Плакат с автографом зимы• 03 февраля 2021
Кто-нибудь из бюджетников заключал договор по СЕВ ОВВ в этом году?
Цей Договір є публічним та діє протягом поточного бюджетного
періоду. Будь-яка із Сторін може його припинити в порядку, передбаченому
цим Договором.
Загальна ціна цього Договору становить суму вартості Послуг,
наданих Виконавцем протягом строку дії цього Договору.
Т.е. нет конкретного периода и суммы за этот период. В Прозорро как вводить в таком случае?
цим Договором.
Плакат с автографом зимы
• 03 февраля 2021
И в заяве-приєднанні указывается плата за месяц...