Наближається свято в чоловіка. Нічого екстра не плануєм, але на подарунок придумала такий букет зробити з віскі і закусками різними. Якраз з хлопцями розпишуть, може не прийдеться готувати))) І шукаю якийсь набір гарних бокалів для віскі. Де ви замовляєте посуд? Треба перевірений магазин щоб не прийшло побите.
I_do_not_sugar• 09 марта 2021
Я заказывала в Розетке, низкие Libbey Radiant Cooler, пришли в пупырке и картонной коробке, ничего не побилось