Правильно_Валерчик• 17 марта 2021
Не можу зрозуміти, чому не вийшов малодріжджовий хліб
Хлібопічка панасонік, все додавала згідно рецепту у книзі до хлібопічки. А інші хліби випікала, норм. Чи він має таким бути? На смак непоганий, на вигляд забитий, і розмір мав бути xl, а не цей унилий пляцок).
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляЯ натуралка
Авто, ингредиенты на весах взвешивали или стаканами?
Вагою
Я натуралка• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вагою
Тогда странно, чего то переборщили. Он получился как говорят в Украине глЫвкЫй
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Так він у вас і не є малодріжджовим...
Гугліть про сухі дріжджі
Є миттєві, а є ті, які розводяться водою
В них різна дія
Почитайте, може знайдете помилку
Гугліть про сухі дріжджі
В них різна дія
Почитайте, може знайдете помилку
Я не бачу помилку, дякую.
Там дійсно дріжджі не мають до замісу з´єднуватися з водою. Як у табличці вказано послідовність так і насипала. На форумах також пишуть що це важливо. А ви що маєте на увазі, що дріжджі треба було інакше поєднувати чи розводити завчасно?
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляЯ натуралка
Саме так, гливкий. Але може МАЛОдріжджовий такий має бути?
Анка-пулемётчица• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я не бачу помилку, дякую.
Їх є 2 типи!
Ви які брали?
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Їх є 2 типи!
Ви які брали?
Та не кричіть)
В мене сухі хлібопекарські дріжджі, так на них написано, немає там ще напису ’тип’ такий
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Я натуралка• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Нет... в чем тогда «прикол« этого хлеба.
Продавец овец• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це тип дріжджів про який ви пишете?
Это не тип дрожжей, это количество для разных программ выпечки
Анка-пулемётчица• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це тип дріжджів про який ви пишете?
Я вам погуглила і кладу інформацію в дзьобик)
А ви уважно почитайте і помізкуйте, які саме сухі дріжджі використовували?
Активні чи миттєві?
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Читаю..) дякую)
Але ви чого така зла)
В мене в інструкції до книги, не написано про різновиди дріждів. А ви така розумна, мабуть повар? Бо я в lT сфері тружусь, там і мізкі треную
Але ви чого така зла)
Забыла что?• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Нет, он должен быть обыкновенный, как и все остальные
Анка-пулемётчица• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Читаю..) дякую)
Але ви чого така зла)
Слухайте
Якщо ви в іт, то повинні мати добру логіку та аналітику
Якщо вам людина дає підказку, яку ви полінувалися використати, щоб знайти причину власної невдачі, значить погано ви натренували свої мізки)
Про повара ви стереотипно мислите, що теж дивно для іт)
А зла тому, що не люблю лінивих і тугих, вони дратують)
КвартираЧья• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Нет, не должен. Мама моя пекла практически ’малодрожжевой’, чуть больше дрожжей (совсем немного, чем по рецепту). Да, не в хлебопечке. Но принцип один: или не расстоялся хлеб, т.е. не поднядся из-за короткого периода расстойки, низких температур. Или качество дрожжей. Может, режим выпекания подходит для рецепта. По идее тесто должно не менее часа постоять, подняться.
Забыла что?• 17 марта 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Та не кричіть)
Для малодрожжевого купите или сафмомент, или львовские дрожжи. Получается всегда.
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляЗабыла что?
Дякую
Правильно_Валерчик
• 17 марта 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Слухайте
Ви агресивна і неприємна особа, на рівному місці провокує конфлікт принижуючи незнайому людину... але мене це чомусь абсолютно не дратує, бо тільки вам з цим гнилим нутром жити.