, что вы женщина, желанная женщина.