вареный_look• 16 февраля 2021

Таке чудо комусь подобається?

Виглядає гарно на сайті, краса, а за останні пару тижнів побачила на двох жінках - таке страхіття, будь-кого споганить. Жінки були красуні, статні, доглянуті, і це незрозуміле чудовисько на них. Невже вони не бачили, як недолуго воно виглядає?
автор вареный_look • 16 февраля 2021
Ответ дляБерегу и стерегу
Я замовила з інтертоп, дуже більшомірить.
На сайті сподобалась, вживу -ні!
Підкладка леопьордова, це вже жах для мене. Блиск матовий, але не гарний. Куртка як мішок! Не перезамовляла меншу, не моє.
Ось, на дамах, вона знизу навкруги стегон см на 20 ширша була, як кіндери на Михайлівській на НР ярмарку.