Цыпка• 04 марта 2021

Істерика у 9 ти річного хлопця кожного вечора, коли вчимо уроки.

Син не дурний, математику робить вправно, все розуміє, багато читає сам і ми читаємо. Але уроки з-під палки, реви щодня, б´є себе по голові, видирає очі, кричить. Я зазвичай спокійна, але вже терпіння закінчується(((( що порадите?
Борисфенка• 04 марта 2021
Ответ дляДуболом
папа у ребенка, поди, тоже есть.
чего одна мама везде крайняя?
Папи дитину роблять і самоусуваються.

сказочное_Бали• 04 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Якщо в дитини нервові тіки почалися, треба стелити солому великими копицями.
Але мамі тіки пофіг.
ну спросила же здесь. Значит не пофиг. Было б пофиг и дальше просто или ругала, или психовала
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ длясказочное_Бали
слушайте, а чего уроки вечером? Вам кроме невролога еще б не мешало расписание сына пересмотреть. Может перегруз + начинающие бурлить гормоны + неврология какая = и выходит все это боком?

Но к неврологу однозначно.
О 18 додому приходимо
сказочное_Бали• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
О 18 додому приходимо
а до этого?
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Автор, я свого уже сводила к неврологу. Мне -фенибут. Сыну - когнум и капсулы с витаминами группы в
Стало краще?
Борисфенка• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
Це ж маніпуляція. Він просіче і завтра таке буде робити. Я не примушую. Він прийшов засмучений бо не вивчив правило, вчителька поставила двійку, ми почали вчити. І понеслось. Я не можу, поможи, я не вивчу......
Каша якась - він прийшов, сам попросив, бідкається, що не може, видирає очі, але ви боїтеся маніпуляцій.
Може дійсно не може?
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ дляДуболом
папа у ребенка, поди, тоже есть.
чего одна мама везде крайняя?
Є. Він вчити не погоджується бо малий йому хамить і грубить. А я типу терпляча.....але дійсно часто від чоловіка чую, що я м´яка, треба жорсткіше, що я в попу цілую....

автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Але мамі тіки пофіг.
Які тіки? Нав´язливі рухи у нього з років 3х. То що тепер уроками не займатися?
сказочное_Бали• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
а с 3 лет Вы к неврологу не обращались?
Дуболом• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
бегите.

ща повесят медаль “недомать” и расскажут, что с 3 до 9 можно было решить этот вопрос, но вам же всё равно, вы на попе сидели, и в таком духе.
Борисфенка• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
І вас це не турбувало?
Я не знаю, як треба хотіти займатися уроками, якщо дитина при цьому видирає собі очі.
Синдром відмінницї?
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ длясказочное_Бали
Так я і не псіхую. Я спокійно сиджу, заспокоюю його, намагаюся пояснити, що плакати і кричати не треба, що вийдемо на двір, поп´ємо чаю....він не реагує...думаю може дійсно нервова система завантажена...
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ длясказочное_Бали
а до этого?
До чого? Я на роботі до 17, він на гпд.
сказочное_Бали• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
До чого? Я на роботі до 17, він на гпд.
на ГПД домашку дети делают. Чем ребенок там занят?
А я женатая• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
Сину також 9 років. Читати не любить, домашню завдання не робить. Я й не змушую. Навіщо так псувати дитині психіку. Академіками не усі стають. В кожного свої таланти. От їх і розвивати. А не все потрохи, а толку нуль.
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Може дійсно не може?
Ну як не може....оцінки гарні. Майже всі. Але проскакують уроки про які він забув сказати. Як це злощасне правило. Він кричить допоможи вивчити, а як я допоможу. Ну стаємо разом....пояснюю, повторюю, а він чи стомлений чи лінивий?....я в розгубленості. Може і я щось не так роблю.....я не відмовляюсь від своїх помилок....
Берюковна• 04 марта 2021
Мой в 1 классе,уроки я с ним не делаю и не планирую,но пока он на продленке,делает всё сам в школе,учитель хвалит,но дома не зставишь,как будет дальше и не знаю
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ длясказочное_Бали
а с 3 лет Вы к неврологу не обращались?
Звертались. Все добре.
НашлаПерепискуМужа• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
Стало краще?
Тільки тиждень приймаємо. Ці ліки накопичувальної дії - перші помітні результати через 2тижні

автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ дляДуболом
бегите.

Та цього я не боюсь. Мені б пораду з приводу таких же діток....
сказочное_Бали• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
Звертались. Все добре.
как давно сопутствующие движения или тики = норма?
проблема явно есть, в школе добавились нагрузки. У ребенка нервная система не стабильна. Шкалит. Сейчас еще гормоны взбрыкивать потихоньку начинаю. Ищите адекватного невролога. Проходите полное обследование
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
І вас це не турбувало?
Синдром відмінницї?
Порада є? Пишіть. Все що турбувало вирішила. Запитання вище.
Борисфенка• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
1. У дитини невроз і тіки. До невролога.
2. У дитини перегруз, з 8 до 18 школа.
3. Дитина перфекціоніст.
4. Якщо дійсно видирає очі, то і до психіатра варто сходити.
Шукайте причину. Я б з ГПД забрала і подивилася б, чи щось зміниться.
сказочное_Бали• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
Стало краще?
не кормите лекарствами без назначения
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ длясказочное_Бали
Не всі вчителі з дітьми роблять. Особливо правил не вчать.
Кружите меня,кружите• 04 марта 2021
1)Если есть возможность, то наймите кого-то учить с ним.
2)Дайте время ему на уроки час-полтора, закрыли дверь в комнату и оставили одного делать.
3) Полностью переложите всю ответственность за уроки на него. Пусть получает то, что заслужил.
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ дляА я женатая
Як не вчите? Зовсім? А далі 5 клас? Купа нових предметів...ще важче....
автор Цыпка • 04 марта 2021
Ответ дляБерюковна
Першачок у мене теж є. Там без проблем. Все вчать в класі. Нуш, завдань немає....дитя спокійне...
Берюковна• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
А как же почитать на выходных,например ?Мой не хочет вообще ничего делать дома,хотя в школе старается
сказочное_Бали• 04 марта 2021
Ответ дляЦыпка
а почему должен учитель делать с детьми? наших в классе есть время на прогулку и время на обед. И время на домашку. пришли на продленку - пол часа перерыв, потом обед. Потом час-полтора на домашку (и учитель там участвует постольку поскольку. Кому то надо что то проверить\спросить - подошел к учителю спросил\попросил проверить). Все. Дети сами (тоже 3 класс, если что. И так было с 1 класса). Дети знают что пока есть время до доп.занятий то делается домашка. Что б дома потом просто дуреть или свои дела делать.
Говорите ребенку что б дз делалось на продленке. А не ночью дома. Потому что вечером это уже не дз. Это реальные мучения и перегруз ребенку и Вам