Из ДОМа-2 Я• 11 марта 2021
Укрпошта загубила мій лист по аліментам
Укрпошта загубила мій лист по аліментам. Лист був рекомендований. Направляла у виконавчу службу оригінал судового рішення. Пройшло вже три міс і досі вони не можуть його знайти. Я написала офіційну заяву на розшук і нічого. Що мені тепер робити? Можливо в когось траплявся подібний випадок...
Из ДОМа-2 Я
• 11 марта 2021
В суді кажуть, що треба писати звернення-заяву і чекати декілька тижднів(((
Копуша• 11 марта 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Так вы уже три месяца ждете
Из ДОМа-2 Я
• 11 марта 2021
Ответ дляКопуша
Так вы уже три месяца ждете
ну, я ж сподівалась, що лист знайдеться
Копуша• 11 марта 2021
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
ну, я ж сподівалась, що лист знайдеться
Ну уже можно не надеяться
Я б такое не носила, но продаю• 11 марта 2021
Письмо из налоговой должны были выдать по доверенности так и не нашлось на укрпочте. Потом сказали что они выдали его, кому, когда хз
Я б не надеялась.
Из ДОМа-2 Я
• 11 марта 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я б не надеялась.
мені от цікаво, яку відповідальність УП несе в даному випадку? Послуга не надана, а кошти вони взяли за це та ще й скільки часу витрачено в пусту...
Люда Людоедова• 11 марта 2021
Замовте в суді дублікат судового рішення, навіть, якщо знайдеться - буде на всякий випадок.
Из ДОМа-2 Я
• 12 марта 2021
адвокат сказала, що буде судове засідання і що мені треба буде надати офіційну відповідь від Укрпошти про те, що вони загубили мого листа