пу_пугренчик• 15 марта 2021
Ляшко закликав не чекати на Pfizer: українцям не дозволять вибирати між вакцинам
“Чекати нічого не потрібно, оскільки права вибору немає. Це загальносвітова практика: приходить продукт, і саме управлінці разом з експертами вирішують, як цей продукт використати найбільш ефективно”, — пояснив заступник міністра.
Ибо нефиг холопам думать, барин будет решать жить тебе или нет! С каждым днём всё чудесатие и чудисатие...жесть(((
Ибо нефиг холопам думать, барин будет решать жить тебе или нет! С каждым днём всё чудесатие и чудисатие...жесть(((
показать весь текст
автор
пу_пугренчик
• 15 марта 2021
Ответ дляБорщец
Сейчас по радио ведущий сказал что готовы за зе голосовать 30% уже, 70% против. А кто ж знал что он нагло так будет врать в глаза людям? Фурор произвел на стадионе, заграницей даже смотрели эти шоу((( да и посадки весной людей обнадеживали, и сколько он у власти сплошная вода, пыль в глаза, лапша, незнаю , страшно жить дальше здесь, все хуже становится с каждым днём (((
Це був не фурор, а якась стрілка гопоти, на яку прийшов розумний і освічений чоловік і намагався відповідно спілкуватись, а з ним ’базарили по фені’. Але, на жаль, переважній більшості українців ’базар’ був ближчим і зрозумілішим, не зважаючи, що там не було жодного слова правди.
автор
пу_пугренчик
• 15 марта 2021
Ответ дляНа морозе
’А кто же знал?..’ – мыслящие люди
знали і попереджували!
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу