Жена_КотораяСтена• 07 марта 2021

Вы бы разрешили сыну 16 лет попробовать алкоголь на выпускном?

Стриптизерка• 07 марта 2021
Меня удивляют люди, которые с ухмылкой пишут- ахаха, в 16 лет и не пробовали...да полно детей которые не пробовали ни алкоголь, ни сигареты...просто у вас такой круг общения, где прибухнуть нормально, но кроме вас есть другие люди с сорвершенно другими ценностями

Печенюшка• 07 марта 2021
Ответ дляГлубоководная селедка
Моєму синові 11, років в 8 пробував на смак пиво і вино, все інше нюхав як пахне. Дитині цікаво, хай краще в сім´ї спробує щоб знати що це і не дорватись до забороненого в юності. Син спробував і втратив інтерес. Ми з чоловіком вдома взагалі не п´ ємо алкоголь ніякий дуже різко шампанське в гостях.
В 8 лет ’пусть лучше в семье попробует ’? Ну, серьезно? У него были шансы в таком возрасте где-то ещё попробовать ? Нет. Зачем в таком возрасте спаивать ребенка начинать ? Они ещё игрушки в школу носят в 8 лет и тут мама с папой рюмку спешат поднести.
Дурдом. В если в три года ребенок просит у мамы из бокала отпить , то тоже налить , чтоб дома попробовал под присмотром . Ну, грань разумная же должна быть..
Единорог помог• 07 марта 2021
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Да
Автор , на выпускном после 11 класса в ресторане отдельно стояли столы для родителей и детей. Мы пили отдельно, они отдельно. Танцевали, развлекались. Была живая музыка+ Музыка через компьютер. Дети вели себя отлично. В 7:00 утра собрали закуску и спиртное, пошли к школе и там допивали дети с родителями. Выпускной был супер. Ваш запрет ничего не даст. Главное, что родители одним глазом смотрели за детьми, но не мешали им веселиться. У нас ресторан был с беседками на улице во дворе- выходили посидеть на воздухе. В общем только положительные впечатления. Сын благодарил за то, что мы не занимались нравоучениями на празднике.
Гербария• 07 марта 2021
Ахах. Попробовать в 16?
Та он уже попробовал))
Подмигашка• 07 марта 2021
Почему-то вспомнила свой выпускной 25 лет назад. Мальчик-заучка стоял один в сторонке среди всеобщего веселья. Популярная девочка пожалела его и подошла пригласить на медленный танец. Тут де рядом очутилась мама мальчика: Кто ты? Как твоя фамилия? Что ты от него хочешь? ... Стоит ли говорить, что мальчик так и остался стоять один..,
Улыбчик• 07 марта 2021
Ответ дляСтриптизерка
Я впервые алкоголь попробовала на выпускном. Шампанское. Гадкое))
И большая часть девочек из класса тоже
Аленький носочек• 07 марта 2021
Вы думаете он его ещё не пробовал ?

Фрекен бок• 07 марта 2021
Ответ дляСтриптизерка
100%
Дикі люди з такими ж цінностями
Я алкоголь спробувала на 1 курсі, не сподобалося, до 35 років нічого більше не пробувала
Бар вдома завжди повний
Діти підлітки мають адекватні компанії, зараз більшість зожники, мода змінилася на краще
А маргінали в усі часи були, от і відписуються дурочки, хваляться своїми потенційними п´яницями, як ніби це норма (
Тумба-юмба• 07 марта 2021
Он будет пить и без вашего разрешения

Нам родители и так шампанское и вино заказывали в ресторане
Просто Мария• 07 марта 2021
Ответ дляФрекен бок
100%
Дикі люди з такими ж цінностями
Бар вдома завжди повний
Ну, жизнь штука интересная, чтобы так загадывать - кто потенциальный пьяница, кто нет...
Круг общения может измениться и желательно знать свою реакцию на алкоголь.
Фрекен бок• 07 марта 2021
Ответ дляПросто Мария
Так, життя складне і гарантій жодних нема
Але насміхатися і вважати алкоголь в 16 і потайки нормою - поза моїм розумінням
Ну тут це норма
Писати про секс у 13, алкоголь і вейпи в школі, причому з насмішками над тими, хто має інші цінності
ПИПИКНУТАЯ• 07 марта 2021
Почитаешь такие темы - нация алкашей. (((
У нас в семье никто не пьет и не курит, у ребенка нормальное окружение и адекватный пример образа жизни перед глазами. Это ДЕТИ ещё в 14-15-16. Алкоголь ЯД для детского мозга даже в малом количестве, Вы чего?(
В Штатах до 22 не продают спиртное, а у нас мамки подливают своему подростку ’чтоб попробовал’. Вы в какой-то маргинальной среде живёте и сами нон-стоп пьете или как такое возможно? (((
пьЯНА• 07 марта 2021
Ответ дляАнонимус Я
Вы правда считаете, что он его ещё не попробовал и ждёт вашего разрешения?
Моему 17,5, и я знаю, что не пробовал.
пьЯНА• 07 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Таких дітей не буває.
Буває) Якщо батьки не п´ють, то буває.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 марта 2021
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Простирните белое пальто.
Вы даже приблизительно не знаете что могут отсудить ваши правильные дети через н-ое количество.
Очень забавно наблюдать как родителям которые громче всех кричат мой ни-ни приводят домой пьяных подростков
И да, ценности у людей употребляющих алкоголь ничем не хуже непьющих
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 марта 2021
*отчудить
Залетная Я тут• 07 марта 2021
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Да
Помню, пошли к подружке на 16-летие в гости домой, мама её нам в наперстки вина а-ля компотик наливает и говорит: хоть посмотрю, как моя Наташенька пьёт, а то ж она у меня ни капли алкоголя не пила до этого!
А мы такие между собой: хи-хи, какая наивная мама, не в курсе, что её Наташенька самогон из горла под дискотекой хлыщет на ура уже давно, и сигареты смалит как паровоз.
пьЯНА• 07 марта 2021
Ответ дляЗалетная Я тут
А как она умудрялась приходить домой покуренной и пропитой, чтоб мама не унюхала?
У меня такой номер не прошел бы - я б заметила 100%, т. к. не пью и не курю - запах алко и сигарет за версту чую.
Залетная Я тут• 07 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
Как все: поздно домой, когда мама уже спит, лаврушку жуют, жвачки, ну и отмазка: я не курила, я рядом с курящими за углом стояла )))

Борисфенка• 07 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
Буває) Якщо батьки не п´ють, то буває.
Це ви так думаєте. В 13-14 підлітки пробують все, що горить, і смалять все, що димить. А зараз ще й колеса ковтають.
Це вони так дорослішають в колі однолітків. І приклад батьків їх мало переймає, все залежить від компанії.
Я вірю, що бувають інколи компанії ідеальних спортсменів, але це велика рідкість. Зазвичай батько просто не знають про досвід своїх дітей.
Років через 20 можете поцікавитися, що вони вже спробували в 16. Отоді й прозрієте.
А, про секс забулися, в 16 також багато хто спробував, та ніхто батькам не звітував.
Фрекен бок• 07 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Де вони купують?
Колеса привозять за дзвінком
Де беруть алкоголь і цигарки?
Борисфенка• 07 марта 2021
Ответ дляФрекен бок
Де вони купують?
Колеса привозять за дзвінком
Де беруть алкоголь і цигарки?
Хороше філософське питання, десь беруть, хто вже до чого додумається.
Але розповідати, що ваші діти в 16 років не пробували - смішно. Вони пробували, але вам не довіряють, щоб у мами інфаркту не було.
пьЯНА• 07 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Я в курсі,що роблять підлітки, і як це виглядає. Сама в 13 спробувала багато чого)
Але моя старша дитина 100% не пила і не курила. У програмістів-ботанів інші інтереси)
Він і не прогулював ні разу школу))) І таке буває.
пьЯНА• 07 марта 2021
Ой, який у мене нік класний))))))))))
Борисфенка• 07 марта 2021
Ответ дляпьЯНА
Смішно. Знайшла я якось у свого програміста-ботана презерватив в кишені, 14 років йому було.
Довго думала, сварити чи хвалити, вирішила просто промовчати. Але я таки прозріла, діточки дорослішають швидко.
Фрекен бок• 07 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Блін...
Добре, що ви знаєте про рівень довіри в чужих сім´ях, так безапеляційно стверджувати можуть лише не дуже мудрі люди)
Зараз тютюн і алкоголь продають лише за документами
Хіба лиш можуть підлітки попросити в таких старших дам, як ви, щоб купили
І ті, якщо дурні, то погодяться
Інших шляхів немає
Залетная Я тут• 07 марта 2021
Ответ дляФрекен бок
Де вони купують?
Колеса привозять за дзвінком
Де беруть алкоголь і цигарки?
У нас в переходе бабуля поштучно продает всем подряд, в том числе и детям. На моё замечание, что она нарушает закон и гробит детям здоровье, отмахнулась, что ей тоже жить на что-то надо, зарабатывает как может.
А алкоголь просят старшеклассников купить обычно.
Борисфенка• 07 марта 2021
Ответ дляФрекен бок
Блін...
І ті, якщо дурні, то погодяться
Інших шляхів немає
Послухайте, документи - це останнє, що стане перепоною для підлітків, які дужжже хочуть стати дорослими. В колі однолітків вони наввипередки змагаються, хто ще яку гидоту принесе спробувати. Їм здається, що вони цим підкреслюють, що вже не діти. І природня цікавість - спробувати все, що можна. І тим паче - те, що заборонено.
Фрекен бок• 07 марта 2021
Ответ дляЗалетная Я тут
Поліцію до бабки викликали?
Як старшокласники можуть купити алкоголь? Розкажіть, дуже цікаво
пьЯНА• 07 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Ну це ваш досвід, не у всіх так) Та і презерватив це чудово) Значить секс бесзпечний. Хоча мій у 17,5 ні з ким... (нема з ким) (((
Мій просто ні з ким не гуляє, його основне коло спілкування в інтернеті. І з ким йому пити-курити?
В школі однокласники були просто однокласниками, після уроків відразу додому. Чи по вашому він це на перервах робив?)))
Перший курс в інституті і то 90% дистанційно - то знову ж нагди не було. Ну і ми йому не наливаєм, бо самі не п´єм. У нас негативне ставлення. А все-таки все йде із сім´ї.
Але я розумію, що це унікальність скоріше) І я цьому рада. Хоча розумію, що абсолютно нічого це не гарантує в майбутньому. Мій батько не пробував до 25, а потім спився. Інтелігентна людина. А я в 13 спробувала, багато всякого було, але в якийсь момент вирішила, що краще взагалі не вживати.
То ж не від часу, коли спробував залежить майбутнє, а від внутрішнього стержня.
Але таки неп´ющі діти є!)