Правильно_Валерчик• 17 марта 2021
Не можу зрозуміти, чому не вийшов малодріжджовий хліб
Хлібопічка панасонік, все додавала згідно рецепту у книзі до хлібопічки. А інші хліби випікала, норм. Чи він має таким бути? На смак непоганий, на вигляд забитий, і розмір мав бути xl, а не цей унилий пляцок).
Инстагра_мерша• 17 марта 2021
ну по логіці малодріжжовий мабуть і повинен бути таким. Може спробувати воду підігріти як додавати інгрідієнти?
Барабан для взрослых• 17 марта 2021
нужно было длительную расстойку сделать и не в ХП, а под полотеничком в контейнере и в теплом месте. Напишите составляющие, может еще что подскажу.
Мир Мир Мир!• 17 марта 2021
Як на мене, він не піднявся, і води забагато. Потрібно було відключити хлібопічку, перед випічкою , щоб піднявся краще, а тоді режим «випічка».
Продавец овец• 17 марта 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
Та он и так по программе почти 5 часов делается
Анка-пулемётчица• 17 марта 2021
Ось рецепт, на 1 кг борошна береться 1,6 гр дріжджів, але росте цілу ніч
Пекла багато разів, все супер
Ваш скільки часу ріс?
Пекла багато разів, все супер
Ваш скільки часу ріс?
Мир Мир Мир!• 17 марта 2021
Ответ дляПродавец овец
Не важливо , по програмі він на повну кількість дріжджів, а у вас, якщо я правильно розумію , трішки дріжджів, на довготривалій розтойці , для нього потрібно ще більше часу, щоб піднявся.
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ длябылоИпрошло
Так он бездрожжевой. Как он подняться должен? Силой духа?
Ви точно читали назву теми?
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляБарабан для взрослых
Дякую, скидаю рецепт
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
Подивіться будь ласка рецепт приготування, бо я не дуже ще розбираюсь у пропорціях
Забыла что?• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Поклала
Значит с дрожжами все плохо. Хлеб малодрожжевой по виду такой же, как и на всех остальных программах. У меня сегодня утром был такой же, как у Вас, дочка дрожжи забыла добавить
Продавец овец• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Поклала
Производителя дрожжей не меняли? ( тоже играюсь с этой печкой, но этот рецепт еще не пробовал)
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Пекла багато разів, все супер
Ваш скільки часу ріс?
Пекла багато разів, все супер
Ваш скільки часу ріс?
Точно не знаю, бо я не слідкувала за ним. Ось такий рецепт
Мир Мир Мир!• 17 марта 2021
Хлібопічка Панасонік ? Якщо знайду рецепт , по якому любила пекти хліб з малою кількістю дріжджів, напишу сюди .
Забыла что?• 17 марта 2021
Я всегда его делаю. Дрожжи или сафмомент, или львовские, иногда даже меньше насыпаю, чем надо, всегда нормальный
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляЗабыла что?
Дріжджі з того самого пакетика, з якого вчора вийшов чудовий хліб
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляПродавец овец
Та ні, вчора пекла з них
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляМир Мир Мир!
Так, буду вдячна
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляЗабыла что?
А у вас такий же рецепт і хлібопічка?
Анка-пулемётчица• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так він у вас і не є малодріжджовим...
Гугліть про сухі дріжджі
Є миттєві, а є ті, які розводяться водою
В них різна дія
Почитайте, може знайдете помилку
Гугліть про сухі дріжджі
В них різна дія
Почитайте, може знайдете помилку
Забыла что?• 17 марта 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Так він у вас і не є малодріжджовим...
Гугліть про сухі дріжджі
В них різна дія
Почитайте, може знайдете помилку
Гугліть про сухі дріжджі
В них різна дія
Почитайте, може знайдете помилку
В Панасоник нельзя дрожжи с водой разводить, если дрожжи и вода встретятся раньше времени, хлеб может не получиться. Их всегда вниз нужно, по крайней мере, так говорит инструкция
Анка-пулемётчица• 17 марта 2021
Ответ дляЗабыла что?
Теж читайте про типи сухих дріжджів...
Там не в панасоніку справа