Гореотума• 19 февраля 2021
Прививки
Привет, Девочки, кто не прививает своих детей, как вы оформлялись в школу? Сейчас как раз нужно оформляться, и я думаю, как все сделать правильно.
Мотористка• 19 февраля 2021
Немаєм жодної, йдем в школу через 1,5 роки. Будем бачити по обствинах. Якщо буде проблема з цим,то купиться довідка і все
Сметчица• 19 февраля 2021
Спокойно написали отказ и все. В школу сейчас прививочная карта не подается, просто от педиатра справка вроде 086-о.
Ищу-брожу• 19 февраля 2021
Ответ дляМотористка
А в сад ходите?
Гореотума
• 19 февраля 2021
Ответ дляИщу-брожу
Купила прививки, это дешевле, чем воевать с системой
Как вы смогли это все провернуть?
Ищу-брожу• 19 февраля 2021
Ответ дляГореотума
Как вы смогли это все провернуть?
Как всё. Нашла по знакомству доктора, которая за определенную плату все сделала
Ищу-брожу• 19 февраля 2021
Ответ дляМотористка
Ні, хоча запрошують)
У нас и в сад не берут без прививок
Мотористка• 19 февраля 2021
Ответ дляИщу-брожу
У нас и в сад не берут без прививок
В нас беруть, ходила запитувала, говорила з медсестрою. Але не йдем бо не бачу в ньому сенсу.
Редисочка• 19 февраля 2021
Никого не осуждаю, но как бы хотелось видеть реальную картину, кто действительно заболел привитым, а кто сказал, что заболел и был привит, но на самом деле справка была куплена.
Ищу-брожу• 19 февраля 2021
Автор, есть кто то из друзей в возрасте Вашего ребенка? Моя кума тоже не делала прививки сыну, взяла нашу мед карту, переписала все записи про прививки и ОК, справку в школу получили, ребёнок уже во втором классе. Кто там что проверяет. А я, дура, деньги тратила))
Сметчица• 19 февраля 2021
Ответ дляРедисочка
Если бы людей не принуждали и не ограничивали в праве на образование, никто бы не покупал и не было бы искривления статистики. И ещё если бы врачи реально фиксировали ПВО и писали в карточку настоящие диагнозы у заболевших привитых.
Гореотума
• 19 февраля 2021
Ответ дляСметчица
К тому же, если бы врачи еще фиксировали реальные побочку после прививок, а не смахивали на то, что это ’просто так совпало’.
Ищу-брожу• 19 февраля 2021
Ответ дляРедисочка
Понимаю Вас, но выхода другого не было. У моего ребенка проблемы по неврологии, РАС, неврологи в один голос говорили, что прививки крайне для него опасны, временно давали медотвод. Но наш диагноз для комиссии не подходит, законно не получилось бы все сделать. Поэтому так...
Гореотума
• 19 февраля 2021
У нас вообще постоянно высыпанные щеки, пищевая аллергия. На учете пока не стоим. Можно из за аллергии получить оф метотвод?
Кубик Рубика• 19 февраля 2021
Я оформляю каждый год медотвод от прививок ребенку. Она аллергик и в зоне риска. Не играю в рулетку с прививками.
Кубик Рубика• 19 февраля 2021
Ответ дляГореотума
Да, через участкового ( или уже семейного врача)
Тётушка Лошадь• 19 февраля 2021
Ответ дляИщу-брожу
А в сад ходите?
Мои оба ребенка привиты до 3 х лет,и в сад и в школу ходили,(20 и 13 лет ,7й класс),писала везде отказ.Без проблем.
Соображалочка• 19 февраля 2021
Ответ дляГореотума
Нет. Никто вам с аллергией не даст медотвод.
Майданщица• 19 февраля 2021
писала відмови 10 років для старшої дитини і 3 - для молодшої - питань не було. в цьому році педіатріца відмовила в 086 через тверду позицію, довелось йти у приватну і отримати те, що потрібно. для меншої директор сада теж стала в позу і вимагала заповнену 063 - я попередила, що це незаконно і принесла те, що вона вимагала ( це був перевод з сада в сад в цьому році, але минулого із скривленою мордою взяли нас з пустою 063), хоча 063 немає у переліку документів ні до садочку ні до школи. Це називається викрутили руки, бо ніколи б нічого не купила. Додам, що наша педіатріца алергічних реакцій моїх дітей в упор не бачить і не фіксує в карті, свалює на те, що я не те їм і не те даю дітям їсти. Єдине, що я маю - це фото та відєо. У обох медекаментозні алергії. У мене особисто ПВУ, відповідно, ніякого навіть натяку на вакцинацію не допускаю. Якщо притискатимуть доведеться шукати медвідводи. Правильно - вас взагалі про вакцинний статус не повинні запитувати і не повинні нічого робити без вашого дозвулу в навчальному закладі, а з останнім можуть виникнути з часом проблеми, бо закони саме під це і підганяють. Тому в ідеалі це правильно заповнена 086, а згодом лише на вимогу медвідвід і ваша відмова- по ходу видно буде.
Ответ дляГореотума
Как вы смогли это все провернуть?
Для зарахування в школу потрібна 1 медична довідка - форма 086-1/о. А також ваша заява і копія свідоцтва про народження дитини.
Читайте наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
.......................................................
Дивитесь список документів, які ви повинні подати, переходите по лінку (сині букви) і бачите наказ МОЗ №682 від 16.08.2010 - як лікарі повинні заповнювати форму 086-1/о:
НЕ ВМІЮТЬ ЛІКАРІ ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНЮВАТИ ДОВІДКУ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ В ШКОЛУ. Починаючи з того, що лікар (довідку повинен писати лікар, а не медсестра) повинен заповнювати довідку друкованими буквами, і закінчуючи тим, що медики люблять написати в форму 086-1/о багато зайвої непотрібної інформації (наприклад, про щеплення).
Також в довідці для школи не протрібна фраза ’Може відвідувати школу.’
Вимагайте від лікаря правильно заповнити довідку.
Ответ дляГореотума
Давно пройшли ті часи, коли при алергії давали медвідвід від щеплень на все життя. Зараз добитись медвідвід нереально. Маскимум - якщо довго добиватись - можливо лікар видасть медвідвід на кілька тижнів (але швидше за все не доб´єтесь медвідвід).
Тому раджу вам шукати лікаря, який правильно заповнить форму 086-1/о. Без інформації про щеплення, без діагнозів - це все медична таємниця, в школі не повинні знати є у вашої дитини щеплення чи нема; а діагноз дитини можна писати в довідку тільки за бажанням батьків і то не словами, а шифром (набором цифр, який тільки медик зможе розшифрувати).
Ответ дляГореотума
Как вы смогли это все провернуть?
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Схема дій:
На Facebook є група ВАКЦИНАЦІЯ. ВІЛЬНИЙ ВИБІР.
Шукайте однодумців, на форумах противників щеплень є багато інформації і конкретні приклади влаштування в садок/школу без щеплень і без проби Манту.
Є групи в вайбері. У всеукраїнській групі 9000 учасників. Можете написати мені в особисті повідомлення, я дам вам номер як додатись в групу. Також є групи по містам.
Схема дій: